ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTRO!

Moderatori/ce:adi,Seha,emin,enko

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:
Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la adi » 06 lis 2010, 08:37

kolko je senad vican tom varanju, koda ga gledam ko zika sa morskom ribom <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la montana » 06 lis 2010, 09:26

Samo se ti opusti. Pripremao je on teren i za to. Te lignje u Metkovicu, te u Capljini, te bijela ajkula na Darivi. Ja samo cekam sabljarku iz Smoluce <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
AdiR
Gledač u daljinu
Postovi:240
Pridružen/a:07 pro 2009, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la AdiR » 06 lis 2010, 10:25

Bistro momci, tesko je povjerovati ali izgleda da ovaj put nece biti kise.... :o

Vidi link .... http://www.accuweather.com/en-us/ba/fed ... ecast.aspx
slika

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la adi » 06 lis 2010, 10:42

vidio sam i pratim stalno al nesmijem da kazem da ne ureknem <valjanjeodsmijeha>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Avatar
kenan_sa
Književnik
Postovi:522
Pridružen/a:20 svi 2009, 03:31
Lokacija:Memli strana starog sarajeva
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la kenan_sa » 06 lis 2010, 17:27

Ako nam dozvole moj senco onda da prijavimo nasu ekipu.Samo posto cemo navodno suditi a nemamo vremena za sjedenje i cekanje onda cemo mi napraviti malu iznimku i loviti na plovak.Mozda je najpostenije tako.Hehehehehehe... Stim da imamo pravo ZAKACITI I PREKINUTI forfu onome ko nas bude zatvarao,ko mene proslo takmicenje kad sam mogo glavu zijaniti jer su takmicari prebacivali jezero i na kopno oko mene padala olova ko geleri.hehehehehehehe..... Evo sam konacno saznao da sam definitivno slobodan za vikend jos samo da se posvadzam sa zenom i gotovo.Hehehehhehehehehe... I jos jedna iznimka ako moze da se usvoji posto je ekipa CSI na pravom mjestu molio bih da im se dozvoli mjerenje ribe od 1,2 kg. Da im barem mozemo nesto racunati da ne ostanu suhi i ovaj put a i uspun njegova visost predsjedavajuci udruzenja je u toj ekipi.Red je malo progledati kroz prste.Hehhehehehehehe... Sala mala... Moj AdiR-e jesi sminka na TV-u.Ma nema te spremnijeg.Gledao sam ti onaj prilog na Hayat-u o exhumaciji.
slika


zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la zajko » 06 lis 2010, 22:26

kenane moram da se ukljucim ali nisam imo namjeru da komentarisem nista ,ti si peco na nasoj krmi i bilo je normalno da to skontas i onda kad si isprovociro situaciju nalazis za shodno da komentarises .Bistro tetak zajko. <djed>

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 06 lis 2010, 23:18

kenan_sa je napisao/la:Ako nam dozvole moj senco onda da prijavimo nasu ekipu.Samo posto cemo navodno suditi a nemamo vremena za sjedenje i cekanje onda cemo mi napraviti malu iznimku i loviti na plovak.Mozda je najpostenije tako.Hehehehehehe... Stim da imamo pravo ZAKACITI I PREKINUTI forfu onome ko nas bude zatvarao,ko mene proslo takmicenje kad sam mogo glavu zijaniti jer su takmicari prebacivali jezero i na kopno oko mene padala olova ko geleri.hehehehehehehe..... Evo sam konacno saznao da sam definitivno slobodan za vikend jos samo da se posvadzam sa zenom i gotovo.Hehehehhehehehehe... I jos jedna iznimka ako moze da se usvoji posto je ekipa CSI na pravom mjestu molio bih da im se dozvoli mjerenje ribe od 1,2 kg. Da im barem mozemo nesto racunati da ne ostanu suhi i ovaj put a i uspun njegova visost predsjedavajuci udruzenja je u toj ekipi.Red je malo progledati kroz prste.Hehhehehehehehe... Sala mala... Moj AdiR-e jesi sminka na TV-u.Ma nema te spremnijeg.Gledao sam ti onaj prilog na Hayat-u o exhumaciji.

Pogresno shvatas Keno stvari. Evo tetak Zajim Ti je fino rekao. Da ne ponavljam dzaba ko papagaj za njim, reci cu samo da mislim da si dovoljno puta Ti upravo ponovio kako si pecao a bio si u ulozi suca sto se kosi sa pravilima pa de skontaj sta ustvari govoris a o mjestu na kom si pecao suvisno je govoriti i trositi rijeci.

Da se Ti meni ne bi naljutio potsjetit cu Te samo da smo razgovarali o tome i da smo ja i moja ekipa Tebi objasnili kada si dosao do nas kako stoje stvari, tj. da smo mi ozbiljno shvatili taj memorijal i takmicenje za razliku od nekih ekipa.

Lijepo i suncano vrijeme vam zelim gore na Smolucoj, takmicarima zelim puno srece and tight lines a ostalima dobar provod.

Bistro
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la enko » 06 lis 2010, 23:47

<flag> <flag> <flag> <flag> <flag> <flag> <flag> <flag> <flag>

Tirana stizemooooooooooooooooo.bistro za sve ekipe

Avatar
Ko_fol_ribar
Prava Štela
Postovi:131
Pridružen/a:15 kol 2009, 12:47
Lokacija:Gracanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la Ko_fol_ribar » 10 lis 2010, 21:48

Cestitke Carp Team-u Salki na osvojenom prvom mjestu na zatvaranju Smoluce za sezonu 2010.

Bravo Salkiiiiiiiiiiii
slikaTrust I seek and I find in you, every day for us something new, open mind for a different view,
and nothing else matters!
Never cared for what they say, never cared for games they play, never cared for what they do, never cared for what they know, and I know !!! slika

Bistro BiH ma gdje da si!!!

zajko
Piskaralo
Postovi:274
Pridružen/a:11 kol 2008, 18:26
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la zajko » 11 lis 2010, 18:52

koristim priliku da cestitam pobjedniku ct salki a naravno i ostalim ekipama na drugom i trecem mjestu.bistro narode evo bogami zima kuca na vrata izgleda ce bit z.....no <smrzlo>

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la senad » 11 lis 2010, 19:53

Evo da postavim ove informacije na forum, a slike jos prikupljma.
Dakle, zavrseno je takmičenje kojim se obilježava zatvaranje sezone lova šarana i amura na jezeru Smoluća - "Jesenja Smolućijada 2010"
Na takmičenju je nastupilo 8 ekipa i to:
1. CT "Brana" Lukvac/Gračanica
2. CT "Živinice"
3. CT "Salki"
4. CT "Bego i Ekrem"
5. CT "Armin Tešanj"
6. CT "Nuri"
7. CT "CSI"
8. CT "Babaroga"

Vrijeme nam je, ovaj put, bilo naklonjeno što se tiče sunca - sva tri dana su bila sunčana i skoro bez ijednog oblačka, ali su noći bile dobro hladne.Bilo je i nešto više ulova, par većih riba i kod takmičara, i kod gostiju koji su pecali na slobodnim pozicijama, a bogami, i kod sudija.
Tako, najveću ribu kod takmičara je imao Zijo iz CT "Brana" - šaran od 14 kilograma.Kod gostiju, najveći ulov (koji sam uspio upratiti) je bio šaran 12,5 kilograma kojeg je uhvatio Sanjo iz Gračanice, a kod sudija, obraz nam je osvjetlao Kenan sa amurom od 9 kilograma kojeg je ulovio na plovak.
Nakon 45 sati ribolova, plasman je bio sljedeći:
3. mjesto CT "Babaroga" sa 19.600 kg
2. mjesto CT "Živinice" sa oko 22.350 kg
1. mjesto CT "Salki" sa oko 25.050 kg
Ekipe koje su jos imale ulov su:
CT "Brana Lukavac" 14 + 4 = 18
CT "CSI" 2,15 + 2,93 + 3,03 + 6,75 = 14,86
CT "Armin Tešanj" 1,6 + 1,75 = 4,2

Sve je proteklo super - u petak na otvaranju ručak, piće od sponzora, na zatvaranju jagnje (opet) i pića.
Detaljniji izvjestaj će biti na početnoj kad iskupim sve slike.
Za sada imam nesto slika i dva klipa.
slikaslikaslika
slikaslikaslika
slikaslikaslika
slikaslika

Prvi klip je Sanjin i šaran od 12.5 kg

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Sd2VxAAs8g0[/youtube]

Drugi je moj sarancic nakon zavrsetka takmicenja, i pecanja za nasu (sudijsku) dusu. :mrgreen:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oYzGs3795Dg[/youtube]
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
ado
Šampion proljetne "Smolućijade 2010"
Postovi:105
Pridružen/a:28 lis 2009, 20:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la ado » 11 lis 2010, 20:33

Ma senade pravi si ti sarandzija vidi ti se u ocima i na stavu dok vadis sarana.Bistro p.s. podloga je prava na klipu svaka cast

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la hero » 11 lis 2010, 23:06

hebemu misa, bistro ljudi , hocu li ja ikad uloviti sta za svoju dusu na tom jezeru osim sto kamerom pasem te sarancice.....
Bistro BiH NTV Hayat

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la zlaja » 12 lis 2010, 00:04

Bistro ekipa,vidim bilo je dobro,Seno bolan u jednom momentu su ti ruke toliko visoko da izgledaš ko centar u košarci :grin:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: ZATVARANJE SEZONE SMOLUCA 2010 U ORGANIZACIJI U.G. BISTR

Post Postao/la angler » 12 lis 2010, 05:16

Cestitke svima na ucescu u takmicenju <championvanja>

Zadnji klip potvrdjuje svestranost pojedinih sudija :wink:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”