Zajebi meredov, ponesi sjekiricu!

Moderatori/ce:emin,zlaja,rusko,Kovach,montana

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Zajebi meredov, ponesi sjekiricu!

Post Postao/la Clavis » 25 stu 2011, 21:28

Mozda i ne zasluzuje vlastitu temu, ali negativan primjer svakao jeste. Pravo mi je žao što sam jutros pojurio na vodu s
ciljem da oćeifim, a i podnesem izvještaj sa terena. Po dolasku na lokaciju koju noćima već sanjam, zatičem "gospodina"
oprljemenog prema dijagramu ispod. Taman kad čovjek pomisli da je vidio sve javašluke, uvijek se iznova iznenadi.
Šta je bilo cijeli dan poslije toga ni sam ne znam, jer je sve ostavilo prejak utisak na mene, čak ni reakcije na spadanje
jednog jedinog lipljena kojeg sam zakacio.

slika


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zajebi meredov, ponesi sjekiricu!

Post Postao/la zlaja » 25 stu 2011, 23:28

Druže kod nas je ribolov socijalna disciplina nabavke mesa, takve tipove vidim skoro uvijek kad izlazim na pecanje tako da sam lično ogluvo na to, opet ponavljam-to je naš bosanski radnik koji je u jedno doba postao neradnik pa svoje frustracije liječi na rijeci, nisu to nikakvi ribolovci već sjebana masa koje vjerujte ne bi bilo kraj vode kad bi stojali za svojim mašinama u pogonima...definicija sportskog rekreativnog ribolovca -radnik koji odmara na rijeci od posla , užurbanog gradskog života, traži odmor i duševni mir u hladovini riječne obale...ljudi to je sad utopija...Neko će reći-pa nek traže posla a ne tamo da ubijaju ribu sjekirom...đe da ga nađe u pizdi lijepe materne kad je sve opljačkano i sjebano od strane domaće bande...nemože se nigdje ni otić kad čovjek nema dvije marke u džepu ni za cigare a kamoli za odlazak u zamišljeno negdje...zato taj isti nesretnik nakrka škobalja na trokuku i zamijeni za kutiju cigareta na pijaci ili za nekog soma dobije 30 maraka u restoranu... znači preživio je dan...novi dan -nova nafaka sa sjekirom u ruci...
Ako ima ljudi koji ubijaju ribu a nespadaju u ovu kategoriju onda su to bezobrazni kauboji koji žele da se dokažu a kad dobiju šamar onda plaču i obaraju nos...onaj gore što nije primio platu tri godine on ne obara nos već brani svoja izopačena prava sjekirom ,zato druže čuvaj ga se ...

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zajebi meredov, ponesi sjekiricu!

Post Postao/la Clavis » 25 stu 2011, 23:53

Zivim u maloj zajednici, znam ljude koji ne jebu zakon na vodi kad im "prorade" geleri, zaostavstina rata, takvima dam i pribor ako treba, samo da ne prave veće zlo po ulici, neka ga na vodi, ne napravio on veće štete. Nervira me profil kojeg si ti okarakterisao kao kauboja, takvih je mnogo više i još ironije li-materijalno su situirani, srećom, pi*ke su u duši, gledao sam lično kako ih čovjek ganja doslovno po obali. Ne mozes vise ostati miran, na selektivno uništavanje svega i svacega.

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zajebi meredov, ponesi sjekiricu!

Post Postao/la zlaja » 26 stu 2011, 00:18

Jarane nemogu ni ja, više mi je pun duvak takvi idiotarija,dođe mi da ne vadim više dozvolu,da batalim pecanje skroz jer sve se više sranja dešava po tim pecanjima...ljetos dva idiota vade male bebe somiće i guraju u vrećicu na suprotnoj obali, ribočuvar dolazi i zapisuje idiote da bi jedan od njih sjeo na motor i na obližnji most prešao na ovu stranu gdje ja ,Aldin i Zoran pecamo. Dolazi idiot poviš nas na uzvišicu i vadi osigurač iz bombe, jebe majku ko ga je prijavio i hoće baciti bombu, pored nas trojice još je bilo gradske raje pecaju na dubinku .Nekako smirimo hajvana i krenemo prema njemu da bi on vratio osigurač,upalio motorić i ode, možeš mislit bomba među 5-6 ljudi i to sve zbog ribolova ,pecanja i oni punoglavaca od somića...i uvijek tako neko sranje,zateknem kederaša ,trokukaša...baš mi ono dođe-jebeš sve neću više ić na pecanje koji će mi - da se sikiram...ili boli me ja svoj posao idioti svoj i mirna Bosna ali teško gledat a ne reagovat...

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zajebi meredov, ponesi sjekiricu!

Post Postao/la @ldin » 26 stu 2011, 00:38

ja Brate umal ne izgidosmo ... a da je sišo među nas mislim da bi ga živog pojeo, s onom bombom zajedno ...

Idiotiuzmu nikad kraja ... zato ... štapić i na vodu što dalje to bolje i što dublje u divljinu daleko od napadnutih mjesta guzve puno ljudi i svega ostalog od čega i onako bjezimo kad krenemo da se "odmorimo" ha ja,... kad dođem na vodu i vidim 10 ljudi rame uz rame ja se selim ( mogo sam tako i za šankom ostat) ulov dobro sad jeste ljepo i sve to al nije prioritet , što pročita kod našeg kolege sa foruma u potpisu..." ono kad priča da ide na vodu i da nosi štapove samo da neko ne kaze da je lud , a inače ..." eh to mi često padne na pamet i sve se više vidim u toj priči ... prestat ću vaditi dozvolu sigurno , ne zelim da me neko za moje pare pravi budalom , čisto stvar principa , ko šta i kako raspolaze tim sredstvima koja u opšte nisu mala kad se saberu , ne zelim ni da razmišljam želudac me zaboli , kretenluk pravi , a ako je nastavim plaćat bit će da podrzavam tu "ideologiju " ili ja bih reko politiku poslovanja , što opet ne dolazi u obzir , lakše mi je nosati bombu :456: tj . ne pecati na mjestu na kojem sam odrastao naučio plivati , prvi put se poljubio i prvi put popio pivo i koje vidim s prozora svoje kuće , neko na komercijalnu vodu i ko gospodin calen dobar dan izvolite ... hvlala ljepo ... doviđenja vidimo se opet ...;) znam šta sam platio i gdje sam bio i šta sam radio i ne trpam se u isti koš sa ...
neznam na šta ce ovo sve izaći al znam da mi se počinje gaditi sve kolektivno .....bljak ......
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zajebi meredov, ponesi sjekiricu!

Post Postao/la rusko » 26 stu 2011, 00:53

Cudna je ta nasa Bosna... Nemos' u njoj a nemos' ni bez nje...

Milion puta sam razmisljao kako bi bilo lijepo vratiti se u BiH, znam cak i sta bih mogao raditi da osnujem sebi biznis za normalan zivot... a onda odem dole pun planova i entuzijazma... i vec na granici se prisjetim zasto sam u Svedskoj i dodje mi da se vratim...

Mrznja je bolest koja je obladala nasim narodom, a mrznja ima bahatost kao nuspojavu... i tesko se lijeci... NA ZALOST!
slika slika

Clavis
Nobelovac
Postovi:1504
Pridružen/a:21 stu 2011, 23:00
Lokacija:Plićak
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zajebi meredov, ponesi sjekiricu!

Post Postao/la Clavis » 26 stu 2011, 01:07

@ldin

Prodjose me trnci kad ti to nabroja te radnje sta si sve prvi put.

Loža moje generacije je bila u duboko u polju ispod starog mlina, na Sani, vrbljak sa brzakom koji se ulijeva u beskrajni tihak,
sprud od muljike idealan za valjanje na suncu, gitara i vatra a oko tebe kulise ko iz filma Druzba Pere Kvrzice jebo te, i to je trajalo dok se nisam vratio sa faksa i ugledao krovove kuća koje se nikad nisu vidjele jer su ih krile vrbe, sad je to samo kanal ala Miljacka kod drvenije, tobože je sana plavila obližnju šupu pa su revnosno sjebali 3 kilometra sedre, vegetacije vodene i kopnene zajedno sa ribljim fondom a obalu nasuli ogromnim kamesnicama. Daj Boze da ostane na tome , da to ne bude pred radnja za elektranu u obliznjem kanjonu.
Nesta mi mladost pred ocima....

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Negativni primjeri”