Evo na piku čovjek prodaje mreže

Moderatori/ce:emin,zlaja,rusko,Kovach,montana

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la ruba » 12 srp 2013, 16:42

prodajem kravu i tele <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
ja bolesnika boze dragi
Ruba Vobleri


Avatar
Ben
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:23 lip 2013, 12:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la Ben » 12 srp 2013, 18:20

ruba je napisao/la:prodajem kravu i tele <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
ja bolesnika boze dragi
nerazumijem. :?

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la ruba » 12 srp 2013, 19:24

pa pocet ce se i goveda prodavat po piku kad su i somove poceli u oglas davat,ako sam i ja dobro razumio ovaj prodaje soma
Ruba Vobleri

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la rusko » 12 srp 2013, 20:15

djuzepee je napisao/la:iiiiiii još jedan pacijent,, teško oboljenje.. :mrgreen:

http://www.pik.ba/artikal/7730741/riba-som/
Totalno protuzakonito... prijavljujte svi da se skloni kreten!!!
slika slika

Avatar
emin
Književnik
Postovi:820
Pridružen/a:21 ožu 2011, 10:03
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la emin » 12 srp 2013, 20:39

Jaro prijavljivao sad i ovaj i jos dosta slucajeva ali džaba,, korisnik dobije opomenu, bude mu obrisan artikal, on ga opet objavi do sljedeće prijave i opet sve u krug,, kad skontaš, bitnija je pik administraciji još jedna objava artikla nego da ga nema,,,

Tapatalk
..be yourself no matter what they say..


Avatar
Ben
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:23 lip 2013, 12:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la Ben » 12 srp 2013, 21:48

ruba je napisao/la:pa pocet ce se i goveda prodavat po piku kad su i somove poceli u oglas davat,ako sam i ja dobro razumio ovaj prodaje soma
Pa prodaju vec odavno. Ne samo to. Nego citam danas da je jedan prodavao 9 vucica u Nevesinju preko pik.-a.

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la zlaja » 12 srp 2013, 22:05

Idiot koji je klao ribu na zimovniku pa to sve ponovio na mrijestu oslobođen od strane suda BIH, udruženje je imalo sve dokaze i svjedoke...ta me vijest danas tako udarila da ...nemogu da pišem...

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la AlaS » 12 srp 2013, 23:26

zlaja je napisao/la:Idiot koji je klao ribu na zimovniku pa to sve ponovio na mrijestu oslobođen od strane suda BIH, udruženje je imalo sve dokaze i svjedoke...ta me vijest danas tako udarila da ...nemogu da pišem...
Pa zlaja kako te moze to udarit ,ima idijota koji su klali ljude od 91-93 i sve to zabiljezeno i oni slobodni ,al rece neko bio je rat .Evo danas nije rat pa ima idijota koji u saobracaju pod dejtsvom alkohola ubiju troje ljudi i opet hodaju na slobodi ,cak sto vise ponovo voze automobil ,kamion .......
slika
Bistro

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la zlaja » 13 srp 2013, 07:20

Moja naivnost me ubjeđivala da će mu spržiti makar novčanu...jebi ga...

Avatar
Ben
Štela
Postovi:64
Pridružen/a:23 lip 2013, 12:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la Ben » 14 srp 2013, 14:53

E ovaj clanak sam mislio. Kakve sanse su da ovog kazne? Da li spadaju i riibe pod clan 6. zasticenih zivotinja?
U Nevesinju prodaju štene vuka, osmero ih stiglo u Sarajevo!
od Moja Hercegovina
http://mojahercegovina.com/u-nevesinju- ... -sarajevo/

Na jednom internet oglasniku osvanuo je oglas u kojem korisnik “miljan84” prodaje štene vuka od osam mjeseci.

Kontaktirali smo Dragana, kontakt osobu iz oglasa. Dočekao nas je prilično raspoložen i ljubazan muški glas.

Vuk“On je divlji, iz šume, uhvaćeno ih je devet u pećini. Nisu bili ni progledali kako treba, pa su sisali jednu rotvajlerku. Osam ih je otišlo za Sarajevo, a ja sam ovog kupio od komšije da ga koljem sa drugim kerovima. Drže ovi ljudi ovuda te kerove za borbu. On samo kezi zube, neće da se bije. Ti bi ga, ako bi ga uzeo, morao svezati za neku rešetku, da ti ne može prići. Nezgodno je raditi sa njim. Može samo u boksu”, rekao je Dragan ”Klix.ba“.

Na naše pitanje da li je životinja vakcinisana i veterinarski obrađena, Dragan se prilično začudio.

“Nije vakcinisan, šta ću divlju životinju vakcinisat', a i ne da da se dira. Ne može mu se prići. Ja mu pružim štap, on grize štap. Kod mene je četiri mjeseca, a sad mu ni ja ne smijem prići. Zatvorio sam ga u boks iz kojeg ne može izaći ili prokopati put”, kaže Dragan.

Adnan Smailbegović, predsjednik Udruženja Avlijaneri, ističe da Zakon izričito zabranjuje prodaju svih divljih životinja, njihovo držanje u privatnom smještaju, kao i svako huškanje ili podsticanje životinja na borbu.

“Protiv prodavača će biti podnesena prijava policiji i veterinarskoj inspekciji”, rekao je on.

Smailbegović pojašnjava da je prodavač vuka prekršio više članova Zakona o zaštiti i dobrobiti životinja i to Član 3, prema kojem je zabranjeno životinju bez opravdanog razloga ubiti, nanositi joj bol, patnju i štetu, mučiti je i namjerno izlagati stresu i strahu. Član 4., prema kojem je zabranjeno nanositi bol, patnju ili povredu životinjama prilikom dresure te provjeravati oštrinu životinje na drugoj životinji, huškati jednu životinju na drugu, te priređivati borbe životinja, prisiljavati ih na ponašanje koje kod njih izaziva bol, patnju, povrede ili strah, zanemarivati životinje s obzirom na njihovo zdravlje, smještaj, ishranu i njegu.

Član 6. prema kojem je zabranjeno držati kao kućne ljubimce životinje koje su zaštićene, divlje životinje, te vrste i pasmine koje su opasne za život. Prema Članu 20. zabranjeno je hvatanje živih divljih životinja. Član 23. navodi da je zabranjeno uzgajati divlje životinje, osim u slučaju uzgoja u zoološkim vrtovima i radi spašavanja pojedinih životinjskih vrsta.

Nakon što je saznala za ovaj slučaj, državna veterinarska inspektorica za nadzor dobrobiti životinja Inga Dujmović odmah je reagovala.

“Prije svega, moramo utvrditi identitet prodavača. Ja sam već kontaktirala policiju i internet oglasnik, kako ne bi ugasili oglas. Kada policija utvrdi identitet prodavača, tamošnja policija i veterinarska inspekcija će izaći na teren“, rekla je Dujmović za “Klix.ba”

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la rusko » 14 srp 2013, 15:31

Dobar dio oglasa na Piku bi trebala Financijska inspekcija procesljati jer se radi o prodaji predmeta iz licne proizvodnje... ili prodajom ulova/uzgoja/ i slicnog gdje prodavac to sredjuje "iz kuce"... bez registrovane firme...

Mozda bi tim inspekcijama trebalo prijavljivati ovakve slucajeve jer pik ocito ne benda prijave...

Ili da se ide na prijavu protiv Pika koji omogucuje takvu radinost?
slika slika

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la Han » 15 srp 2013, 09:19

rusko je napisao/la:Dobar dio oglasa na Piku bi trebala Financijska inspekcija ...
Kad dodjes ovamo objasnicu ti kako funkcionise inspekcija.

npr. Dodju u radnju i naprave kontrolu a svuda oko radnje se na plocniku prodaje ista roba kao u radnji i on pise meni kaznu i ja ga upitam pa zasto ne pokaznjavas one sto prodaju robu na kutijama na trotoaru .... i znas sta mi kaze ... on nije nigdje registrovan i njemu ne mogu napisati kaznu ...
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la rusko » 15 srp 2013, 17:55

Tito dragi... jadne li i abnormalne inspekcijske logike :(

Maltene treba njih prijaviti za krsenje zakona i nerad... lopuze...

Pa ko onda uopste suzbija one koji ne placaju porez? Policija?

Kada bi se drzava barem na tren okrenula evropskom putu, takve stvari bi se morale brzo promijeniti... Ubiranje poreza i ukidanje bespravne zarade kroz sivu ekonomiju je kljuc uspjeha svakog modernog socijalnog sistema. To stvara i poslove i bolje skolstvo i zdravstvo... sve... u svakom dobro organizovanom drustvu covjek, ma koliko gramziv bio, na kraju shvati da je placanje poreza pametna stvar za svakog.

Sta reci nego pozeljeti narodu BiH sljedece:

Zivi bili pa vidjeli!
slika slika

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la Han » 16 srp 2013, 09:06

rusko je napisao/la:Tito dragi... jadne li i abnormalne inspekcijske logike :(
Ih... nije to nista .... dodje meni inspekcija i kaze .... uh jesmo gladni nismo nista doruckovali.

Reko, otidjite u taj tu restoran i pojedite nesto i kazite da je na moj racun ..... i oni odose :grin:
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Evo na piku čovjek prodaje mreže

Post Postao/la adi » 16 srp 2013, 09:47

pogledeaj rusko ovdje spisak duznika, mozda ti se malo oci otvore :wink: :

http://www.pufbih.ba/
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Negativni primjeri”