Ukraden ribolovni pribor kolegi Alaru sa foruma

Moderatori/ce:emin,zlaja

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ukraden ribolovni pribor kolegi Alaru sa foruma

Post Postao/la senad » 15 ruj 2016, 13:15

Kolegi Alaru sa foruma je u Sarajevu 6. septembra obijen automobil i ukradena je veća količina ribolovnog pribora.
Popis pribora kojeg se kolega sjetio je:
  • ---Sage 3 mušičarski štap;
    ---rola za mušičarenje Sage 4;
    ---štap Daiwa crni za mladicu sa Spro zelenemo rolom;
    ---štap za plovak teleskop Shimano sa Daiwinom rolom
    ---Orvisov prsluk;
    ---Orvisove mušičarske duge hlaće;
    ---Orvisove cipele;
    ---Orvisov kompletan asortiman mušica;
    ---Kompletan asortiman varalica za mladicu;
    ---plus velike količine ribarskog pribora sorto...
Molba svima vama koji ste po pik.ba (odnosno olx.ba) i auto pijaci da pokušate upratiti hoće li se pojaviti ovaj pribor gdje, te ukoliko primjetite nešto od pribora da javite meni na privatnu poruku ili na viber na broj 00436767104566 - Mervin
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Potražnja”