Režim ribolova na moru - Hrvatska

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Režim ribolova na moru - Hrvatska

Post Postao/la Han » 30 lip 2013, 09:44

Uveli su isključivo online plaćanje dozvola za turiste za rekreativni i sportski ribolov na moru. Još se vjerovatno moze kriti po kakvim uvalama i vukojebinama ali sam sada dobio informaciju da ce ovo biti veoma poostreno sada kada udju u EU. Ja sam lovio u Nacionalnom parku i nisam se usudio ni krenuti bez dozvole jer ce kazne biti zestoke.

Dozvola za rekreacijski ribolov na moru

vrijedi za jedan (1) dan 60,00 Kn
vrijedi za tri (3) dana 150,00 Kn
vrijedi za sedam (7) dana 300,00 Kn
vrijedi za trideset (30) dana 700,00 Kn


Evo link za kupovinu dozvola ko hoce

http://www.mps.hr/ribarstvo/default.aspx?id=23
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Režim ribolova na moru - Hrvatska

Post Postao/la angler » 01 srp 2013, 06:22

Napokon prava informacija. Prosle godine na Korculi trazili 50 Eura za dnevnu. Ja se zacenuo od smjeha <valjanjeodsmijeha>

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Režim ribolova na moru - Hrvatska

Post Postao/la Han » 02 srp 2013, 09:35

angler je napisao/la:Napokon prava informacija. Prosle godine na Korculi trazili 50 Eura za dnevnu. Ja se zacenuo od smjeha <valjanjeodsmijeha>
Upravo zato su i ukinuli prodavanje dozvola na recepcijama hotela, na pumpama, lickim kapetanijama, turistickim biroima ...
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tereni za morski ribolov”