Ubadaljke od Inoxa - Made by Alas

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ubadaljke od Inoxa - Made by Alas

Post Postao/la Seha » 09 ruj 2009, 23:19

Alase kakv si sa Inoxom ? Ako si sa tim materijalom na ti mogli smo neki rod pod napraviti imam neku ideju samo mi treba majstor da realizujem san u stvarnost ;)

Naravno <offtopic>
slika


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ribolov u okolini Doboja

Post Postao/la AlaS » 09 ruj 2009, 23:37

Inox mi je svaki dan po 8h u rukama sto se tice rod poda nije problem i ja sam sebi napravio ali kao sto znas na vecini terena su ubadaljke u prednosti pa tako da sam i ubadaljke napravio,inače sve sto pravim je od inoxa .Ako imas kakav nacrt ubaci negdje ili posalji pa cemo zajedno analizirati ,moj glavni poso je prenosenje sa nacrta u proizvod a svaki nacrt dok se prenese u proizvod ima nekih dodataka i kombinacija.
Bistrooo
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ribolov u okolini Doboja

Post Postao/la Seha » 10 ruj 2009, 12:20

Super imam ubadaljke i tri pod pod al bi nesto bas za svoj ceif :)
Mozes li uslikati taj svoj rod pod i ubadaljke pa posaviti u temu pribor / napravi sam.
Napravio sam neki nacrt cisto okvirno jos samo da ubacim tacne mjere za cijevi pa da vidimo cijenu materijala i tvog rada..
Hvala ti Alase javim se na pp kad finaliziram nacrt. Bistro
slika

Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ribolov u okolini Doboja

Post Postao/la adem93 » 10 ruj 2009, 14:07

AlaS je napisao/la:Bujrum jarane ja nevolim sam nikad u ribolov pa makar i garonja moj bio kraj mene ako nema niko slobodan kad idem .Navrati kad mognes pa cemo pecat a zaboravio sam ti reci onu ogradu u Dzamiji gore u mjestu Špionica 3 sam ja radio i Mimberu takodje .Inox i staklo plavo kombinacija .
Bistrooooo Kapetanu Gradaščeviću
Evo jel na ovoj dzamiji ova je od mene 100 metara gledam je sa balkona slika
Ej kod mene su u kuci ogradu na stepenicama prije 3-4 godine radili neki iz Jelaha ili Tesnja nez tacno jesili ti sa njima mislim mozda si bio tu hehe dobar rad ...A pravim ti konkurenciju alas u zavarivanju to je moj fah idem na zanat a i lovim ribu cccca.pozz <tenkre>

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ribolov u okolini Doboja

Post Postao/la AlaS » 10 ruj 2009, 18:42

Mora da nisi znao sta ces drugo nego da ides za zavarivaca nemoj se fiksirati za elektrodu i CO2 idi na Argon tu su pare aradis sa cistim materijalom nisu ruke crne ko sa željezom ,jest da se moze otrovati od Argona ali ko ima u glavi zna kako ce se snaci u pojedinim situacijama. Ademe bio sam u svim gradovima BiH pa neznam vise ni gdje ni kad smo radili neke ograde ,znam da smo prošle sedmice bili u Bosanskoj Krupi 1 dan i 1 dan U Bihacu Mislio sam se kupat na Uni al nema sanse voda hladna ko led ledeni .
Šeha slikacu ja svoje postrojenje samo dok mi vrati kolega rod pod, posudio je na 3 dan ali evo 7 dana je vec proslo i nevraća hahaha
Bistroo
slika
Bistro


Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ribolov u okolini Doboja

Post Postao/la adem93 » 10 ruj 2009, 19:31

AlaS je napisao/la:Mora da nisi znao sta ces drugo nego da ides za zavarivaca nemoj se fiksirati za elektrodu i CO2 idi na Argon tu su pare aradis sa cistim materijalom nisu ruke crne ko sa željezom ,jest da se moze otrovati od Argona ali ko ima u glavi zna kako ce se snaci u pojedinim situacijama. Ademe bio sam u svim gradovima BiH pa neznam vise ni gdje ni kad smo radili neke ograde ,znam da smo prošle sedmice bili u Bosanskoj Krupi 1 dan i 1 dan U Bihacu Mislio sam se kupat na Uni al nema sanse voda hladna ko led ledeni .
Šeha slikacu ja svoje postrojenje samo dok mi vrati kolega rod pod, posudio je na 3 dan ali evo 7 dana je vec proslo i nevraća hahaha
Bistroo
Jos jednom izvinite zbog spama da odg alas!
Ma druze ono 4 sam u osnovnoj prolazio kaze mi otac/babo upisi zavarivaca tu ti je buducnost 3 godine i njemacka ja juce isao sa amidjom u sarajevo ispred ambasade ga sacekao otisao da nalijepe mu vizu i prica njegov jaran rade u finskoj nuklearnu elektranu iz nova nema tu radiacije stijenka oko 50 mm kaze od 3 000 d0 4 000 eura plata zavisi kako urade hehe momak zivi u konjicu ima stan 21-godina kupio sebi stan 100 000 km u centru heheh.poz a volim variti i volim argon i elektro a ima u Travniku u babe jaran zovu ga rodjo kaze vari extra pa cu na kraj drugog kod njega ici jedan mjesec .hehe a za rod pod stvarno bi se moglo napraviti jbt inox se zavari ispolira ma jbt neznase gdje je var hehe.poz

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ribolov u okolini Doboja

Post Postao/la enko » 10 ruj 2009, 22:49

Alas kako bi se mogle naruciti ubadaljke kod tebe

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ribolov u okolini Doboja

Post Postao/la AlaS » 10 ruj 2009, 23:55

Javi mi dimeziju i ja ti napravim 2 kom dvodijelne moje su metar dugacke tako da je transportna duzina pola metra paše u onaj spoljasni dzep na torbi od stapova taman da zatvoris ,gore na vrhu ti stavljam navoj m10 za signalizatore i dobijes jos od mene gratis one račvice 2 komada inox ako nepecas sa signalizatorima mozeš ih zavrnuti umjesto signalizatora to preko dana ja tako pecam cim noć onda zavrnem signalizatore i pičim dalje.Probo sam i one teleskop sistem ali nisu se dobro pokazale teško ih praviti a nisu čvrste ove dvodijelne su extra zabiješ 10 do 15 cm u zemlju i nemoze se pomijeriti da kravu zavežeš za njih.

Ubaciću sliku od ubadaljki a do tad evo jedno moje remekdjelo obavlja posao samo tako
slika

Bistrooo
slika
Bistro

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ribolov u okolini Doboja

Post Postao/la AlaS » 10 ruj 2009, 23:58

Amchuka ode ovaj ribolov u okolini Doboja na roštiljadu i rod podove ebiga nemoj nam zamjeriti brisaćemo ako zasmeta
slika
Bistro

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ribolov u okolini Doboja

Post Postao/la senad » 11 ruj 2009, 10:37

Bistro svima!
Alas, hoćeš li da ove postove vezano za ubadaljke i rod pod prebacim u tebu "Pribor", pa postavi slike ubadaljki i cijene, pa ko voli, nek' izvoli.
Ima nas još zainteresovanih ;-)
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

amchuka
Haman Štela
Postovi:50
Pridružen/a:17 kol 2009, 22:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ribolov u okolini Doboja

Post Postao/la amchuka » 11 ruj 2009, 13:28

HAHA ma nema problema. Mali mi je bolestan tak oda ne vjerujem da ću ići onda prvi vikend iza Bajrama eto mene aBda

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi, mašinice, stalci za štapove”