Fly Fishing - udrobljeno

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
BISTRO

Post Postao/la edib » 03 pro 2006, 11:33

Jucer sam lovio na Sanici i riba je lijepo radila . Lovio sam na bistraca boje pepela i malo tamnijih krila na br.18 . Vodostaj je nizak i treba traziti mjesta gdje voda nije ogledalo jer je lipljen jako oprezan i izbirljiv .


Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 04 pro 2006, 00:41

pozdrav edibe upravo sad u subotu ce ici emisija sa takmicenja
Bistro BiH NTV Hayat

dok
Haman Štela
Postovi:39
Pridružen/a:03 pro 2006, 23:08
Kontakt:

Post Postao/la dok » 04 pro 2006, 11:01

Bistro !

eh lako ja vama koji mozete uhvatiti hayat tv, mi iz HR mozemo tek snimljeno vidjet i to kad se netko sjeti snimiti. . .

I mi smo bili prosli vikend na Sanici, riba je dopodne i tek predvece uzimala, palo je pedesetak lipljena, najveci 40 cm.

Bio je suncan dan kao da je proljece i muhe su izljetale ko blesave, i majske i kamenjarke i sedge i maslinsate jednodnevke, takvo sto jos nisam u Novembru dozivio...

Predivna je to rijeka, evo ja se nadam da cemo sljedeci vikend (8.9.10. dec.) doci s ekipom novinara Blinkera i clanovima tima Monarch-Dok International (vecinom Njemacka) koji su odlicni mahaci, a uz mene nadam se da ce iz HR doci i Aleksandar Puskadija, mislim da je on mnogima znan kao jedan od pionira snimanja filmovima o musicarenju, a sto se mahanja tice - to treba dozivjeti, virtuoz u zracnom prostoru !

Ako je to hayatu interesantno, bilo bi super da se svi u Krupi nadjemo !

Pozdrav
DOk
Boze dragi jel i tebi ovako lipo

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

pozdrav

Post Postao/la edib » 04 pro 2006, 21:04

Volio bih da neko napise i na kakvu je muhu lovio .
Pozdrav gostima iz Hrvatske i obilazite nase vode cesce . Jako rijetko ucestvujete na takmicenjima i druzenjima u Bosni, osim g.Mire Katicica koji je redovan i neumoran , .Lijepo bi bilo da razmjenimo iskustva na vodi . Volio boh i upoznati vrsne musicare ( nadam se i nesto nauciti ) a ne samo slusati price .
Veliki pozdrav za sve i BISTRO

dok
Haman Štela
Postovi:39
Pridružen/a:03 pro 2006, 23:08
Kontakt:

Post Postao/la dok » 12 pro 2006, 21:23

eto popravljamo se, i ovaj vikend smo bili i na Uni ali i na Ribniku, obzirom da je riba slabo radila (a ima je fakat na stotine) bilo je tesko prevarit, doveo sam ekipu Njemaca i oni su bas kao i ja bili odusevljeni i rijekom, i ribama a ponajvise toplim i srdacnim ljudima, nadam se da ce biti dobra reportaza u Blinkeru . . .

Na Ribnik stigosmo oko 10 h, voda je bila ocigledno u porastu, al jos uvjek bistra, i . . . hladnaaaaaaaaa. . . .

Prve ribe dobismo na male nimfe, goldkopf zecje uho na 18-ici, e onda je nas vezac muha Amir trazio odgovarajucu suhu, i nije bilo lako, paun sa cdc i crvenim zadkom je dao najbolje rezultate, iza 12 h riba se pocela dizati i uzimale su uglavnom sve suhe al najbolje sitne cdc, bilo je par lijepih lipljena preko 45cm, ali i kalife su ludo uzimale, Njemci su potrosivsi te sitne suhe bacali i krupnije nimfe i imali su 2 krupne potocare, oko 14 h smo isli na rucak, a poslje toga koda je sve zamrlo, ja sam tek par kalifa dobio na cdc/zecje uho i to je to, eto Edibe sad sam valda bio opsirniji . . .

Dolazimo na proljece svakako !!!
Boze dragi jel i tebi ovako lipo


Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 13 pro 2006, 00:46

Ma vidimo se mi i prije dok
Bistro BiH NTV Hayat

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la edib » 13 pro 2006, 22:26

Hvala lijepo na opisu , mislim da bi tako i drugi trebali .
Sutra sam na Sanici i saljem izvjestaj .

BISTRO

sami
Početnik
Postovi:9
Pridružen/a:10 pro 2006, 18:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la sami » 13 pro 2006, 23:33

Bistro Musicari,a bom i ostali
Ocekujem neke DVD-ove o musicarenju(tehnika bacanja itd.)pa reko ako neko ima zainteresovan,poslao bih mu da se malo pomogne.Dok dobijem trebam iskopirati pa BUJRUM.
Nema nikakvog placanja-BESPLATNO.
Sami
:wink:

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la edib » 14 pro 2006, 20:33

Vrlo sam zainteresovan za te filmove , sta treba ti dostaviti ?
Unapred hvala ! Imam i ja nekih snimaka pa cu ti poslati

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

prijedlog

Post Postao/la edib » 21 pro 2006, 22:35

Posto je sezona lova na lipljena pri kraju predlozio bih da se okusate u lovu bijele ribe ma musicarski pribor , jako je interesantno . Kod nas u Novom ima jako puno bijele ribe i moze se uloviti i na nimfu . :)

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 22 pro 2006, 01:08

Jel na mahac lovis bijelu ribu edibe i ima li ulova bi li se sta moglo snimiti u tom tvom kraju nisam nikad bio
Bistro BiH NTV Hayat

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

odgovor

Post Postao/la edib » 22 pro 2006, 20:55

Pa nije bas praksa ali je Rudi lovio dosta bijele ribe na mahaci pribor a sad ja namjeravam to da nastavim . Javit cu cim bude interesantno za snimanje . :D

Avatar
Zeljko Babic
Početnik
Postovi:7
Pridružen/a:24 sij 2007, 12:02
Lokacija:Swedska
Kontakt:

Post Postao/la Zeljko Babic » 24 sij 2007, 12:41

hero je napisao/la:Snimajuci emisije sreo sam prave umjetnike sa mahacem, prave virtuoze zabacivanja , odredjivanja muhe, prezentacije itd, poput Gorana Vukovica, Suzija, Ace Djukica, Ada sa Sane, Blafa, Stane Omerzu itd.
Bilo bi dobro da malo pratite sta se desava i u ostaim rdzavama. Ne kazem to da bi pocijenio nabrojane ribare, medjutim ja mislim da i drugi love mahacem i znaju poprilicno. Bistro

Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 24 sij 2007, 15:22

Kao prvo: dobrodosao!
A kao drugo: ljudi pisu o onima koje znaju. Zato imamo tebe i ostale da nam kazu sta ima vani. Pa ... bujrum, svaki komentar i slika su dobrodosli!
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

edib
Haman Štela
Postovi:55
Pridružen/a:17 ruj 2006, 22:13
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la edib » 24 sij 2007, 23:19

Veliki pozdrav

Lijepo bi bilo saznati vise i o drugim majstorima , kako love , sta im je specijalnost i kakva nam iskustva mogu i zele prenijeti .
Meni je posebno interesantan ribolov u Finskoj jer ucestvujem na kao reprezentativac BiH na svjetskom prvenstvu koje se odrzava 13-20 juna ove godine na vodama Finske i volio bih saznati sto vise informacija .

Hvala unapred na informacijama . :D :D :D :D :D

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”