100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Moderatori/ce:emin,zlaja,rusko,Kovach,montana

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la rusko » 05 sij 2011, 16:53

Evo stigla vijest da je ove u svedskoj pogazio neki kamiondzija... kaze jato bilo na zemlji, nisu ga skontale i onda je projurio preko njih... :shock:
slika slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la montana » 06 sij 2011, 00:12

Vidi sto me Rusko ocinkari. pa brate moj, samo mi je falilo malo perja.... <valjanjeodsmijeha>

Vi stvarno vjerujete svojim ocima, a vlada vam fino objasnila i ponudila nekoliko scenarija da se ne sekirate. Meni licno nekako najbolji onaj o sudaranju sa objektima dok su prelijetale nebo, gdje su ih gadjali raketama dugog i srednjeg dometa. Logicno nakon sto su mnoge upadale u vodu da su se i ribe uspanicile i posudarale medjusobno i uginule. To se cesto desava u prirodi i zove se "masovno sudaranje ptica i riba" <valjanjeodsmijeha> Jos sad Rusko upetlja kamiondzije.... <djed>

Kod nas sam licno posmatrao samoubistvo riba, kad poleti na muhu koju joj zabacimo <jelmekotrazio>

Ne sekirajte se. Vlada ce dati neko logicno objasnjenje, siguran sam. Vjerovatno se radilo o nekim vanzemaljcima koji su dolazili da grade piramide i uzimaju uzorke zivih bica. To se cesto desava, zato ostanimo mirni! <adipiva>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
mekousna
Prava Štela
Postovi:130
Pridružen/a:11 kol 2009, 22:14
Lokacija:rijeka Neretva
Kontakt:

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la mekousna » 06 sij 2011, 13:51

Nakon mrtvih ptica i riba... sada mrtvi rakovi! :shock:

Novi stravični prizori šokirali su svijet. Nakon ptica koje su u Sjedinjenim Državama i Švedskoj mrtve padale s neba, na obalu u Engleskoj more je iznijelo desetke tisuća mrtvih rakova, a u Marylandu mrtvih riba.


Na plažu Thanet u engleskom Kentu more je izbacilo desetke tisuća uginulih rakova. Prema rezultatima istrage tamošnje Agencije za zaštitu okoliša uzrok ugibanja rakova je iznimno niska temperatura mora. Ovo je treća godina zaredom da se na engleskim obalama pojavljuje veliki broj uginulih rakova.

http://danas.net.hr/svijet/page/2011/01/06/0032006.html

Šta je ovo, ljudi moji, smak svijeta? :875695:
List niz vodu, riba uz vodu. [ www.mekousna-konjic.tk ]

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la rusko » 06 sij 2011, 15:38

Ma sve je to do kamiondzija... ako ne pregaze jato, onda istresaju otrove iz cisterni u vodu... dovoljno je da onu svoju canifu isprazne i eto ti pomora jer se hrane iskljucivo fast-foodom...

a onda ih u voznji obuzme dosada pa sve vrijebaju kad ce ih jato ptica nadletjeti, onda zatrube iz sve snage... jadne ptice se slagiraju i pocrkaju <valjanjeodsmijeha>
slika slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la Seha » 06 sij 2011, 16:34

I tako su zivili sretno do kraja zivota !?
slika


Avatar
mekousna
Prava Štela
Postovi:130
Pridružen/a:11 kol 2009, 22:14
Lokacija:rijeka Neretva
Kontakt:

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la mekousna » 06 sij 2011, 18:53

Dobro je kad možete sve okrenut na zahebanciju, ali je meni sve ovo tužno i pomalo plaši. :shock:

Čuj niska teperatura vode???
Ptice umrle od priotehnike?
Od čega je umrlo 100 hiljada riba? Od "podvodne" pirotehnike? Ma daj, lažu nas... :(
List niz vodu, riba uz vodu. [ www.mekousna-konjic.tk ]

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la angler » 06 sij 2011, 20:54

Ja maloprije dosao sa plaze...nema mrtvih riba, a ptice jos ne ateriraju...dobro je :135:

Nego, to mi nekako lici da je neka kompanija, koja ima svoje "tvornice tu i tamo", nalogom "glavnog" istresla otpad.."opet tu i tamo"! :shock:

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la Kovach » 07 sij 2011, 00:35

Posto se sve ovo prvo pojavilo u Americi nista neobicno da se radi o nekim novim probama samo zele da zataskaju. Mozda proba nekog novog hemijskog oruzja za masovno unistenje ili nesto slicno pa sad ne zele da se sazna u javnosti nego izmisljaju kojekakva opravdanja. Nemojte misliti da sve to ima uticaj samo na ptice, ribe i rakove, a nema na nas ljude. Samo mozda se ne umire odmah nego izaziva neke opake bolesti, jos nema dovoljnu jacinu ili ubija tiho, VRIJEME CE POKAZATI. Ljudi su najvece stetocine i jedini koji iz dana u dan unistavaju savrseni prirodni balans, a samim tim i sebe. Samo dok to glupani skontaju pobice i nas sto malo razmisljamo glavom, a mnogo se ne pitamo. Valjda se nisu pridrzavali onog cuvenog uputstva iz nenadmasivih Nadrealista "Rokni ga niz vjetar i sto dalje od djece", pa vjetar odnio na pogresnu stranu <valjanjeodsmijeha>

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la angler » 07 sij 2011, 03:20

Pishali uz vjetar :987: :135:

Avatar
mekousna
Prava Štela
Postovi:130
Pridružen/a:11 kol 2009, 22:14
Lokacija:rijeka Neretva
Kontakt:

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la mekousna » 07 sij 2011, 23:00

Negdje sam pročitao da se NAVODNO radi o ovome:

HAARP - high frequency active auroral research program. militarni naucno istrazivacki program, nedavno pokrenut.

:?

Ako je istina, odakle nekome pravo da pobije 100 hiljada riba, ptica, rakova? :oops:

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la Seha » 08 sij 2011, 00:43

Odkud im pravo da ubijaju ljude pa nikom nista. Palestinac, Iracanin i Avganistanac baci kamen jal cipelu, a oni roknu misil i poravnaju cijelo selo.
slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la angler » 08 sij 2011, 05:15

Eno opet u Amerigu, Chesapeake Bay, uginulo 2 miliona riba. Kazu imale stres od hladne vode <valjanjeodsmijeha>

Kod mene samoubistvo miliona skoljki/racica u vrijeme oseke...Razlog?....Zakasnile! <jelmekotrazio>

slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la montana » 08 sij 2011, 13:33

Stresan je zivot ovamo.... <tura>

Nije ni cudo, u taj bay kaki 50 miliona ljudi! Mislim da bi se pod hitno trebala oformiti ekipa ihtiopsihologa da pruzi pomoc ribama pod stresom. Mislim barem da popricaju o problemima, racunima, globalnoj krizi... I ribe i 'tice trebaju preuzeti odgovornost. Ne mogu padati gdje im je volja, ko ce to platiti, a gdje je sto svijet nasekirase?

Mozda se klima mijenja? Danas pricam sa starom i veli svi se po Bosni cude snijegovima, a kad je ona bila mlada, 60cm snijega je bila realnost...
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la zlaja » 08 sij 2011, 15:14

Prije dvije noći led i snijeg , zima srce puca negdje oko -15 C i onda ujutro + 12 i nigdje snijega ni leda a hadžibeg ispred radnje gdje šljakam napupo sav hoće da pusti list...

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: 100.000 mrtvih riba i mrtve ptice padaju s neba

Post Postao/la Seha » 08 sij 2011, 15:57

Dohakali smo klimi i to je realnost. Sta vrijeme nosi strah me i pomisliti :shock:
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Negativni primjeri”