Bučkuriš tema - Svega pomalo

Moderator/ica:emin

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Bučkuriš tema - Svega pomalo

Post Postao/la nemam pojma » 06 srp 2006, 12:28

ova tema mi je super pa zasto svi sutite
evo ja cu navesti par mojih super mjesta za ribolov
prvo. Ramsko jezro
e sada zasto
zato sto ima svih mogucih vrasta ribe ,a posebno smuđa koji je meni lično mmmmmmm najukusnija riba koju sam ikad probala
sto se tice ribolovne dozvole
platite 10 KM i svi vas puste na miru
jezero je ogromno i nema sanse da vam neko smeta
a priroda e to morate dozivjeti..........
ako odete necete se pokajati
a drugo super mjesto su mi plivska jezera u jajcu
tamo bas mozete otici na odmor
ljudi su super
prilaz jezeru fantastican
ima ribe
a za dozvolu ista stvar kao i na ramskom. a ako niste ljubitelj jezera
pliva vam sigurno ima sta pruziti


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 07 srp 2006, 08:20

Bice da su svi otisli na godisnji odmor 8)
Mene put obicno vodi prema Krajini pa su mi krajiske rijeke najomiljenije. Na prvom mjestu Una, pogotovo gornji tok. Plivsko jezero je prva liga kao i gornji tok Neretve. Uostalom nasa BiH ima terena da joj moze zaviditi Evropa osim ribljeg fonda. Mislim da od ove godine ide na bolje. :lol:

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

unaaaaaa

Post Postao/la nemam pojma » 07 srp 2006, 12:19

e to je zaista posebna rijeka
ustvari cjeli sliv une
mislim da kad odete u taj kraj BiH definitivno se morate vratiti
bila sam na prvenstvu u fly fisihngu u kulen vakufu
fantasticno je
superrrrr

Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Amir » 07 srp 2006, 12:40

Ja pojma nemam ko ne razumije ovu temu ja ili vi.Po meni se ovdje misli na "mjesto" na jednoj rijeci, jezeru ili bilo kojem drugom terenu.Omiljeno mjesto za ribolov bi bilo neko uscu,uvala ili nesto slicno.

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 07 srp 2006, 13:11

Fakat i ja se pitam ko ne razumije!? Malo bi mi bilo cudno da pisem o nekoj uvali ili viru ako neko nikad nije bio na toj nekoj vodi, a pravo da kazem i neznam sta bih pisao o nekoj uvali na nekoj rijeci. Ili ima ribe ili nema tu i tacka. Moze se eventualno pisati o tome na kakvim mjestima treba traziti odredjenu vrstu ribe i kakva iskustva imamo po tom pitanju.
"nemam pojma" kakvo to "jezero" spominjes sa klijenovima? Ili sam to ja nesto fulio? :?


stuka
Haman Štela
Postovi:35
Pridružen/a:21 lip 2006, 19:45
Lokacija:daleko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la stuka » 07 srp 2006, 21:24

Od sada pecam samo kod Savskog mosta u Bos Gradisci :shock: http://www.gradiska.com/vijesti_slike20 ... _som07.jpg
Ovdje je cijela reportaza: http://www.gradiska.com/vijesti/index.s ... 06-07-07_1

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

cao

Post Postao/la nemam pojma » 08 srp 2006, 11:12

mrsko mi je provjeravati jesam li napisala kljenovi ili klenovi "prof. jezika"
nego jest nam vala ova zemlja mala ali o virovima da pisem nesto mi bez veze
nego kad smo kod toga ima jedan vir....... kazu ima riba od 10 kg.......oko joj ovoliko.............itd.ima legenda da jede dosadne zene :roll:
jel o tome treba da pisemo ili mozda da svako opise po neki ljepsi tok ili potok ili jezero ili mozda da neko napise kako je u neumu...........
hajd bas si nekiiiiiiii
nego ako te zanima ovaj vir dacu ti geografske koordinate mjesta da ga nadjes hihihih
jos nesto kad si bas razumjeo temu sto se prije nisi raspisao
hajd neka mi neko napise ako je bio na drini kako je
kazu da je drina super a ja jos nisam imala srecu da je vidim

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 08 srp 2006, 12:14

Nisam mislio na pravopisne greske vec na to jezero. Cini mi se da ga cuvas u tajnosti. Druga stvar neznam da li je odgovor namjenjen meni ili Amiru. Ako je upuceno meni onda ne kontas moj odgovor. :? Uostalom nije ni bino. Hvala na informaciji 8)

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Post Postao/la angler » 08 srp 2006, 12:17

Stuka svaka cast na ulovu. Ostao sam bez texta :wink:

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ehhh

Post Postao/la nemam pojma » 08 srp 2006, 12:23

ma nije tebi ,amiru
a ovo jezero ne drzim u tajnosti
jezero zanesovici kod bugojna ma nije bas ni neko jezero nastalo je u nekadasnjem rudniku
ali su ga poribili pa mozes lijeciti zivce kad ti dosadi grad
hajd nemoj da se ljutis :P

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 08 srp 2006, 23:47

cao nemam pojma bio sam i u zanasovicima i na zdrimackom jezeru pravo je lijepo , tu sam mlatno prve zlatovcice u zivotu mozete pogledati u reportazama
Bistro BiH NTV Hayat

stuka
Haman Štela
Postovi:35
Pridružen/a:21 lip 2006, 19:45
Lokacija:daleko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la stuka » 09 srp 2006, 11:54

angler je napisao/la:Stuka svaka cast na ulovu. Ostao sam bez texta :wink:
Nije Stuka uhvatio ovog soma, nije :( . Cak i za najvece stuke ovaj somina je prevelik zalogaj. Prije bi rekao da ovakvi somovi smazu par stuka za dorucak :x

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

cao

Post Postao/la nemam pojma » 10 srp 2006, 11:06

hajd bas mi je drago da neko kaze da je bio na jezeru u zanesovicima i da mu nije lose
mozda ja imam averziju prema tome jer mi je pred nosom pa mu trazim mane
asto se tice te zlatovcice sad ju je vec teze uhvatiti
ne mrijesti se u jezeru a one vece su za mene nedostizne :wink:
ubacivali su nesto zalatovcice pred opcinsko takmicenje ali su je
izlovivli dok se nije stigla adaptirati
sada uglavnom ganjaju sarana i sarana i sarana i svi su opsjednuti saranima :wink:

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 10 srp 2006, 20:19

a sta ces i nemas neki izbor ili saran ili babuska i klen , mozda je za tebe klen dobar izbor
Bistro BiH NTV Hayat

nemam pojma
Haman Štela
Postovi:46
Pridružen/a:24 lip 2006, 22:06
Lokacija:neko tamo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

hmmmm

Post Postao/la nemam pojma » 10 srp 2006, 20:52

jel to provokacija :oops:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Rijeke”