APEL - Zagađena rijeka Tinja

Moderatori/ce:emin,zlaja,rusko,Kovach,montana

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: APELLLL

Post Postao/la zlaja » 23 tra 2010, 22:42

Hame sam kažeš da je rijeka bila zapostavljena, znači da je istina pisana , bolje ti sjedi sa našim Ademom i ostalom mladom rajom koji su željni sportskog ribolova pa sa njima dogovori radove oko rijeke jer Adem i njegova klapa su budućnost te rijeke koju je generacija prije na smrt ranila...
Tako su i naši slavni* mladičari na kedera povadili mladice iz Krivaje i kanalizaciju iz seoski kuća direktno u rijeku bez jame , bez kolektora a sada sole pamet kako su bili veliki majstori mladičarenja i kako se fino kupalo u rijeci .Sada je u nizinskom toku glavna bakterija ona što izaziva upalu mozga a majstora mladičarenja više nigdje , nova raja nemora se ni kupat ni pecat...


Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: APELLLL

Post Postao/la adem93 » 23 tra 2010, 23:36

Masala i cestitam na ostvarenju planova i naravno na poribljavanju nase male rjecice "Tinje"
Na pocetku ste mi bili jako mrski (izvinite ali iznosim svoje misljenje)Ne licno vi HAME ali vase udruzenje "Zeba" koje je imalo para da polijepi na svaki 1 km natpise ko upravlja vodom a nema para za poribljavanje.Ali nakon ovog poribljavanja slika se promijenila svaka cast tu sam ako bude trebalo neke pomoci eto me oko 6 mjeseca po dozvolu za pecanje i naravno kod mene je C&R na nasoj rijeci tko nevjeruje moze se uvjeriti !!

Nego ba da ja pitam jel ovdje ubaceno sta Stuke heheheheh???sala

Jos jednom svaka cast samo da znate koliko mi je drago zbog ovoga poribljavanja !!!!!!!!

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: APELLLL

Post Postao/la ruba » 24 tra 2010, 00:24

ha sad ti nece dat varalicarit na tinji hehe dzabu sad sportex.sala i kod nas je u teslicu slicna situacija 70 km dozvola a ima nas koliko hoces a nisu ni gram ribe ubacili u usoru samo krkaju u jezero gomjenica tako da su usoru zapustili.sto zlaja kaze svaka kuca odvela kanalizaciju u rijeku a nigdje komunalne ispekcije il ko vec treba to da zaustavi briga njih za usoru vazno je da slikaju auta parkirana pored kontejnera za smece PO GRADU i onda cista para 50km po 50.sramota.ETO I JA APELUJEM ZA BOLJE MOJOJ RIJECI tj rijeci USORI I MALOJ I VELIKOJ JER OBE TEKU KROZ TERITORIJU TESLICA
Ruba Vobleri

Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: APELLLL

Post Postao/la adem93 » 24 tra 2010, 11:10

Eto o temo ti ruba pricam tako je i kod nas kroz moje selo Donja Spionica protice mala rjecica Huremska rijeka u koju su cijeli Huremi izveli kanalizaciju znaci jedina mogucnost njima je Huremska rijeka i u Spionici je 50 % domacinstva izvelu u tu rijeku e na kraju ta se rijeka uliva u Tinju !!!Sto se tice sekcije znas i sam kako je evo ovdje je se bar pocelo da radi nesto i naka je svaka cast !!!

buljuba
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:24 tra 2010, 09:37
Lokacija:Srebrenik
Kontakt:

Re: APELLLL

Post Postao/la buljuba » 25 tra 2010, 10:36

Bistro
Postavio bih jedno pitanje za Adema93,
Prijatelju dali si ti član nekog udruženja?


Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: APELLLL

Post Postao/la adem93 » 25 tra 2010, 21:00

Nisam!!
Ali voljeo bi biti !!!!
Zasto pitas????
POZZZZZZZ

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Negativni primjeri”