Plotica

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bosnjo
Haman Štela
Postovi:31
Pridružen/a:19 kol 2009, 13:47
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Plotica

Post Postao/la bosnjo » 18 ruj 2009, 23:57

Ja ne vidjeh nigdje da je sta napisano o ovoj ribi...Iskustva?Savjeti,kad,gdje,kako...?
Moja iskustva nisu za pohvalit se pa da ne bih pametovo bezveze-iskusniji izvolite...
Bistro!


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plotica

Post Postao/la montana » 20 ruj 2009, 06:36

Znaju Krupljani. Trava je glavna, hljeb, crvici i kukuruz. Ovo zadnje sam vidio i cuo samo u krupi, pa nek ti neko od njih sta napise... Tamo su plotice 2-3kg
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

bosnjo
Haman Štela
Postovi:31
Pridružen/a:19 kol 2009, 13:47
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plotica

Post Postao/la bosnjo » 20 ruj 2009, 07:01

Ja sam ploticu lovio samo na hljeb,mala udica,tanak silk,mali plovak i uvijek je uzimala negdje na prelivu,na izlazu iz vira.Znam da dobro radi kada je zemlja smrznuta,kad su minusi zesci...
Koja je recimo njoj primama dobra?Kako se za nju stavlja trava?
Znam da je na Krivaji ima dosta ali tesko uzima.Savjeti?

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike, sistemi i mamci za pojedine vrste riba”