SRD ?

O pitanjima vezanim za rad Saveza, Udruženja, o Zakonu o slatkovodnom ribarstvu, o ribarskim ispitima, pravilnicima....

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pocetnik
Štela
Postovi:63
Pridružen/a:12 tra 2007, 17:51
Lokacija:Trenutno BRCKO/DUBRAVE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
SRD ?

Post Postao/la pocetnik » 28 svi 2009, 14:29

Bistro ribari!

Imam jedno pitanje... Buduci da mijenjam destinaciju svoga boravka za naredni period, koji ce trajati ni sam ne znam koliko, htio bi se pridruziti ribolovackom drustvu. Trenutno sam u okolici Brckoga a sad cu najvjerojatnije u Tuzlu. E sad poznajem nekoliko mjesta za pecanje gdje sam kao mali isao (kop Sicki, pa neko jezero koje je zatrpano sada a nasuprot je Sickog) i naravno Modrac. E sad kojem bi drustvu pristupio i kako bih mogao stupiti s njima u kontakt. Do sad sam bio clan i "Kecige" iz Brckoga i "Saran" iz Orasja.

Koji su ovako lijepi reviri za pecanje... Gdje bi bilo najbolje... I u koje se drustvo ukljuciti.


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: SRD ?

Post Postao/la AlaS » 29 svi 2009, 22:14

Ja da biram između Sićkog i Modraca izabrao bih definitivno Sićki ali neznam kako to funkcionira sa jezerima gdje se praktikuje dnevna dozvola sačekaj kolega još informacija .Imaš ti još jednu opciju,Smoluca ti je isto u blizini . Bistro na stajaćicama
slika
Bistro

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Aktuelnosti iz Udruženja, Saveza, o Zakonu, ispitima...”