Najbolje destinacije za lov stuke u Bosni i Hercegovini

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Najbolje destinacije za lov stuke u Bosni i Hercegovini

Post Postao/la AlaS » 14 lip 2009, 11:27

Jesam prijatelju, sinoc smo se sastali /to jest noć subota na nedilju/ na rijeci Bosni i malo razgovarali uz pecanje.Oni su bili gore cijelu noc i do 14h su ušli u dan njih 7-8 su pecali,po dolasku ribočuvara su platili sve skupa 40 km to ti ide odoka haman /dajte 40 km i pecajte hehe/nagodba je moguća kako želiš.
Što se tiče ulova na tom jezeru kontinuirano su lovili cverglana/američkog somića/ ovi što su lovili dubinku a varaličri su dobijali Smuđa i jedan je na kedera lovio takođe Smuđ je grizo,Štuke nije bilo te noći.Sve u svemu njima se svidilo a po priči ribe ima Som udera po površini samo nije bilo teške artiljerije da neko zabaci neku kašiku od 50-90 gr što mene nebi zaobišlo ni sekunde,na kraju mi je bilo žao što sam taj vikend ostao na Bosni i nisam išao sa njima al sledeća kampanja sam definitivno gore .A dok smo pričali na obali rijeke Bosne sinoć je udaro Som jednom ribari i raštelovo mu je pribor od štapa do mašinice ali na kraju ga je ČIČA izvukao na obalu uz pomoć susjeda svog.Dok je Som bio u vodi priča je bila da je od 15 do 20 kg i ja sam povjerovao jer mu je Som prva 3 segmenta od špica polomio i ručka na mašinici je pukla,ali na suhom je to ipak neki somic od 5-7 kg al dobro je izgleda je jak protok vode strujanje otežalo izvlačenje.Nagovarao sam ČiČU da ga pusti nazad jer je zabrana još par dana ali Čiča je bio ljut žao mu štapa i mašine i nije ga vratio kaže da mi nije ovo zaebo vratio bi ga hehehe.Lijep doživljaj koji ću dugo pamtiti.
Uh jesam oduljio neću više
Bistro
slika
Bistro


Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Varaličarski tereni”