Apel za pomoc

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
vehid
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:08 tra 2008, 22:15
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Apel za pomoc

Post Postao/la vehid » 09 tra 2008, 21:53

Lijep pozdrav od Vehida Delica iz Bosne i Hercegovine,

Evo na pocetku bih zelio jos jednom od sveg srca pozdraviti sve vas koji dobijete ovaj moj E-mail sa molbom za pomoc posto me je nuzda opet natjerala dase ponovo obratim putem interneta za pomoc.

Ja bih prije svega se unaprijed izvinuo jos jednom sto vas ometam sa svojom porukom i vjerujem da mnogi koji dobijete ovaj email ce vas zateci u vrlo umornom stanju pored svojih obaveza koje svakodnevno obavljate al se ipak nadam da se necete naljutiti na moje javljanje posto me nuzda goni a mnogi su vjerujem vec dobivali moj mail do sada i njih jedan broj se uvijek odazove na moje stanje i pomognu mi u svojim mogucnostima pa se iskreno nadam dacete i vi me ovaj put razumjeti i biti jedan od ljudi dobre volje koji mi zele pomoci u troskovima lijecenja.

Ja evo navodim razlog mog javljanja:

Nedavno tacnije prije mjesec dana sam bio jako loseg stanja tako dasam otisao na bolnicko ispitivanje i pretrage i ostao deset dana u bolnici gdje su mi nakon otpusta iz bolnice licno preporucili brzu operaciju koju sam vec davno trebao uraditi a kako nisam imao potrebna srestva tako sam sa vremena na vrijeme oduzio i ostavio to po strani misleci dace se stanje stabilizirati al eto jedno vrijeme se stabilizovalo tako da me je kako sam vec napisao prije mjesec dana jako puno zaboljelo i zdravlje mi je visilo o koncu posto se radi od djelu tijela vratne kicme tacnije radi se o operaciji sestog i sedmog prsljena na njima je u desetom mjesecu 1999. godine pri dolasku u bolnicu nakon saobracajne nesrece postavljene dvije plocice i cetiri sarafa sto mi sada to jako puno smeta i trebam uzvaditi iz vrata tj. iz kicme vratne.

Ja evo malo oduljio sa objasnjenjem a vjerujem da nemate puno vremena za vise objasnjavanje pa ako imate potrebe da vise saznate molim vas kontaktirajte me na jedan od dva nacina:

Prvi nacin kontakta putem telefona:00387/ 32/ 772 910

Drugi nacin putem E-maila: delicvehid@gmail.com

Svi koji zele mi pomoci na bilo koji nacin sve nacine mozete naci na ovoj stranici koju su ljudi napravili od sebe kako bih na taj nacin mi pomogli :

http://www.pomocve.com

Ja se iskreno nadam ovaj put u vase razumjevanje i vasu pomoc sto vam u zauzvrat se mogu jedito unaprijed zahvaliti na ukazanoj pomoci,a molim vas ako mozete ovu moju molbu da posaljete dalje do priatelja ili nekog ko bih mi mogao pomoci jako sam vam za to zahvalan jos jednom pa jos jedna napomena zbog same sigurnosti vase ako zelite pomoci molim vas nakon slanja vase pomoci dami javite kako bih mogao biti u kontaktu sa bankom da vasa pomoc stigne sigurno tamo gdje ste je poslali.

Na kraju vam se zelim jos jednom zahvaliti u svoje ime i ime moje cjelokupne porodice a na linku mozete vidjeti nekoliko mojih slika o kome se radi i kome je potrebna pomoc.

Adresa:Delic Vehid

Mjesto:Pedici br.65

72243-Brnjic

K a k a nj

Bosna i Hercegovina

00387/ 32/ 772 910


Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Humanitarne akcije”