IDEMO ZMAJEVI

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
adi
Predsjednik U.G. "Bistro!"
Postovi:1228
Pridružen/a:18 vel 2007, 10:50
Lokacija:sarajevo
Kontakt:
Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la adi » 06 ruj 2011, 23:01

ja kao da sam kopo....
slika
ja sam inace po riboispovjesti sarandzija


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 06 ruj 2011, 23:20

adi je napisao/la:ja kao da sam kopo....
KOPAO ;)
slika

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la tare » 06 ruj 2011, 23:33

Jest vala,al nema,Barca nekad nemoze probiti onakav bunker a kamo li Bosna,no na kraju dobro zavrsilo...A vala i da nismo pobjedili sa + 2 onda neznam...

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la montana » 07 ruj 2011, 11:37

A koliko je zavrsena kod nas utakmica? (malko sam daleko od vijesti)
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 07 ruj 2011, 11:53

1-0 za nase <flag>
Sad nam ostaje Luksemburg njih valjda dobijemo bez problema i onda idemo u francusku gdje cemo skoro sam siguran poraziti francuze jer mi izgramo najbolje kad nema pritiska na igrace. Tada cemo valjda vec imati osiguran baraz i bice dosta manji pritisak na igrace.
slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la montana » 07 ruj 2011, 11:56

Uh sto to dobro zvuci! <flag> <flag> <flag> <flag>

Ni kakva gatara bolje nebi prorekla! <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
AdmirS
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:13 kol 2011, 17:07
Lokacija:Hadzici
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la AdmirS » 07 ruj 2011, 12:08

Pored dobrih rezultata sa bjelorusijom Bosna nije samo dobila 6 bodova nego i jednog novog bosanskog Gatusso-a. Rijec je o mladom Zahirovicu. Ko poznaje Gatussa nije mu problem uporediti njih dvojicu i vidjeti slicnost u borbenosti. Najbolji definitivno igrac sinosnje utakmice.
Opet neki kazu losa utakmica. Ja kazem da odavno nisam gledao borbeniju reprezentaciju od kako igraju. Presing na cijelom terenu tokom skoro cijele utakmice. Toliko su ih napadali da ovi nisu skoro ni prisli golu. Svega jedna intervencija majstora Bege. Lijepo sam se zamislio moze li ova repka iznenaditi u Francuskoj.
Sretno Zmajevi...

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 07 ruj 2011, 19:18

montana je napisao/la:Uh sto to dobro zvuci! <flag> <flag> <flag> <flag>

Ni kakva gatara bolje nebi prorekla! <valjanjeodsmijeha>
Gatam i koljem po kucama u slobodno vrijeme :135:
slika

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Han » 08 ruj 2011, 08:51

Morao je i naš mentalitet i ego da izadje na površinu pa se onaj nagovori Papetu
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Seha » 08 ruj 2011, 10:46

Ako mislis na Miske VS Pape -Po meni je Pape u potpunosti zasluzio sto mu je Miske odbrusio. Kakav je to trener koji ce svojim izjavama pljunuti na sve sto je taj momak uradio za nasu repku. Kako se brzo zaborave trenutci kad je namjestao nasim golgeterima ciste zicere i lopte na tanjiru.
On umijesto da ga potapse po ramenu i kaze lijepu rijec da bi momak vratio poljuljano samopouzdanje on ga jos vise baci na koljena. Sta da ocekuje jedan Dzeko i ostali ukoliko nebudu redovno zabijali golove.
Ako mislis mozda na Begovica momak je takodje u pravu u boljoj formi je od Kene a sjedio je do juce na klupi. Da bi Kenan branio mora pokazati malo vise discipline i obojicu staviti na vagu pa ko je trenutno u boljoj formi bujrum. Keno ima velike probleme sa kicmom i dok to nesanira mislim da mu je mjesto na klupi. Ali pazi ja i dalje nezaboravljam iz kojih nas je Keno govana vadio i kako se na momente ponasao maksimalno bahato na golu i zbog cijih smo djecijih greski uvijek izvukli deblji kraj.
Svakome sudim po zasluzi.
slika

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la tare » 08 ruj 2011, 16:19

AdmirS je napisao/la:Pored dobrih rezultata sa bjelorusijom Bosna nije samo dobila 6 bodova nego i jednog novog bosanskog Gatusso-a. Rijec je o mladom Zahirovicu. Ko poznaje Gatussa nije mu problem uporediti njih dvojicu i vidjeti slicnost u borbenosti. Najbolji definitivno igrac sinosnje utakmice.
Opet neki kazu losa utakmica. Ja kazem da odavno nisam gledao borbeniju reprezentaciju od kako igraju. Presing na cijelom terenu tokom skoro cijele utakmice. Toliko su ih napadali da ovi nisu skoro ni prisli golu. Svega jedna intervencija majstora Bege. Lijepo sam se zamislio moze li ova repka iznenaditi u Francuskoj.
Sretno Zmajevi...
Sta ti je bolan,Celikova skola :wink: :grin:

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la AlaS » 08 ruj 2011, 20:32

bio na bilinom polju i evo tek sad sam se nekako kao malo odmorio ,utakmica je bila psyho triler za gledanje neznam vama na TV ali uzivo kad sve cjelokupno vidis je katastrofa ,sve nokte sam izgrizao na rukama kutija cigara za 90 min gotova a da sam imao mjesta da mogu liepo sjesti i gledati poceo bi i na nogama nokte gristi ,Zahirovic jedini borac na tekmi Pape kako je stao na cosak svog trenerskog prostora nije mrdnuo niti je sta govorio cijelu tekmu ,Miske je fulao 2-3 sanse ali ipak ga na kraju zavuce i to se broji ,ova formacija naseg teama je katastrofa Dzekson sam na spicu nemoze nista uvijek su dvojica kod njega i treci ulice u pomoc kad Dzekson dobije loptu problem je i kad dobije on sam niti moze driblat niti ima kome dodati.Neznam dokle ce ovako ali 2 napadaca moraju biti vezni red imamo jaki odbrana nam je napokon jaka sa Papcom, golman Begovic definitivno,Pape nije za trenersku klupu mogu zmajevi i bolje samo ih treba bolje poredat
slika
Bistro

edoA
Prava Štela
Postovi:134
Pridružen/a:03 kol 2011, 13:07
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la edoA » 09 ruj 2011, 08:50

Tesko sta reci, na sve ovo. Sve nesto se kontam, mozda puno i ne pricati, da se malo ohladi situacija a i emocije.
Mislim, vezano za Papeta Misketa a sad izgleda i Kene...

Sto se tice Dzeke, mislim da si upravu da ne moze on sam igrati spicu, a mozda da je bas ova tekma protiv bjelaca i trazilia ovakgu taktiku, da vuce 2 ili 3 bjelaca na sebe.
Inace uz Dzeku ide nekako Ibisevic, a covjek trenutno van terena. Ne moze staviti Muslimovica pored Dzeke, jer je Muslimovic vise statican igrac. On je onaj tip napadaca, koji drzi loptu znaci navlaci tako protivnike na sebe. A uz Dzeku treba neko koji se vazda krece po sesnestercu, ko sto to zna Ibisevic. Tako da i mozda zbog toga nije bilo druge opcije nego da Dzeko napred sam gura.

O tom po tom, haj nek se to sve malo smiri, i nek razgovaraju medju sobno, a ne preko medija. Nisu amateri brate dragi.

Han
Književnik
Postovi:662
Pridružen/a:23 kol 2011, 21:06
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la Han » 09 ruj 2011, 08:57

Seha je napisao/la:Ako mislis na Miske VS Pape -Po meni je Pape u potpunosti zasluzio sto mu je Miske odbrusio.
Ne ulazim u to da li je ko kome ostao duzan jezika ali nit je bilo mjesto nit vrijeme. Djelovalo mi je kao da se u sebi citavo vrijeme molio da da gol samo da se moze nagovoriti, j..š i Bosnu a i Hercegovinu nek ja mogu da se okrenem klupi i lajem.

Moglo se poslije prepucavati. Kvarilo je sliku.

Željan sam i ja naših pobjeda i da konačno prestanemo biti zicer za nabijanje bodova drugima ali malo dostojanstva nije na odmet.
"Sine Tale, magare moje drago, smiri se u sebi pa ćes se izmiriti i sa nebom i sa zemljom"

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: IDEMO ZMAJEVI

Post Postao/la tare » 09 ruj 2011, 10:54

Jest bas tako djelovao...

Misketu svaka cast,i uvijek mu svako treba isto reci,ipak je puno znacio repki,al mora biti sportista koji moze shvatiti da nemoze igrati u ovom trenutku,jer ima boljih,spremnijih,a ako to nemoze shvatiti,ako je tu samo da kvari atmosferu,e onda MARS iz repke,da si tro miske,ili messi,jer ovo nam sad najmanje treba,ista stvar i sa hasagicem,umislili sebi da su neznamjenjivi....Pogledajte malo po drugim reprezentacijama kako se suspenduje zbog takvog ponasanja,nepostivanja selektorovih odluka,zadnji slucaj carvalho iz portugala,zbog nepostivanja odluka......

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Sport”