Stan" Neretvo

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Stan" Neretvo

Post Postao/la angler » 05 ruj 2012, 08:17

Pa dobro nam dosao Monty!
Sad jos fale jos tvoje slike pa da se uokviri tema.

Nabrzise me u junu na godisnji, a sad ispade sa poslom da sam mogao komotno biti u augustu :(

[quote="zlaja"]Babo od danas sam mušičar!quote]

Joj kako ovo lijepo zvuci <championvanja> <valjanjeodsmijeha>


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stan" Neretvo

Post Postao/la montana » 05 ruj 2012, 09:45

Pa i nisam nesto slikao po Neretvi, kamera ostala u dzepu hlaca ispod kombinezona. Evo par slika sa Kovacheve vikendice, a ostale su sa Une i Krusnice, pa idu na neku drugu temu. Rekoh ti da je bolje sacekati sa odmorom. Nestrpljivost nije dobra za nas musicare. Mora da si "voblerao" vise nego li je trebalo? <djed>
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stan" Neretvo

Post Postao/la montana » 05 ruj 2012, 09:48

... i jos pokoja, ukljucujuci "malog hercegovackog leptirica" raspona krila 15-tak centimetara!
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Stan" Neretvo

Post Postao/la angler » 05 ruj 2012, 20:41

Jok, vala nisam barno plastikanera. Evo raje da mi ne daju lagati. Prosle godine sam se i prevario jednom ali ove jok....dok ne zazimi <valjanjeodsmijeha>

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stan" Neretvo

Post Postao/la zlaja » 05 ruj 2012, 21:30

Ako budemo živi i zdravi pa na godinu opet na Neretvi volio bi da mi pokažete jedan zabačaj koji sam vidio kako Monty izvodi, meni je Angler pokazao onaj osnovni pa hajd mogu fino pecati na čistini ali nemogu ubaciti pod granje i vrbe na suprotnoj obali. Monty nekako zarola vršicu štapa ,špaga napravi kružnu spiralu i muha ide direktno pod granje...hoću ono da znam izvest.


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Stan" Neretvo

Post Postao/la angler » 06 ruj 2012, 15:32

Monty kakve li si to akrobacije izvodio <valjanjeodsmijeha>
Vidim na nekim slikama da je rolao "dvojkom" :wink:
Nish ne brini druze Zlaja....prvi susret i bude pokazano <titinpionir>

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stan" Neretvo

Post Postao/la montana » 06 ruj 2012, 15:56

Neko rece da se riba voli uvlaciti pod granje, pa malko experimentisah. <jelmekotrazio> Salim se, roll casting je u nekim situacijama neophodan da se dodje do ribe bez problema sa sikarom oko vas. Rolovao sam #4 na Neretvi i poslije se prebacio na suhu. Na Krusnici i Uni sam koristio i #2 i #4, ovisno o situaciji i velicini i vrsti muhe. Mislim da imam kombinaciju koju sam htio i koja mi najbolje odgovara.

Najnezgodnije je sto rolanje nije dobro raditi pred varalicarima. Previse vire, pa eto ih nama! <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”