LP longplejke... iliti ploce

Moderatori/ce:emin,zlaja

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
LP longplejke... iliti ploce

Post Postao/la rusko » 16 ožu 2013, 19:08

Ja sam od pelena imao jedan hobi i nije me popustio do danasnjeg <djed> dana... skupljam LP... od nasih ploca imam prilicno puno rocka i slicnog... ali kako starim vuce me nesto na sevdah... pa ako neko ima ocuvanih kvalitetnih LP sevdaha, neka se javi!

A posto mi je jedan hajvan ukrao kolekciju LP Leb i Sola, bilo bi mi drago ponovo skupiti ta izdanja, u istom kriminalnom slucaju su mi nestali i Filigranski plocnici.
slika slika


Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LP longplejke... iliti ploce

Post Postao/la soha » 16 ožu 2013, 19:15

E brate, kad se sjetim onog vrema.... Mozda ti ja mognem pomoci, moram otici kod oca pa vidjeti tamo na tavanu u njegovoj kuci dal ima sta od tih ploca. Znam da sam stedio od usta pa da kupujem ploce. A sve sam nesto siguran da bih te mogao obradovati i sa filigranskim plocnicima i sa Lebi i sol. Nemoj me drzati za rijec jer nisam bi na tom tavanu vec dobrih 12-13 godina, al kolko me sjecanje sluzi trrbalo bi da bude. Sto se tice sevdaha tog nemam, na polocama nego sve i digitalnom obliku (ovo sto se moze skinuti sa neta).

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LP longplejke... iliti ploce

Post Postao/la rusko » 16 ožu 2013, 19:38

Ma meni nekako ostalo u genima da ako ne cujem ona dva-tri prva kruga kad se igla tek spusti i pocne da para po ploci... ko da nisam ni cuo stvar...

To me nekako smiri, i da onu "sekundu" koncentracije... da "shvatim"... slusam ja dosta digitalnih snimaka, narocito u flac formatu koji daje zaista fantastican uzitak... ali kad mi dodje momenat da hocu da se opustim i poslusam nesto da valja onda se vade LP... bez njih nema mjuze ;-)
slika slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: LP longplejke... iliti ploce

Post Postao/la tommylee » 17 ožu 2013, 01:43

Uh ja sam imao kamaru ploča al' su završile na selu.Ne vjerujem da je matori išta bacio taj je gori od hrčka :135:
I dan danas čuva gramofone,kino projektor i još kamaru starudija.
Ja neću zaboraviti crtane filmove koje smo gledali preko projektora,mislim da su bili neki Ruski.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Potražnja”