Varalicarski kup Smoluca

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:
Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la masterbih » 28 tra 2011, 22:43

Naravno, i vazno je napomenuti da na dan prije takmicenja nema pecanja na jezeru, bar sto se tice varalicarenja da se riba nebi uznemiravala i koristile dodatne pogodnosti za razliku takmicara koji nece biti tu dan prije..
Sto se tice vremena, da neznam odakle dolazi iz BiH nije problem da se bude na jezeru prije 08 sati.


Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la @ldin » 28 tra 2011, 22:57

vidi ga sšto se prepo štela <valjanjeodsmijeha> :grin:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la sajdin » 28 tra 2011, 23:04

@ldin je napisao/la:vidi ga sšto se prepo štela <valjanjeodsmijeha> :grin:
hahahahhahahaa <valjanjeodsmijeha> nistaa ovako cemo mi onda docekatii ove u nedjelju.. <adipiva> :875695:
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la masterbih » 28 tra 2011, 23:06

Ma ne bojim se ja nicega, vec da se nebi neki bunili..
Ipak je druzenje, a ja ne planiram da budem totalno ozbiljan jer nebi bilo fer :)
Ako bi se kasnije organizovalo nesto ozbiljnije, e onda bi se potrudio :)
--------------------------------------------------

Dodatni predlog:

Ovako, posto ne znam kome bi se obratio i ko sad stoji iza ovoga, najbolje da taj neko kontaktira vlasnika u toku sutrasnjeg dana i upita da li bi ja mogao postaviti mini stand (Ne veci od 3 kvadratna metra) za promociju mojih varalica i dodatne opreme.
Bila bi dva stapa minijaturna i da ljudi na licu mjesta mogu isprobati sve moje modele i ostali pribor u ponudi, a za uzvrat bi sve navedene artikle prodavao po nabavnoj cijeni, znaci bez ikakve zarade!

U sklopu svega, bio bi i sponzor za prva 3 mjesta i naj vecu ribu takmicenja sa po jednim setom Masterbih varalica i jos ponesto..

E, sad da li ste za ili...
Volio bih cuti odgovore..

Bistro.

Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la sajdin » 28 tra 2011, 23:10

ZAAAA...prihvatam...treba se edo još kontaktirati iii dati odobrenje...a sve u svemu super je kad se nudi kao sponzor jos i za nagrade ... <flag> <titinpionir>
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la AlaS » 28 tra 2011, 23:42

Ja sam za, ali varalice zabranjeno koristiti za vrijeme takmicenja /osim sponzorisanog teama/kad Tare i Ja osvojimo 1. mjesto onda vi bacajte masterbih varalice koliko hocete :grin: :grin: .Bistro svima i najbolji nek pobijedimo
slika
Bistro

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la senad » 29 tra 2011, 00:29

@Masterbih - ovo racunaj zavrsenim, nece biti nikakav problem, pogotovo jer si odlucio biti i sponzorom svih nagrada, tako da zasluzujes i ekskluzivu ;-)
I ovo takmičenje organizujemo mi kao udruženje, Adiju je na um palo da i vama varalicama pokušamo obezbjediti jedno druženje na Smolući, Edi odgovara izlov smuđa, i eto nas - ugodno s korisnim ;-)
Znaci, ovo je rijeseno.
Za pecanje smuđa subotu vece nema sanse, to nece niko moci i u to budi siguran.
I ovo je rijeseno.
Znaci:
Takmičenje počinje u nedjelju, 15.05. u 08:00 i ide po onom sistemu
08:00-10:00 prvi krug
10:00-11:00 promjena sektora
11:00-13:00 drugi krug.
Ostali dodaci/izmjene se mogu dogovoriti na vodi sa takmičarima

Sta je sa sektorima na jezeru - ne izjasnjavaju se poznavaoci jezera?
STa da radimo sa sektorima koje sam oznacio, da li je moguce tako ici?(odokativno prikazano na slici, na licu mjesta bi se oznacili sektori i omogucilo u svakom sektoru 3-4-5 mjesta sa kojih bi se moglo loviti, kako nam bude diktirala obala)
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la @ldin » 29 tra 2011, 07:36

:P
Zadnja izmjena: @ldin, dana/u 29 tra 2011, 16:27, ukupno mijenjano 1 put.
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la adi » 29 tra 2011, 08:36

ja fakat ne kontam zasto se smarate nepotrebnim stvarima, sto ste se svezali Ede i izlova i sta Edo kaze i sta Edo misli itd itd...
da pojednostavim sto se tice Ede imam ODRJESENE RUKE, dakle ne smarajte se tim, sto se tice ribe dobicete upustva na vodi, akcenat je na druzenju ljudi ne znam sta je problem. dakle na vama je bilo da dogovorite datum, pravila, satnicu i prijavite ekipe, zar je to problem?

Master niko nece loviti prije takmicenja-druzenja, a naravno da nije problem da postavis svoj stand... <titinpionir>
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

BcRich
Književnik
Postovi:850
Pridružen/a:03 pro 2010, 16:04
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la BcRich » 29 tra 2011, 10:05

bistro Adi vidim da si ti zaduzen za prijavu ekipa,pa evo jos jedna ekipa Kasper/Juka Lukavac pa ih utefteri hvala. ja sam se vec cuo sa Edom tako da mi je sve jasno,oko izlova ribe,, i sve mi odgovara kako god da organizujete,bitno je da se odrzi, sad samo cekam 15 maj ha ha pozdrav bistro.

Avatar
masterbih
Književnik
Postovi:788
Pridružen/a:18 lip 2010, 00:22
Lokacija:Voda
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la masterbih » 29 tra 2011, 17:11

Bilo bi dobro da se potvrde satnice pa da slozimo neki tekst za sajt i blog..
Meni apsolutno odgovara Senadov predlog.

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la senad » 29 tra 2011, 18:03

1. Republika Zenica
2. MasterBiH spin team I
3. INOX- ALAS - Jelah
4. Đinđi-rinđi
5. V/S
6. Zoran Marjanac i Ibro Klis
7. Bego i Anto
8. Masterbih spin team 2
9. Eka/Kingula kingulator tim
10.Sasa -brko/Aco trofej tim
11.Kasper/Juka Lukavac
12.BRU-DERI-@ldin i buraz
13.Samir - Zajke

Ovo je jedanaest ekipa koje imamo do sada (ispravite me ako grijesim)
Molim sve ekipe da napisu ime svoje ekipe (zbog diploma-zahvalnica)
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la @ldin » 29 tra 2011, 18:44

jesam ja al se izgubilo u postovima ...

1. BRU-DERI ( ja i buraz )

2. Samir - Zajke ( druga ekipa , Samir me zamolio da napravim prijavu ..pa eto ...)
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la @ldin » 29 tra 2011, 20:01

Ako kojim slučajem neko izradi korigovat ćemo to na licu mjesta , što se mene tiče ja mogu i u logistiku recimo da zabiljezimo to sve onako nekim snimkom , donosit drva, vodu , lozit vatru , šta ja znam šta god treba , vidim bit će puno ljudi , pa eto ...
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:

Re: Varalicarski kup Smoluca

Post Postao/la adi » 29 tra 2011, 20:09

nema veze @ldine sto vise raje to bolje, Mr.Smith kaze da ne treba puno mjesta po ekipi, tako da ovo sto je do sada prijavljeno i nije previse, samo ti jarane lovi....
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”