Rijeka Bosna - Modriča

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
fario
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:28 lis 2007, 23:28
Lokacija:CH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Rijeka Bosna - Modriča

Post Postao/la fario » 28 lis 2007, 23:42

zadravo narode,

ja sam rodom od Modrice zivim u svicarskoj, ribarstvom se bavim tek od ove godine, ovde sam malo uspjesan na sarane, klenove, paastrmke i ponekad koja stuka.

KAd idem u rodni kraj volio bi ici na rijeku bosnu (Modrica-samac)

pa reko da se raspitam kako je stanje, koje ribe da se nadam i na koji nacin.

ja licno pecam na Wobblere rapala i vecinjom japanske "lucky craft" za mene jedni od najboljih wobblere.

bilo bi mi drago da dobijem koji odgovor, ma da imam vremene dok nebudem iso sledeci put u bosnu na bosnu da pecam :roll:

pozdrav i bistro
Ko nista nezna, mora sve vjerovat


LJUBUNCIC
Piskaralo
Postovi:264
Pridružen/a:10 pro 2006, 00:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la LJUBUNCIC » 29 lis 2007, 03:00

Slazem se potpuno za''lucky craft'' da su jedni od najboljih jer ih i ja koristim i mislim da su bez premca,cak sam ove godine osvojio prvo mjesto na turniru zahvaljujuci REAL CALIFORNIA swim bait-u od iste firme.http://www.luckycraft.com/luckycrafthom ... 128.htmJos bih ti preporucio da probas http://www.luckycraft.com/luckycrafthom ... cbbds4.htm
u Winter Craw boji
A isto tako Pointer 100 su najprodaniji modeli LUCKY CRAFT-a
BISTRO i ako imas jos pitanja oko ove firme pitaj slobodno!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 01 stu 2007, 15:37

Fario licno nisam lovio na tim terenima ali znam ljude koji jesu i to jako uspjesno zadnjih sezona. Vidim tebi bi najvise odgovaralo varalicarenje. Vjeruj mi pricao mi je covjek da ima soma i smudja kao nikad prije i uglavnom su tu najveci komadi (nije ribarska). Znam neku raju koja dobro lovi woblerima ali silikonske ribice takozvani shedovi u jarkim bojama 10-20 cm su kako oni kazu bez premca. Imas nesto slika u galeriji sa ulovima sa rijeke Bosne.
Bistro i dobro dosao na forum.
slika

fario
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:28 lis 2007, 23:28
Lokacija:CH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la fario » 01 stu 2007, 17:13

@ljubuncic

nisam taj tip jos izprobo, ovde ih nije bas lako nabaviti, moram ih uvjek iz japana narucivat.

ja licno koristim b`freez pointer i live pointer.

dali su ti illex poznati? narucio sam jedan.

@ seha
hvala na odgovoru.
smudju je sezona u jesen, mozes li mi ista jos rec sta me ocekuje proljecem/ljetom
Ko nista nezna, mora sve vjerovat

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 01 stu 2007, 17:17

Som,Bucov,Mrena.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Varaličarski tereni”