Problemi sa forumom 2019.

Moderator/ica:emin

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Problemi sa forumom 2019.

Post Postao/la senad » 21 ožu 2019, 13:01

Bistro svima!
Evo smo uspjeli vratiti forum koji je prvo bio hakiran od strane neke arapčadi, a onda sam ga ja htio opraviti, što je bilo hakiranje gore nego kako su to pomenuta arapčad napravila :mrgreen:

Sad je makar čitljiv i mogu se pisati postovi, ali još ima nekih problema (npr. sa registracijom novih korisnika - danas mi javljeno), tako da vas molim da mi javite sve greške na koje naiđete. Napišite ih u ovom postu.

P.S. Ne bojte se, neću ih ja popravljati :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Problemi sa forumom 2019.

Post Postao/la tommylee » 22 ožu 2019, 16:17

Svaka čast za oporavak!
Nego nešto si mi se podmladio ?

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Problemi sa forumom 2019.

Post Postao/la angler » 23 ožu 2019, 18:24

e cuj arapcad. <valjanjeodsmijeha>
bice da su ljubomorni na nase ljepote <flag>
cestitke za oporavak. nisam nista za sad okacio da ne funkcionise

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Problemi sa forumom 2019.

Post Postao/la senad » 24 tra 2019, 09:56

Tommy, postarao, bila mi je slika ovog ženinog majmuna kad je imao desetak godina, sad ima 17 :)

Angler, goni ih u PM, ja ne znam kako ti devriš s njima, meni ih je dosta za jednu sezonu što sam im apartman izdavao, i više mi ne pada na pamet. 'bo ih otac koji im put ovamo pokaza. Prvi put u životu generalizujem, jer ako je od 10 koji su mi došli 8 majmuna, onda mogu generalizovati. I to uglavnom iz Saudije, ovo ostalo i nisam imao problema, a iz Omana sam imao nekoliko i svaki mi je bio OK. Ni oni ne mogu ove iz Saudije, ali hajde, to su neke njihove plemenske razmirice.
'bo ih opet otac, ove godine sam ukinuo Booking, ne dam njima i gotovo, neka sam rasista, teritorijalista, sta sam već. Ali nisam šupak. :mrgreen:
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Problemi sa forumom 2019.

Post Postao/la angler » 27 tra 2019, 06:55

E sad vidis kako je meni. Da si me pitao o izdavanju rekao bih ti ni za zivu glavu i to redoslijedom koji si napisao. Kao i kod nas papci i normalni. Papaka definitivno kudikamo vise.


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Problemi sa forumom 2019.

Post Postao/la angler » 08 svi 2019, 19:20

Jeli ono hakovana stranica bistrobih? Udjoh i nista mi nije jasno. Ponesto o ribolovu, a ostalo kao da sam usao na englesku stranicu mode i zutih novina :?
Ili je novi dizajn... <jelmekotrazio>

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Problemi sa forumom 2019.

Post Postao/la senad » 11 svi 2019, 10:37

Sad je ok :)
Malo da je prilagodimo i telefonima, a i da je osvjezim ;)
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Problemi sa forumom 2019.

Post Postao/la angler » 14 svi 2019, 11:32

E sad se proljepsala <championvanja>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Upute za pravilno korištenje foruma, postavljanje slika, vijesti...”