Nagradne igre.

Moderator/ica:emin

Avatar
ZANDER
Pravo piskaralo
Postovi:400
Pridružen/a:20 lip 2006, 00:30
Lokacija:Graz-Austrija/Bos.Krupa BiH
Kontakt:

Post Postao/la ZANDER » 06 srp 2007, 21:09

Senade svima je ili jasno ili su na kupanju,cekaj da prodje ova zega pa ces da vidis reakciju. :w:w:










Bistro od Zandera ////
______________________________________________________________________________

RIBAR SA UNE!

www.retols.org

______________________________________________________________________________


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Još nagrada!

Post Postao/la senad » 17 srp 2007, 07:24

Osim gore pobrojanih, dobio sam 50 eura od nešag kolege sa stranice , a koji reče da napišem samo da je to od "Drvene noge".
Takodje, prošlogodišnji sponzor, prodavnica ribolovne opreme "Bejuti sport" iz Mostara opet donira komplet rapala i varalica.http://www.bistrobih.ba/Bejuti_Sport_doo_Mostar.php
U najavi je i donacija još jednog kolege sa stranice koja će najvjerovatnije biti štap i rola za Fly Fishing.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 17 srp 2007, 19:33

Zanima me jedno da li se vise reportaza moze spojiti u jednu???Na tvoj nagovor Senade odlucio sam da napravim reportazu o mjestu Vranduku kod Zenice koje je izuzetno bogato raznoraznom ribom i o jezeru povis zenice.

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav.

Post Postao/la senad » 18 srp 2007, 00:09

Ne kontam sta podrazumjevas pod tim "vise reportaza spojiti u jednu"?
Ako je to što mislis sa dvije vode raditi reportazu, naravno da moze, Dzeno prosle godine dobi prvu nagradu sa temom "vode oko jablanice" gdje je pisao o svim vodama na koje izlazi.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la enko » 20 srp 2007, 00:29

Upravo to senade jer nemogu ni pod razno da skupim 20 slika i ispisem cijeli list o samo jednom mjestu.


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la senad » 04 stu 2007, 23:27

Eto, nagradna igra je došla do kraja.Na žalost, svega 4 reportaže su došle, peta nije bila potpuna i žao mi je što ne mogu i nju da nagradim.
Nije mi jasno što ove godine nije bilo više reportaža nego prošle, analizu ću ostaviti za kasnije, a jedino što mi pada na pamet je onaj duži zastoj normalnog funkcionisanja stranice, ili sam trebao non-stop ponavljati o nagradnoj igri na početnoj stranici.
Interesantna stvar da su me i neki koji su poslali reportaže, što znam da su jako često na stranici, pitali gdje se nalaze propozicije, a na početnoj, na desnoj strani početne, propozicije stoje od početka nagradne igre.Znači, ne gleda se po stranici, pa je vjerovatno mnogima i promakla vijest o nagradnoj igri.
Drago mi je da sam ja uspio iskupiti lijepe nagrade i sada ću napisati koje su nagrade za koje mjesto.Pošto su stigle samo četiri, nagradićemo sve četiri reportaže.
Prvoplasirana će dobiti kutiju sa proizvodima «Monarch Dok»-a u vrijednosti od 300 Eura.
Drugoplasirana će dobiti komplet «Rapala» - donacija «Bejuti sport» d.o.o Mostar u vlasništvu porodice Bevanda – takođe i prošlogodišnjih sponzora.
Trećeplasirana će biti nagrađena štapom i mašinicom «Michell» koju je donirao Alen Šehović – Šeha i sa 50 Eura, donacija Mervina – Alara
Četvrtoplasirana reportaža će biti nagrađena sa štapom i rolom za flyfishing, a što je donacija Halkić Erwina – Zandera.
Svim donatorima veliko i od srca hvala!!!
Reportaže će biti postavljene u ovo dva-tri dana jer imam problema sa kompjuterom, ali nadam se da neće biti problem što će malo «odležati» kod mene.Nakon što ih postavim, ići će glasanje i to od ljudi koje ja odredim a koje smatram kompetentnim, te će biti objavljeni plasman i pojedinačni glasovi.
Od nagrada je ostalo još 100 KM, i to nisam htio sada dati za reportaže, njih sam ostavio za nešto drugo.Ako se slažete, tih 100 KM bi dobio najbolji ulov u prošloj godini, a izbor će biti od slika u Galeriji i to u rubrici «Top 3 2007. godine» pa bih vas molio da u forumu u posebnoj rubrici koju ću kreirati napišete koji je po vama najbolji ulov od onih slika koje se nalaze u pomenutoj rubrici.
Toliko od mene za sada.
Jedno veliko hvala vama koji ste poslali reportaže, još jedno veliko hvala svim sponzorima i nadam se da je ova godina bila izuzetak, ja se nadam da će biti još nagradnih igara u pisanju reportaža.
Bistro!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Gotova nagradna igra - "Reportaže"

Post Postao/la senad » 26 stu 2007, 21:57

Eto, završeno je i glasanje.
Sa malim zakašnjenjem, ali nikad nije kasno.
Prvo, pobrojaću one koji su bili žiri za odabir najbolje.
Hikmet Harbaš, USR „Krušnica“ iz Bosanske Krupe
Denijal Selimović USR „Una“ iz Bihaća
Ermin Hadžić USR „Sarajevo 1906“
Ivan Korhner iz Novog Sada – dopisnik stranice
Damir Begović – autor serijala „Bistro BiH“ NTV Hayat
Alen Šehović – Šeha – moderator na Bistro BiH
Radovan Stanić – administrator portala http://www.lipljen.com
Marcel Kučinski – internacionalni sudija pri SRS BiH
Gasanje je proteklo ovako
Glasac--------Rep.1-----Rep.2-----Rep.3-----Rep.4
1----------------5------------3----------1-----------2---
2----------------5------------3----------2-----------1---
3----------------1------------2----------3-----------5---
4----------------5------------3----------1-----------2---
5----------------2------------5----------3-----------1---
6----------------3------------1----------5-----------2---
7----------------3------------5----------1-----------2---
8----------------3------------5----------1-----------2---
Tada se desila interesantna situacija u kojoj su dvije reportaže imale po 27 bodova i dvije koje su imale po 17 bodova.
U ziri sam ukljucio jos tri osobe koje su glasale, i nakon njihovog glasanja koje je glasilo:
Glasac--------Rep.1-----Rep.2-----Rep.3-----Rep.4
1a----------------5------------3----------1-----------2---
2a----------------5------------3----------2-----------1---
3a----------------5------------3----------1-----------2---
Dakle, konačni rezultat glasi:
Prvo mjesto Eldin Sadiković – Svirac sa reportažom „Sve u deminutivu“ koji je osvojio komplet varalica „Monarch Dok“ a donacija Milana Marjana Pocrnje – Dok-a, vlasnika renomirane firme „Monarch Dok“
Drugo mjesto Dženad Džino - Dženo, sa reportažom „RC5“, koji osvaja nagradu komplet Rapala – donaciju prodavnice opreme za sportove na vodi „Bejuti sport“ d.o.o. iz Mostara.
Treće mjesto Pivić Enes – Enko , sa reportažom o rijeci Bosni i jezeru Grahovčići, koji osvaja štap i mašinicu „Mitchell“ – donaciju Alena Šehovića – Šehe, te 50 Eura, donacija Dizdarević Mervina – Alara
I četvrto mjesto Elvir Abadžić sa reportažom o Bašigovačkom jezeru, koji osvaja štap i rolu za Flyfishing, a donaciju Erwina Halkića – Zandera.
Hvala učesnicima i nadam se da su zadovoljni jer je ove godine faktički nagradjen njihov trud.Hvala i glasačima što su pomogli u odredjivanju plasmana.
Veliko hvala donatorima, a nadam se da će iduće godine biti više reportaža, imam u planu neke nove propozicije (o tome na forumu).
Čestitam svim učesnicima na osvojenim nagradama, i nadam se da ćete nekad poslati i neku sliku vaših ulova ostvarenih ovim varalicama ili štapovima i rolama koje ste osvojili.
Bistro i čujemo se!
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Upute za pravilno korištenje foruma, postavljanje slika, vijesti...”