uzgoj šarana

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
haso ribar
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:04 sij 2010, 20:18
Lokacija:DOBOJ ISTOK,SPREČA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: uzgoj šarana

Post Postao/la haso ribar » 03 vel 2010, 15:15

u mene maju pumpe za kisik


dvokrilac
Početnik
Postovi:3
Pridružen/a:01 vel 2010, 21:11
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: uzgoj šarana

Post Postao/la dvokrilac » 05 vel 2010, 16:27

znaci, ti kopas u zemlji i polazes najlon. Koji najlon stavljas, jel to onaj namjenski za ribnjake? Ja sam kontao praviti drvenu konstrukciju, pa u nju ubaciti foliju. tako mi vise odgovara.

Avatar
haso ribar
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:04 sij 2010, 20:18
Lokacija:DOBOJ ISTOK,SPREČA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: uzgoj šarana

Post Postao/la haso ribar » 12 vel 2010, 14:21

dvokrilac je napisao/la:znaci, ti kopas u zemlji i polazes najlon. Koji najlon stavljas, jel to onaj namjenski za ribnjake? Ja sam kontao praviti drvenu konstrukciju, pa u nju ubaciti foliju. tako mi vise odgovara.
ma nije ni to loše,a umene su tačno ti :evil: najloni za ribnjake....

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme koje nisu obuhvaćane gore - 'nako čumuranja”