LOV SOMA NA BUCKU

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
ruba
Nobelovac
Postovi:1156
Pridružen/a:20 sij 2010, 21:21
Lokacija:TESLIC EVROPA I STO JE MOGUCE PRIJE NAZAD
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: LOV SOMA NA BUCKU

Post Postao/la ruba » 06 sij 2012, 22:43

dobra ta daiwa,ko bager.ja mislio da je to ona sa tvoga snimka ali ono je bila mislim m kast 5000.
struna je climax 0.30 ili 0.35 nesjecam se dobro.a osovinu mi bilo najlakse sa cigarom usporedit,nebi izgledalo da pored stavim limenku od jelena iako je bila pri ruci <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
sad da nekvarim ja temu opet,pratit cu sta vi iskusniji pisete.
Ruba Vobleri


BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LOV SOMA NA BUCKU

Post Postao/la BcRich » 07 sij 2012, 17:22

jojjjjjjjjjjjjjj,ja bi ovim likovima kao sto je ovaj sa klipa preporucio,,,,kran,,,,,brze bi ga izvadio,,,,,sigurno,,,,,imal cejfa tu negdje,,,,,,zar nije bolje slusati kako masinica svirucka ,,,,,dok brko diriguje.............hihihhi.... meni su govorili za stradicu raskovace ti je somko,,,,,pa izvadi ona tonu somke,,,i dalje prede hihihiihi.......nije sve u tezini ima nesto i u lakoci hiihhiii.... pozdrav bistro.....

Avatar
boki28
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:19 pro 2011, 13:56
Lokacija:voda
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LOV SOMA NA BUCKU

Post Postao/la boki28 » 07 sij 2012, 19:50

ajd EKA nenagovaraj svjet na lagan pribor pa posle da te ganjaju po vodi sa polomljenim stapovima <valjanjeodsmijeha>

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LOV SOMA NA BUCKU

Post Postao/la BcRich » 07 sij 2012, 20:43

riba koja moj stap slomi ,to nije riba,,,, to je cudoviste iz loh nesa hiihihihi

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike, sistemi i mamci za pojedine vrste riba”