Varaličarenje na TV

TV emisije, časopisi, internetske stranice... hvalite i kudite, ali kudite s ciljem da iste unaprijedite - na uljudan način ukažete na eventualne greške.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
astor
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:31 kol 2006, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Varaličarenje na TV

Post Postao/la astor » 02 ruj 2006, 23:50

Ma, evo baš se već dugo pitam što na emisijama o ribolovu nema malo da se prikaže varaličarenje, malo o tim tehnikama, vrstama varalica, načinima blinkeranja. Svaki put kada gledam ili naše emisije o ribolovu, ili na nekoj od srpskih tv-stanica to je samo plovak, i mušićarenje. Nije da kažem da je to loše, nego treba malo obuhvatiti sve tehnike, naročito ove zapostavljene. Ne znam kako ide procedura, ali nudim se da ja budem domaćin jednog snimanja na Modracu, da probamo snimiti par kadrova blinkeranja i ako Bog da da šta i naleti, kakav lijep komad, pa da se to snimi i pokaže raji. Čujemo se!


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav!

Post Postao/la senad » 03 ruj 2006, 21:54

Astore, to pitanje trebas uputiti Heri, Hero je autor emisije na Hayatu pa njemu posalji PP.
Bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
hero
Prava Štela
Postovi:160
Pridružen/a:24 lip 2006, 00:15
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la hero » 03 ruj 2006, 22:07

hvala na sugestiji astor, akobogda bice i takvih emisija , sledecu subotu ide emisija o big game fishingu , poslije toga kulen vakuf a sad za vikend snimamo ili lov stuke ili soma i to sve na varalicu akobogda bice i ulova zatim slijede mladica takodjer na varalicu i to hikmet harbas najvjerovatnije. Znam da mi fali ne samo varalice nego jos milion stvari al akobogda doce sve na svoje, vjeruj krpimo se kako znamo i umijemo, i hvala na pozivu za modrac, doci cu sigurno i tamo jer mi je mirzet mujacic obeco lov sarana na tom jezeru.
Bistro BiH NTV Hayat

astor
Početnik
Postovi:13
Pridružen/a:31 kol 2006, 19:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la astor » 05 ruj 2006, 11:52

OK, jedva čekam da vidim te emisije, ali nema brige i ovako su najbolje emisije što ih moje oči pogledaše. No, kao što kažeš bit će prilike i emisija i o toj vrsti ribarenja. U svakom slučaju hvala i bistro...

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mediji sa temom ribolov”