Počelo je Počelo . . .

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori
Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 12 ruj 2008, 19:22

Cestitke "Bosanac" :D sad ce ti veliki krenuti samo budi uporan !
slika


Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 16 ruj 2008, 15:20

Bistro raja, naleti samo da se javim da nebi pao u zaborav.
Jos sam u Bosni.Slabo sam na internetu, jer ga kuci jos nisam uveo a druge su obavez stisnule.Cekam ADSL pa nesto im u posti zapelo
Cestitke svima i sve najbolje.
Seha ljepa riba nema sta. Enko i tebi takodze, zahladnilo je samo da kisa nepada,u kaciju kako ti kazes.
Kako nam je mali izgleda i njega su obaveze stisnule.
Kad ulovim vrermena postavicu slika, a i Senad je dobio materijal.Reportaza sa tv.hajatom na sickom je ljepo uradzena , mozda je neko i uspio gledati.Nije bilo neki ekstr.veliki riba ,ali je bilo ljepi riba po formi.
Bistro svima, pa cujemo se.

Mirza

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la AlaS » 21 ruj 2008, 16:25

Cestitke imenjače za reportazu sa KOPA SIĆKI BROD dobro ste odradili dobar divljak a i golac je opet najbolji bio emisija je bila emitovana u subotu 20 sept. extraaa nema sta vec se vidim tamo sledece godine dok oni somovi malo narastu
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 22 ruj 2008, 19:12

Bio sam sa Denisom par dana na vodi. Riba je slabo radila ja sam dobio jednu lijepu ribu i jos jedan "polovican" udarac. Slaba aktivnost ribe nam nimalo nije pokvarila raspolozenje i bilo je kako to obicno i bude. Druzenje za cistu desetku !

Idu slicice da vam malo docaram atmosferu.

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
slika

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 22 ruj 2008, 19:17

Ma bistro majstore.Svaka cast na slikama.Joj jes mi poznat taj rostilj:).VIdim kod vas sunce dok kod nas ako ovako nastavi sa saranom je gotovo za ovu sezonu.


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 22 ruj 2008, 19:26

Ma kakvo sunce moj jarane prvu noc sam lovio sam, jer je Denis imao obaveza. Riba mi je uzela oko 02.30 pipam po onoj mrakusi u biviju da nadjem papuce, vidim nema sanse....... trk do stapa u carapama, fulim drvenu paletu i lijevom nogom upadnem u vodu do koljena hejjjj to boliiiiiii.Kad sam privukao ribu uzmem meredov u ruku drska zaledjena.
Sljedeca 3 dana na vodi je bilo ok al taj dan je bilo brrrrrrrr i sad se stresem kad se sjetim.
Nesmeta ova trenutna hladnoca bas puno krupnijoj ribi. Nema veze sto je malo zahladilo. Enkas samo ti pici na vodu ako imas vremena, veliki se i dalje hrane. Njima i nesmeta puno ovaj prvi talas zahladnjenja.
Javna je tajna da je jesen idealno vrijeme za ribolov na kapitalne sarane. Doduse treba velika doza samopouzdanja i dobra priprema tj. dobra taktika gdje i kako postaviti mamce jer se ribe sada nalaze samo na odredjenim pozicijama tj. gdje jos uvjek ima prirodne hrane. Na vodi uvjek gledaj da ti bude toplo i da si suh jer nije bas interesantno fasovati upalu pluca ili zescu prehladu.
A rostilj je MRAK ........... :wink:
slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 23 ruj 2008, 12:14

Evo i jedan prekrasan Dunavski vretenac uhvacen na silikonca. Sretni ribar je nas kolega iz Hrvatske "Mudri".
Ovo je samo jos jedan dokaz da se velike ribe negase prvim zahladjenjem, i da ukoliko im se ukaze prilika za lakim obrokom napadaju i manje ribice kako bi se natankali kalorijama za predstojecu zimu.
Prekrasna riba Mudri bistro majstore !

slika
slika

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 23 ruj 2008, 18:59

BISTRO :D
Ma šta da kažem,nemam riječi nego SVAKA ČAST,to i jeste prava ribarska avantura bogami... :D :D :D evo i ja da se javim,bijo sam bolestan napala me vručina i zakovala na kauč,sad je bolje fala bogu,,,jedva čekam da dođem sebi pa da pičim i ja na vodu,da iskoristim ovaj septembar mjesec... :D :) :D :) SVAKA ČAST ŠEHA,NISAM NIŠTA NI DRUGO OČEKIVAO NEGO DOBRE SLIKE SA RIBOLOVA !
BISTRO
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 24 ruj 2008, 21:47

Nedaj se Elvise ! :wink:
Bistro
slika

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la enko » 26 lis 2008, 21:37

Danas smo ja i Adi bili malo na vodi.Ustvari na jednom jezercetu gdje se broj sarana na prste moze prebrojati.Adi imao jedan griz koji nije realizovo ko majstor :D :D (sto meni neudari :D :D ).Uglavnom ribu nismo imali ali je zajebancija bila do maximuma.Evo i koja slikica

slika

slika


A evo i jedna slika za mog mentora Sehu :wink:

slika

P.S Nek vas nebuni datum na slikama nesto me mob zezo

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Seha » 26 lis 2008, 22:06

Steta sto "mali" nije realizovao udarac bio bi to prvi ove godine po kalendarskoj zimi.
Bice neki drugi put. Vazno je da ste bili na vodi bacili malo supljaka, a to je po meni najvaznije (kad riba neradi) :wink: !


Bistro
slika

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 02 stu 2008, 06:03

AlaS je napisao/la:Cestitke imenjače za reportazu sa KOPA SIĆKI BROD dobro ste odradili dobar divljak a i golac je opet najbolji bio emisija je bila emitovana u subotu 20 sept. extraaa nema sta vec se vidim tamo sledece godine dok oni somovi malo narastu
Alas hvala na cestitkam, ma dobro je ispalo sobzirim da je se imalo malo vremena da se odradi reportaza a i vrjeme bilo lose , pa je riba lose radila, a izlazak prije toga je bio mnogo bolji sa vise riba.
Ako bogda vidimo se na proljece ili ljeto kad budes dolazio preko bare i ako bogda i ja zavrasavam uskoro sa ovom pustinjom for good.Bistro pa vidimo se na vodi iduce godine ako bogda.
Seha prijateljstvo ljep izlazak, sto se vidi na slikama, a znam da sebi i raji znas napraviti da ti bude godra.
Bogami i divljak je pedivan.Takodze cestitke sa zakasnjenjem za svetsku super dobro s obzirom kolika i kakva vam je bila konkurencija.
Takodze i ostalu nasu raju pozdravljam ovom prilikom.Adi Enko jel to ono jezerce kad se ide za fojnicu.Sto je covjek napravio tj. skreno rjeku.
Bistro i pozdrav svoj raji.

Avatar
Elvis-SLO
Štela
Postovi:90
Pridružen/a:11 stu 2007, 15:50
Lokacija:Ljubljana
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Elvis-SLO » 02 stu 2008, 13:02

BISTRO RAJA :D
Fino Fino Enko,samo tako naprijed...ja bogami u mjesecu (oktobru) bijo samo 2x na vodi...hladno uf :lol: :lol: :lol:
evo i koja slika rano u jutro...bili smo od 08h pa do 18h (ništa od ništa :( )živa nula (bilo je i kiše) :roll:
slika

Bistro (Elvis)
Mineri, djevice i padobranci griješe samo jednom.

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la AlaS » 02 stu 2008, 23:45

Alas hvala na cestitkam, ma dobro je ispalo sobzirim da je se imalo malo vremena da se odradi reportaza a i vrjeme bilo lose , pa je riba lose radila, a izlazak prije toga je bio mnogo bolji sa vise riba.
Ako bogda vidimo se na proljece ili ljeto kad budes dolazio preko bare i ako bogda i ja zavrasavam uskoro sa ovom pustinjom for good.Bistro pa vidimo se na vodi iduce godine ako bogda.


Haahha zamijenio me Mirza sa Starim Alasom ali nema veze ja nemoram preko bare meni treba samo preko rijeke Bosne preci i eto me na jezero tamo u TK
slika
Bistro

Avatar
Mujacic Mirza
Piskaralo
Postovi:246
Pridružen/a:24 lip 2006, 18:05
Lokacija:-Tuzla -
Kontakt:

Re: Počelo je Počelo . . .

Post Postao/la Mujacic Mirza » 03 stu 2008, 10:30

AlaS je napisao/la:Alas hvala na cestitkam, ma dobro je ispalo sobzirim da je se imalo malo vremena da se odradi reportaza a i vrjeme bilo lose , pa je riba lose radila, a izlazak prije toga je bio mnogo bolji sa vise riba.
Ako bogda vidimo se na proljece ili ljeto kad budes dolazio preko bare i ako bogda i ja zavrasavam uskoro sa ovom pustinjom for good.Bistro pa vidimo se na vodi iduce godine ako bogda.


Haahha zamijenio me Mirza sa Starim Alasom ali nema veze ja nemoram preko bare meni treba samo preko rijeke Bosne preci i eto me na jezero tamo u TK
Bas tako.haa. sad i ja vidim da jesam,ko na brzinu naletio malo, da vidim sat se zbiva, nisam ni vidio da pise samo alas, a ne stari. ali nema veze, naravno i ti si dobro dosao, kao i svai drugi ostali sportski ribari.
Zivio i nek je bistro, pa do vidzenja..

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”