Karta

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Karta

Post Postao/la Seha » 05 vel 2012, 20:14

Super stvar, ukucaj naziv svoje ulice :wink:

http://showmystreet.com/
slika


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Karta

Post Postao/la zlaja » 05 vel 2012, 23:47

Kako su se mijenjale države,sistemi,vlasti...tako su se mijenjale ulice.Imam stan u Sutjesci,okej velika bitka lako se pamti...da bi se poštari lakše snašli podijelili su savjete u usmenoj formi da se doda atribut zidane zgrade ili montažne pa sam počeo živjeti u zidanoj sutjesci-okej razmišljanje sve super,dođe vrijeme da je linija fronta bila poviš naši zidani zgrada pa smo postali-branilaca grada -zidana sutjeska u dodatku da se zna pa onda dođe vrijeme neutralni naziva da se niko ne uvrijedi pa pođo da živim u ulici osmog marta-super okej svi volimo žene,kupujemo cvijeće za osmi mart...sad živim u ulici osmog marta ali ne lezi đavle uvijek se mora ispoštovati usmena forma savjeta da se piše stari naziv da bi uopšte nešto došlo na adresu...pa tako sada živim u ulici osmog marta-branilaca grada-zidanoj sutjesci ali opet moram napomenuti da gledam u montaže a ne u školu sutjeska tj. drugu o.š tj. ma neću dalje...
Da li vi imate ovakvi situacija?
PS. Znam da je smiješno ali imali smo prilike ja i u mene hanuma dobiti pravdanje (nije pošta stigla) da ne postojimo...

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Karta

Post Postao/la Seha » 06 vel 2012, 00:00

Samo se kod nas mjenjaju nazivi ulica (najcesce) kako koji harambasa upadne u mahalu. Ovdje gdje zivim pametni ljudi. Vecina ulica nosi nazive svega sto vam padne na pamet, a da nema veze sa politikom. Vrste cvijeca zivotinja itd su sasvim uobicajeni niko se nebuni.
To najvise govori o nama koliko smo svi komplet i jedni i drugi i treci smijesniOgraniceni ko balkon ,a plitki ko djecija tuta !
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Ostale teme i zanimljivosti”