Takmicenja i pribor ???

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Robin
Početnik
Postovi:19
Pridružen/a:30 svi 2007, 02:36
Lokacija:Srebrenik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Takmicenja i pribor ???

Post Postao/la Robin » 30 svi 2007, 02:47

A pitam se kako se mladi ribolovci mogu opremiti za takve stvari?? Stari dođu sa glava boli stvarima a nece da kazu gdje se moze nabaviti i po kojim cijenama.
Ako bi covjek zelio na takmicenje tehnikom na plovak sta sve od opreme treba da ima i koliko za to novca treba i gdje se to sve moze nabaviti ? Kakvu vrstu ribe treba da ocekuje i kakvu primamu da koristi?


Avatar
svirac
Književnik
Postovi:884
Pridružen/a:02 kol 2006, 16:26
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la svirac » 30 svi 2007, 08:17

Ako mislis na takmicarski pribor za ribolov plovkom: stolica, cuvarka mreza, stek, direktasi, gumice, takmicarski plovci, sitne udice, kvalitetna primama, mamci .... bogami, tesko da ces naci bilo sta. Cuo sam da u Brezi ima firma/prodavnica koja uvozi te stvari. Pitaj naseg webmastera Senada. Senade deder malo!
"Ima u bosanskim riječicama i potocima jedna naročita vrsta pastrmke, velika, posve crna po leđima, sa dvije-tri krupne crvene pjege.To je neobično proždrljiva, ali i neobično lukava i brza riba koja leti kao obnevidjela na udicu u vještoj ruci, ali je nedostižna, čak i nevidljiva za onoga ko nije vješt tim vodama i toj vrsti ribe."
(Ivo Andrić,"Priča o vezirovom slonu")

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Seha » 30 svi 2007, 12:48

Ako ti kojim slucajem neupali ovaj savjet od gosn.Svirca nema ti druge nego da pogledas na internet shopovima u Hrvatskoj.
Evo ovdje imas pod rubrikom linkovi par interesantnih stranica gdje mozes pogledati cijene..
http://www.ribolov.net/
slika

Basic
Početnik
Postovi:9
Pridružen/a:03 srp 2010, 12:46
Lokacija:Tuzla
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Takmicenja i pribor ???

Post Postao/la Basic » 08 kol 2010, 15:25

Starija je tema ali evo posto sam ja takmicar u lovu bijele ribe na plovak imam svu potrebnu opremu za to ja sam to nasao preko interneta u srbiji a posto zivim u tuzli nije mi bilo daleko s ocem otici do srbije i kupiti to stolica 1 stek stap i 2 seta stapova od 2.5 do 5 metara. mada opet mozes naci na internetu cak i jeftini takmicarski pribor cuo sam za nesto barche da nije los pribor a jeftino set je oko 100 eura sve dobijes stapove stek stap i stolicu i cuvarku itd evo ako moze da stavim link : http://shop.fishandfishing.com/produit. ... rubrique=6 tu imas 200 eura sve potrebno za takmicenje ,a za krmu to ja dobijam od drustva tak da ti tu nemogu pomoci mada sigurno kod nas ima team milo krma u prodavnicama.

nihad v.
Početnik
Postovi:26
Pridružen/a:03 pro 2010, 23:40
Lokacija:Doboj Istok
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Takmicenja i pribor ???

Post Postao/la nihad v. » 05 pro 2010, 20:45

Zar je to stvarno tako tesko da se nadje??? imate u Gracanici Fis i Bingo (ime jedne velike radnje) u kojoj sve to mozete nabaviti! a u blizini toga ima i Etna (isto jedna velika radnja poput supermarketa samo sto je ovo puno vece) gdje mozete sve to nabaviti a i cijene su im niske :wink:


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Takmicenja i pribor ???

Post Postao/la senad » 08 pro 2010, 18:54

Tema je prastara i ocito je nisam ni vidio na vrijeme, ali jedna od najbolje opremljnih radnji vezano za takmičarski ribolov (ako ne i najopremljenija) je prodavnica Mirse i Amele Bogilović u Brezi, reprezentativaca BiH koji su nase boje predstavljali na mnogim svjetskim takmicenjima, tako da ne vjerujem da ima iko ko bi mogao dati ispravniji i savjet za nabavku opreme.
Oni su predstavnici/zastupnici mnogih firmi: Marcel Van Den Eynde (Belgija), Sensas (Francuska), Trabucco (Italija), Shimano (Japan), Milo (Italija), Triana (Italija), JVS (Holandija), Bellosi (Italija) i dr.
a sve ovo mozete pogledati na:
http://www.bistrobih.ba/nova/?page_id=9691
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

antonio4
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:07 pro 2012, 19:55
Lokacija:čitluk
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Takmicenja i pribor ???

Post Postao/la antonio4 » 14 pro 2012, 14:00

tema jest stara al i ja nisam neki lovaš da bi mogo kupovat extra skupu opremu pa ti sdavjetujem da radiš što i ja, obiđi više trgovina i usporedi cjene, popiši na papir što ti treba tek se onda baci u kupovinu il čekaj kraj sezone, tada su sniženja, ako budeš išao u čitluk(općina brotnjo)pokazat ću ti par dobrih trgovina, gdje se može nabaviti dobrih stvari za malo para.
čičak

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Takmičenja i prezentacije”