SP 2009 Francuska

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko



Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la adi » 24 lis 2009, 11:24

napokon i Tuzlancici riba, a u sektoru B se jos nismo upisali sto bi nam znacilo veliki skok na tabeli IMA JOS VREMENA <championvanja>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la adi » 24 lis 2009, 14:40

Frke sa sudijama i svadje, JAR i Francuska prave probleme svima, a pogotovo Srbiji koja ima je najveci konkurent. Srbiju podrzavaju komsije Slovenija, Hrvatska i mi naravno, nadam se da ce istrajati. Kao sto sam i pretpostavio domacini koriste sve zivo da dodju do pobjede, a JAR je poznata po svojim nestaslucima. Jos manje od 24 sata, drzimo palceve nasima a naravno i komsijama.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la adi » 24 lis 2009, 18:11

Sinoc Francuzi imali tri ribe 8 8 i 9 kg jedini po sektorima, a po danu nemogu ni da se upisu, jao jesu ofirni <valjanjeodsmijeha> , a naravno niko se ne smije kretati nocu po pisti.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la adi » 24 lis 2009, 18:25

naoruzani ko nato al ipak varaju <shiba>
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la adi » 24 lis 2009, 18:55

Zakuhalo se u Francuskoj pravo, na sastanku kapitena odluceno da se veceras moze bukvalno strazariti pored boxova. Podnjeta prijava protiv JAR-e zbog bacanja tzv. surf tehnikom, za sta je kazna diskvalifikacija a o to ce se ujutro rijesavati.

uskoro ocekujem i liste
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la adi » 24 lis 2009, 19:00

slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la adi » 24 lis 2009, 19:03

slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la adi » 24 lis 2009, 21:34

Pao dogovor veceras Srbija i Slovenija zajedno strazare oko boxova JAR i Francuske, znaci veceras nema donosenja ribe. Boze sacuvaj na sta izdjose ova SP, pa zar ni u ribolovu ne moze bez lopovluka, a ja konto lovokradice najveci problem. Bice ovo teska noc ali i noc odluke.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la adi » 24 lis 2009, 23:16

Nisam praznovjeran al mi se trenutno 13-to mjesto nikako ne svidja, mada nas jedna ili dvije ribe dovode u borbu za medalju. Zadnje vijesti Srbija nece ulagati prigovor za JAR nego zele pobjedu fair playom. JAR vec opomenom vise ne drzi kontinuitet i pomalo posustaje, jos vecerasnje straze da zaustave Francuze u varanju i Srbija je vjerovatno prvak svijeta. Nadam se da ce na kraju ipak pravda pobjedit,i iako mi ovo sve vec pomalo gadi al eto ispraticu ovo prvenstvo do kraja.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
ČupoCarp
Prava Štela
Postovi:183
Pridružen/a:17 tra 2009, 13:23
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la ČupoCarp » 25 lis 2009, 01:04

kralju šta se toliko opterećavaš ? Puca ti ba za takmičenjima i ligama i prvenstvima i natezanjima, zar nije ljepše otvoit pivu i bacit kake mrljine na roštilj i na miru pecat <offtopic> TAKMIČENJE IGNORE !!!
slika

100% CARPING

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la adi » 25 lis 2009, 09:03

Pa takmicenje kao takmicenje znas da me ne interesuje, ipak je ovo svjetsko prvenstvo a neko mora da informise raju na stranici. Onda i nas mentalitet, cim je neka reprezentacija u pitanju pa bilo to i u bocanju mi se lozimo. Mozda sam ja i idealista u tom saranskom ribolovu pa mi ove stvari tesko padaju, upravo iz tog razloga sto ja dozivljavam saranski ribolov prije svega ono kao druzenje, priroda, <adipiva> , <razanj> , <rostilj> , uostalom znas ti to.
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la adi » 25 lis 2009, 14:17

copy/paste

SMS od Tuzlancica-love u A sektoru, 10:45;"Pali smo sa 6 na 8 ili 9 mjesto u sektoru, najcrnje od svega je, ako dobijemo ribu Srbija pada na 3 mjesto, j**** te zivote".

copy/paste

Novi SMS od Tuzlancica: "Nikad nisam molio Boga da ne dobijem ribu u naredna 2 sata. Ako budem 7 u sektoru, po pravilima SRS BiH iduce godine ne pecam ligu, idem direktno, ali Srbija pada na trece mjesto, bila delegacija iz Juzne Afrike, mole za pun gas, danam je litar rakije, puce srce".

no comment i ja zavrsavam sa ovom temom!!!
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SP 2009 Francuska

Post Postao/la Seha » 25 lis 2009, 14:45

Ja sam imao srece da se za vrijeme prvog saranskog takmicenja u BiH desi skoro pa indentican scenario kao na ovom SP-u . Hvala bogu sto mi se tad zgadilo i sto nikad u zivotu nisam imao kockarske ambicije !
Velika je lova u saranskom ribolovu, i to je po meni najveci krivac sto je veliki broj natprosjecno uspjesnih sarandzija diglo ruke od takmicenja citaj (BLAMIRANJA).
Nema to nikakve veze sa sportom, druzenjem i zdravom atmosferom sve je novac sto nekim godi ,a nekim se gadi !
Cestitke svim ekipama sa ex Yu terena na fer play-u dokazali smo mi svijetu u vise navrata ko najbolje lovi sarane ........... Englezi izmislili boilie i dlaku a mi i dalje bolje lovimo od njih.. Putuj Evropo nemoj vise cekati na nas !
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”