OSR Konjic - KRIVOLOV

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Odgovori
Avatar
flyFishing
Piskaralo
Postovi:203
Pridružen/a:04 kol 2009, 13:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la flyFishing » 08 svi 2012, 15:52

cestitam na aktivnostima, zaista treba imati .uda da se uhvatis u kostac sa takvim hohstaplerima koji ne prezaju ni od cega u lopovlucima... jos jednom svaka cast i obavezno policiju iza/ispred sebe <championvanja>
Men and fish are alike. They both get into trouble when they open their mouths.


amcho
Prava Štela
Postovi:142
Pridružen/a:05 vel 2011, 19:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la amcho » 08 svi 2012, 18:00

flyFishing je napisao/la:cestitam na aktivnostima, zaista treba imati .uda da se uhvatis u kostac sa takvim hohstaplerima koji ne prezaju ni od cega u lopovlucima... jos jednom svaka cast i obavezno policiju iza/ispred sebe <championvanja>
ne bi ovo ovako sve moglo biti da nismo imali niz konstruktivnih sastanaka sa načelnikom PU Konjic.Policija zaista stoji iza nas i uvijek je tu kada ih pozovemo.Nebitno da li je kakva planski organizovana akcija ili ribočuvar treba asistenciju.Moramo ih pohvaliti

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la senad » 08 svi 2012, 20:59

amcho je napisao/la:...Takođe prijavu pišu za sve one koji se nisu najavili da su u ribolovu a nemaju dozvolu OSR Konjic....o
Ovo mi malo nije jasno!?
Kome i gdje se treba najaviti, jeste li to uveli da se mora kupiti dozvola prije izlaska na vodu, gdje se moze kupiti dozvola...
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

amcho
Prava Štela
Postovi:142
Pridružen/a:05 vel 2011, 19:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la amcho » 08 svi 2012, 21:48

senad je napisao/la:
amcho je napisao/la:...Takođe prijavu pišu za sve one koji se nisu najavili da su u ribolovu a nemaju dozvolu OSR Konjic....o
Ovo mi malo nije jasno!?
Kome i gdje se treba najaviti, jeste li to uveli da se mora kupiti dozvola prije izlaska na vodu, gdje se moze kupiti dozvola...
u toku ove godine biće neka vrsta tolerancije prema ribarima koji dolaze izvan Konjica i Hadžića. Jer oni imaju jako veliki broj izlazaka na vodu i dobro su poznati ribočuvarskoj službi.
Ribočuvarska služba:
Amir Mušinović : 061/383-445 - Jablaničko jezero
Alaga: 061/918-787 - Konjic
Džemo: 061542-638 od ušća Bijele uzvodno - Džajići
Senad: 061/367-933 - Boračko jezero i Glavatičevo Glavatičevo
Zadnja izmjena: amcho, dana/u 08 svi 2012, 22:55, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la senad » 08 svi 2012, 22:08

Poslao sam ti mail.
Morate malo vise u medijima o tim novim pravilima koja itekako pozdravljam. Napravite pismo cirkularno prema medijima, i prema svim udruzenjima ribolovaca čiji ribolovci dolaze na vode kojima gazdujete, jer se bojim, kako ti napisah, da ne nagrebusi neko k'o nije znao da ste uveli red na vodama.
Table na prilazima vodama sa tim bitnim info - "Morate se javiti/kupiti dozvolu tu i tu" i nema "Nisam znao"
Bistro i samo naprijed!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


amcho
Prava Štela
Postovi:142
Pridružen/a:05 vel 2011, 19:45
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la amcho » 08 svi 2012, 22:51

to nam je mogu reći iduća obaveza.Komunikacija i obavještavanje javnosti jer iskreno počinjemo se izdvajati u odnosu na neka udruženja.Treba se najaviti da dolaziš negdju u ribolov ako nemaš dozvolu tog udruženja bar sms poslati ribočuvaru.Samo treba informisati javnost kako u medijima, web portalima, ribo forumima ali najbitnije je dobre table na vodi.Biće i to uskoro :wink:

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la montana » 08 svi 2012, 23:01

Bravo momci! To sa najavom je odlicno! Tako se odlicno stice reputacija ozbiljnog udruzenja, a mislim da ce se namaci i veca sredstva. Pohvale i za policiju. <championvanja> <championvanja>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: OSR Konjic - KRIVOLOV

Post Postao/la Seha » 09 svi 2012, 11:40

Pozdravljam ovu ideju o kupovini dozvola prije ribolova, ali mislim da prvo trebate informisati ribare pa tek onda uvesti ta pravila. Siguran sam da su mnogi zloupotrebljavali to nepisano pravilo da se dozvola kupuje direktno kod cuvara na vodi, ali ako zelite zadrzati dobronamjerne ribolovce vasa je obaveza informisati ih na vrijeme i omoguciti kupovinu dozvola na odredjenim mjestima kao npr. benziske pumpe koje rade 24 sata.
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Problematika sa terena/voda u Bosni i Hercegovini”