Dogovor za teferič 2012

Teme koje su o ribolovu, a ne znate gdje da ih smjestite, ili ne pripadaju nigdje drugo.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac,Kovach

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la Seha » 29 svi 2012, 16:18

Kovach je napisao/la:Seha drug sta predlazes prvo? Da li da sad pravimo ovo druzenje kod mene ili kod Zlaje i Aldina sto smo pricali cisto da znam. Ako je ovo kod mene planirano za pocetak avgusta mozda bih mogao obaviti jos par nekih sitnih radova sto sam planirao oko vikendice, a ako cemo sad kod mene da ne pocinjem do jeseni. Meni odgovaraju obje varijante ali bih volio znati i radi odmora.
Stari ti ako imas posla ti slobodno radi sta imas, nece to nama smetati. Kad smo mogli kod mezara loviti ribu mozemo i na ponat il na vrecu "maltera" sjesti <valjanjeodsmijeha>
Ja nemam pojma ni dali ce Zlaja i Aldin biti zatrpani obavezama kad nama svima bude pasalo da im banemo na vodu ako budu eto nas kod tebe ili idemo negdje drugo na vodu svejedno.
Mi inace praktikujemo da sve planiramo spontano na licu mijesta dok sam ja dole.. Ovako na duge staze je zajebano
Neka jos malo pa kad dodjem skontamo sta i kako pa da javimo ovoj raji koja je zainteresovana gdje smo i kada na vodi.
Bicemo u kontaktu telefonom kad stignem dole
slika


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la zlaja » 29 svi 2012, 22:11

Raja hajde kod mene u vrijeme vikenda a da bi došao Kovach kod tebe ja moram uzeti godišnji...to će biti u vrijeme ramazana ...taman će Monty biti tu a on isto ima ideja...na što li će ovo izaći...Uglavnom Kovach volio bi da dođete kod mene a takođe bi volio na tvoje jezero...

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la Kovach » 29 svi 2012, 23:30

Meni pasu obje opcije, a sto se tice posla Seha jarane ja to pitam da znam koliko cu lopata pripremiti saljevam neku plocu <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> . Sala naravno, posao nije neki koji ne moze cekati tako da zbog toga necemo remetiti planove. Ma kupio sam neki kamen dole u Mostaru, tacnije u Podvelezju pa da polijepim po fasadi cisto radi boljeg izgleda ( doslo i to na red).
Zlaja drug kad bude Seha tu i ova ekipa ako krenu do tebe dolazim i ja, a mi se mozemo ponovo organizovati kad bude Monty i jos raje koja ce tu biti u augustu pa da kod mene malo sjednemo, okupamo se i naravno malo lovimo smudja. Niko nam ne brani da napravimo dva sijela ovdje kod mene ako je raja za to. Slazem se da je tesko planirati bilo sta detaljnije jer se zna izjaloviti. Najbolje i jest ono spontano, onda ispadne pravo sijelo.

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la zlaja » 29 svi 2012, 23:51

Baš tako druže.Ništa nećemo srkletit već ko kako bude slobodan...

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la angler » 30 svi 2012, 08:48

Sitnoooo <championvanja> <jelmekotrazio>


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la Seha » 30 svi 2012, 12:04

Cuo sam se sa Zlajom na pp. U 500 metara toka imamo sve. Pjescana plaza za satore od riba bucov som i mrena. Za svakog po nesto.

Rodjo kad palis za BiH ?
slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la montana » 31 svi 2012, 01:03

Meni sve odgovara sa takvim drustvom. Samo se vi dogovorite i odradite sto moze, a u drugoj turi cemo "podebljati"! <championvanja>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la angler » 31 svi 2012, 04:47

Seha je napisao/la:Rodjo kad palis za BiH ?
Sutra <4546> <championvanja> <flag>

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la Seha » 31 svi 2012, 09:58

Blago tebi valja meni blejat jos tri hefte
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la rusko » 31 svi 2012, 12:06

slika slika

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la senad » 05 srp 2012, 21:17

Ovako
Seha i Adi dolaze s mora 13. ili 14. jula, a 15. jula je "ispaljenje" na Drinsko/Višegradsko/Lim (Strgačinu)
Za sada, tu smo Adi, Seha, Miralem (Han), Kovach, ja, Besko (?), Aldin (?), Enko (?)...
Ribe su šaran, som, klen, plotica, mrena, kalifa...
Ostajemo do srijede, 18. jula
Ko god može, dobro došao!
<dobrodosli>
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la tare » 05 srp 2012, 22:42

Sta bi sa onim kod Zlaje i Aldina??

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la zlaja » 05 srp 2012, 23:41

Tare bili su Rusko i Angler kod mene na vikendici pa smo malo izašli na vodu dok su se Seha i Adi skroz umorni vraćali za Sarajevo pa smo samo onako posjedili kod Alde u kafiću...ma sve je to leteći ko kako može, teško je nas sabrat sve na jednom mjestu...evo ja nemogu na LIm, ma nema teorije...

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la tare » 06 srp 2012, 00:38

:wink:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Dogovor za teferič 2012

Post Postao/la angler » 06 srp 2012, 20:06

Vozdra mala raja. <jelmekotrazio> <championvanja>
Evo ja se returniso u ovu nedodjiju. Ma neka se bar malo mahalo. A fakat je tesko ugajguliti sve za relativno kratko vrijeme.
Ma i susret na kafu je veliki pomak pogotovo sa onima koji dolaze sa strane.
Moja deviza do sad, a i u buduce je sa svakim se sresti ako se moze, bar na kafu. Sve ostalo ako se desi je slag na tortu.
Vec jubilarni treci susret sa Zlajom, Aldinom, Zokom cirkuzanje, mahanje...ma milina.
Evo Rusko i ja se dogovorismo u hodu i bilo je super, mala turnejica. Nisam ni sanjao da ce tako ispasti.
Sa Sehom, Adijem i Senadom na "kafi" i koncertu "Mostar sevdah"...cirkuzanje, smjeh, a i normala kad su ribe u pitanju.
Sa Kovachem na mahanju i da ne zaboravim slucajno...odlicnu pitu ispod saca.
Poenta svega je uzivo upoznati one sa kim se druzimo preko ove haber kutije te nastaviti prijateljstvo koje je ovdje steceno. Sve ostalo je manje vazno.
Sa Montanom se toliko puta cujem i dopisujemo se ali nam se bas neda sresti. Ali idemo dalje...ubosce se i taj trenutak.

Hvala svima na nezaboravnim trenucima i sta je zanimljivo... da su svi mnogo bolji uzivo nego sto mozemo preko ove kutije ocijeniti. Garantujem da ovakve ili bar slicne ribare, a prije svega ljude i prijatelje, na vodi ne bih nikad sreo. Spoji nas riba i ode u drugi plan <championvanja>

Tare, iskreno si mi naumpao, kao i jos neki sa foruma, kad god prodjoh pored usca Lasve u Bosnu. E ne pitaj me sto bas tamo :grin:
Zato mi ostavis broj tel da te ne zaobidjem sljedeci put :wink:

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Filozofiranje o ribolovu i dogodovštine iz ribolova”