babuška

Ovde su smještene stare teme, a koje nisu zaključane, te ukoliko neka bude aktuelizirana, na iste možete nastaviti pisati komentare.

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
haso ribar
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:04 sij 2010, 20:18
Lokacija:DOBOJ ISTOK,SPREČA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
babuška

Post Postao/la haso ribar » 20 vel 2010, 19:17

izvinavam se,kršim pravilo
Zadnja izmjena: haso ribar, dana/u 21 vel 2010, 07:37, ukupno mijenjano 1 put.


Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: babuška

Post Postao/la senad » 20 vel 2010, 20:52

Zakoni Vlade Federacije BiH
Z A K O N O SLATKOVODNOM RIBARSTVU

Članak 43.
Udruge, organizacije športskih ribolovaca, ribiči i građani ne mogu ulovljenu ribu u športsko-rekreacijskom ribolovu stavljati u promet.

Članak 55.
Novčanom kaznom od 200,00 KM do 1.000,00 KM kaznit će se za prekršaj građanin i ribič, ako:
1. obavlja športski ribolov zabranjenim sredstvima i priborom ( članak 14.);
2. bez dozvole korisnika ribolovnog područja obavlja ribolov (članak 24. stavak 2.);
3. postupi suprotno zabrani iz članka 29.;
4. postupi suprotno članku 36. st. 1. i 2.;
5. stavlja u promet ulovljenu ribu (članak 43.);

Nije smješno, to je kažnjivo.

Haso, nekad je bolje nešto ne izgovoriti/ne napisati.Ponovit ću ti ovo - mlad si momak, moraš još neke stvari učiti.Kako je pohvalno to što razmišljaš o poribljavanju, tako je ovo za "dobro te iskritikovati".Prvo pročitaj Zakon (što i ja povremeno uradim, jer je dosta odredbi koje ne znam, a uzgred budi rečeno, od 20 onih koji su odgovorili na pitanja iz kviza na početnoj, ukupni prosjek je oko 40% tačnih odgovora što znači da je poželjno da svi povremeno pročitamo Zakon i njegove odredbe).
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: babuška

Post Postao/la AlaS » 20 vel 2010, 21:38

""Haso is back "" ponovo u akciji ,bas me zanima sta je sledeće
slika
Bistro

Avatar
haso ribar
Štela
Postovi:79
Pridružen/a:04 sij 2010, 20:18
Lokacija:DOBOJ ISTOK,SPREČA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: babuška

Post Postao/la haso ribar » 21 vel 2010, 07:34

al sreća da je nisam prodo vratio sam je u spreču istog dana :oops:

sorry,alli hvala što ste rekli

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”