Bass - Nekoliko od danas

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
IVAN
Štela
Postovi:78
Pridružen/a:30 lis 2008, 06:17
Lokacija:Kalifornija
Kontakt:
Bass - Nekoliko od danas

Post Postao/la IVAN » 31 ožu 2009, 07:23

Nekoliko sto sam uhvatijo danas.

slika

slika

slika

slika
slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nekoliko od danas

Post Postao/la montana » 31 ožu 2009, 07:52

Lijepo se ti provodis, a midwest opet zaledio. Moramo kod vas u CA.

Bistro
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

IVAN
Štela
Postovi:78
Pridružen/a:30 lis 2008, 06:17
Lokacija:Kalifornija
Kontakt:

Re: Nekoliko od danas

Post Postao/la IVAN » 31 ožu 2009, 09:04

Bilo je bas lijep vrjeme ovih zadnjih nekoliko dana. Sada ce pocet biti jos bojle.
slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nekoliko od danas

Post Postao/la montana » 31 ožu 2009, 15:15

Lici mi da si negdje oko SF baya? Jel steelhead sezona jos traje tamo? Pravim neki video o svim americkim pastrmkama ali nemam srece sa steelheadom jer gdje sam god otisao snijeg mi je zatrpao kameru. U ID i WA je zima bila losa ove godine. Cuo sam da u CA ima neki landlocked salmon u nekom jezeru gdje ima largemoutha "ko ruka". Mislim da je u pitanju Sockeye salmon. Znas li mozda gdje je to? Puno hvala.

MT
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

IVAN
Štela
Postovi:78
Pridružen/a:30 lis 2008, 06:17
Lokacija:Kalifornija
Kontakt:

Re: Nekoliko od danas

Post Postao/la IVAN » 01 tra 2009, 03:34

Ima Stealhead u American River. Nisam vidjeo nikoga da jos uvjek ih hvata jos. Najbolje je vrijeme za Stealhead u zimi i proljecu. Ako hoces Stealhead ja znam jednog dobrog Guide. Landlocked Salmon ti mi ovdje zovemo Kokanee. Vrlo rijetko rastu vece od 2-3lb. Ima ih u dosta jezera ovdje u blizini SF bay area.
slika


klapna
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:17 sij 2007, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nekoliko od danas

Post Postao/la klapna » 01 tra 2009, 10:00

Ivane samo mi zazubice pravis s tim basovima. :D
Jel ti radis ista il samo ribu lovis?
Pa svuda te ima od basa i pastrva do AJKULA?

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nekoliko od danas

Post Postao/la montana » 01 tra 2009, 15:09

hvala Ivane. jel u CA jos proljece? Moram vidjeti na poslu da im objasnim da mi je odmor "neophodan" ali je sad tesko. Nikad se ne zna. American river je ovaj sto je sjeverno od Sacramento rivera? Koje mjesto je dobro? Meni se cini da ti zivis tamo gdje svega ima. Ajkule, bassovi steelheadi, kalife... kod mene kuci samo bluegills. Ko sto klapna rece samo nas pravis ljubomornim. Ovaj Kokanee jel to onaj sto se hrani planktonom?
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

IVAN
Štela
Postovi:78
Pridružen/a:30 lis 2008, 06:17
Lokacija:Kalifornija
Kontakt:

Re: Nekoliko od danas

Post Postao/la IVAN » 01 tra 2009, 22:04

montana je napisao/la:hvala Ivane. jel u CA jos proljece? Moram vidjeti na poslu da im objasnim da mi je odmor "neophodan" ali je sad tesko. Nikad se ne zna. American river je ovaj sto je sjeverno od Sacramento rivera? Koje mjesto je dobro? Meni se cini da ti zivis tamo gdje svega ima. Ajkule, bassovi steelheadi, kalife... kod mene kuci samo bluegills. Ko sto klapna rece samo nas pravis ljubomornim. Ovaj Kokanee jel to onaj sto se hrani planktonom?
Vidjet cu sa prijateljem jel se jos moze uhvatiti Stealhed. Bilo je pravo dobro prije mjesec dva. Ako dodjes za jedno mjesec, na American River bice Stripera i American Shad u rijeci. Sto se tice SF bay i okeana bice Halibut, ajkule, raze, Rockfish, Lingcod. Kokanee se ovdje hvata na downrigger sa varalicama isto kao pastmke.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”