Ribarska kuća

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ribarska kuća

Post Postao/la senad » 16 pro 2006, 12:54

Mail koji sam dobio iz SRD "Bistro" Kakanj

POMOZIMO IZGRADNJU
RIBARSKOG DOMA


RIBARI KAKNJA GRADE NOVI DOM NA TEMELJIMA IZGORJELOG. RADOVI ZAVRŠENI DO PRVE PLOČE. ZA ZAVRŠETAK DOMA TREBA JOŠ 40.000 KM. 250 ČLANOVA UDRUŽENJA RIBARA «BISTRO» KAKANJ NE MOGU DALJE SAMI, MOLIMO POMOĆ OD PRIJATELJA RIBOLOVA, PRIRODE, DOBRONAMJERNIH GRAĐANA I SVIH ONIH KOJI MOGU POMOĆI. RAZLOG VIŠE DA POMOGNEMO RIBARIMA JE I ČINJENICA DA U SVOJIM REDOVIMA IMAJU I PRVAKE U KADETSKOJ (PIONIRSKOJ) EKIPI I NIZ USPJEHA NA RAZNIM TAKMIČENJIMA U DRŽAVI I FEDERACIJI.

POZIVOM NA TELEFONSKI BROJ: 094/292-027
DONIRATE 3 KM.

H V A L A!!! SRD "Bistro" Kakanj
Zadnja izmjena: senad, dana/u 01 pro 2007, 21:16, ukupno mijenjano 1 put.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:


Ribar
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Podrska

Post Postao/la Ribar » 17 pro 2006, 21:14

Podrzimo akciju i pomozimo kakanjskim ribolovcima da dobiju svoj dom,i okrenimo navedeni broj...

RIBAR TAKODJE
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la RIBAR TAKODJE » 17 pro 2006, 23:58

Podrzavam solidarnost i pomoc u svakom pogledu ALI onima koji to zaista i zasluzuju. Sto se tice ove akcije pomoci u izgradnji ribarskog doma kako ga neko nazva a u biti buduce kafancuge koju ce djeca vidjeti samo kad ih matere posalju po pijane oceve, moram reci da sam PROTIV!

A evo i zasto:
1. Ribolovno udruzenje iz Kaknja ove godine nije htjelo potpisati sporazum o udruzivanju odnosno nije prihvatalo dozvole drugih ribolovnih udruzenja uz refundaciju svih izlazaka. Bili su kategoricni i u tome da ne zele ni sporazume izmedju pojedinih udruzenja uslovljavajuci da se godisnja dozvola MORA kupiti kod njih.
2. Nezakonito su proglasili nekakav specijalni revir te na njemu dodatno naplacuju dozvole za lov skobalja, nek im je BISTRO.
3. Kao dnevne dozvole prodaju talone stampane od njih samih a ne one propisane zakonom i distribuirane preko SRS F BiH
4. Kad se neko slucajno prevari pa ode loviti na vodu pod kontrolom udruzenja iz Kaknja, suocen je sa svadjama sa lokalnim SPORTSKIM ribolovcima oko zauvjek zauzetim mjestima za lokalce te su cesta kamenovanja a evo skoro se i zapucalo.

Moglo bi se ovdje jos mnogo toga dodati ali mislim da je i ovo dosta. Ukratko, gore spomenuto udruzenje je interesno, nekolegijalno, negostoljubivo i ne zasluzuje ni ovaj post spomena a pogotovo novac od ribolovaca drugih udruzenja koja su do sad samo maltretirali. Neka ih pomogne njihov glavni cuvar tako sto ce vratiti dio novca koji godinama potkrada na dnevnim dozvolama stavljajuci novac u svoj dzep.

Bistro i pamet u glavu!

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pozdrav!

Post Postao/la senad » 18 pro 2006, 09:53

Ovo što si naveo, meni su nepoznanice, sem toga da nisu htjeli pristati na potpisivanje sporazuma(sto ne mora biti eliminatorni razlog za pruzanje pomoci, ali to je neka druga tema). Ja na taj dio ne idem u ribolov i ne znam za te situacije koje ti navodis. Forum i postoji da se na njemu kaže svoje mišljenje.
Samo bih vas molio, nemojte ici neregistrovani sa postovima koji su jako bitni i konkretni, jer time se umanjuje znacaj posta i činjenice u njemu napisane (ako je činjenica), prvom meni misao je da su to neki licni animoziteti.
Evo, ima dosta raje koja idu u taj kraj u ribolov, pa da cujemo još iskustava sa tog terena.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Gost
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Podrska

Post Postao/la Gost » 20 pro 2006, 21:04

Podrzimo akciju nasih kakanjaca.Da i oni dobiju svoj ribarski dom.Kao sto nas vecina ima,da budu kao sto su isada pravi domacini i raja!Raja iz Gorazda.


diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:

Post Postao/la diver » 25 pro 2006, 22:12

Evo i ja da dam svoje skromno misljenje o ovoj temi
Da dom treba to je jasno ali dali je neophodno da jedno ribarsko drustvo radi i funkcionise samo ako ima dom tu se neslazem .
Pod radom udruzenja se podrazumjeva i dobar odno sa susjednim udruzenjima i ribarima a vidim iz ovih komentara da toga ovdje to jest u Kaknju nema :oops:
Moje misljenje da drustva u BIH imaju dosta pametnijih stvari u koje bi valjalo potrositi novac, jer 40000 nije mala svota :shock:
To je otprilike trogodisnji saldo mojeg udruzenja a pokazali smo da jako puno radimo na promociji i ribolova i turizma i bez ribarskog doma .kojeg ako bog da planiramo graditi al kad za to dodje vrijeme :D
BISTRO od DIVERA sa JEDNE JEDINE

Gost
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Post Postao/la Gost » 11 ožu 2007, 19:29

mogu vam samo reci da vam ne mogu poslat 3 KM jer nije uskladjena mreza sa T-mobile-hr.

Ali evo bar moralna podrska, za sve mlade bi to bilo super.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Humanitarne akcije”