Meleg boile

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Meleg boile

Post Postao/la enko » 13 lis 2007, 23:30

Interesira me kakve su se pokazale na nasim vodama.Jel neko imao iskustvo sa njegovim proizvodima.


hapica
Početnik
Postovi:9
Pridružen/a:26 ruj 2007, 10:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hapica » 06 stu 2007, 12:12

Nama je posljednjih mjesec dana najbolje radio. Veličina 12 mm. I na kupu, dakle zvaničnom takmičenju, pola sistema smo imali Melegov boili.
Vrijedi probati.
CT LIMAN

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Meleg boile

Post Postao/la Seha » 24 svi 2008, 10:51

Dobio sam od Adija na poklon 2 pakovanje Meleg boilia i onako (na oko i nos) nisu lose.
Nisam lovio na njih pa nemogu vise nista reci na ovu temu.

Bistro i puno srece u sljedecim takmicenjima za CT LIman.
slika

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Meleg boile

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 30 lis 2009, 02:25

Jel mi moze neko reci gdje mogu da se nabave Melegove boile!

Obidjoh TK i nula bodova rezultati!!!

Hvala
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Meleg boile

Post Postao/la adi » 30 lis 2009, 09:13

Imas kod Race, a takodje i kod Defe u Sarajevu. Kod Defe ako nema trenutno nabavice od Race, pa ako si zainteresovan reci sta ti treba ja cu prije nego naletis naruciti da te ceka.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Meleg boile

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 30 lis 2009, 14:25

Ma Adi glupo mi da kazem da se sad vec pripremam za sledecu sezonu izlazaka na vodu jer sa ovom ajde da kazem da sam zavrsio ali nisam bio zadovoljan, ali tako je!
Hocu da vidim prvenstveno ko radi sa Melegom, znaci ko ga dobavlja, imam osjecaj da su svi presli na smece poput Trapera i ostalih sranja a Melega valjda radi cijene niko ni ne gleda da nabavi u svoje prodavnice!
Daje zaradit vecu marzu a da ne ulozis puno! Jebem ti vise i to sranje! Ljudi bi da imaju opremu od po 2000 do 5000 eura a vamo bi bacali obicni secerac iz konzerve saranu da jede i ne dao Bog da se kupi kvalitetna prehrana pa da se baci to u vodu, to je nezamislivo!

Vise mi se od toga gadi!

Da ti iskreno kazem ne znam gdje dodje Racina radnja pa de me prosvjetli molim Te ako Ti nije tesko a takodje i Defa u Sarajevu, mislim gdje im se radnje nalaze da bi ih lakse pronasao!

Interesuje me SVE! Kad kazem SVE onda mislim od miksova,aditiva, likvida, dipova i toga....

Puno citam o pravljenju boila, nisam ih do sada radio niti izradjivao, ali cu poceti sledece sezone da malo expreimentisem! Ali za takvo nesto mi treba neka kvalitetna prodavnica u kojoj mogu nabaviti barem 50% sastojaka potrebnih za dobru pravljenu boilu ali i da nabavim kvalitetne gotove boile u istoj!

Hvala i Bistro
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Meleg boile

Post Postao/la Seha » 30 lis 2009, 15:27

Ko fol zasto direktno nekontaktiras Melega ?On ima i maloprodaju pa vidi da ti sibne cijene i robu koja te interesuje pa platis pouzecem. Tako ti je najbezbolnije i neplacas 2-3 il koje vec ruku.
slika

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Meleg boile

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 30 lis 2009, 17:23

Vidis, toga se nisam ni sjetio! Hvala na savjetu!

Moram kontaktirati njih preko maila, da vidim jeli moguce placati pouzecem! <vozdra>
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Meleg boile

Post Postao/la adi » 31 lis 2009, 09:25

I ako ne bude online narudzbe, cesto neko od njegove ekipe dolazi na Pelagicevo pa ti ponesu ti njima lovu i to je to.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mamci i prihrana”