Gliste

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Gliste

Post Postao/la Kovach » 11 lis 2006, 23:15

Dva prijatelja redovno išla zajedno u ribolov. Jednog dana jedan od ribara se nije pojavio i tako narednih sedam dana. Osmi dan su se ponovo sastali i ribolovac koji je stalno dolazio poce zapitkivati prijatelja:"Pa gdje si bio ovih dana?". Prijatelj mu rece."Ma nigdje, ozenio sam se". "Pa je li ti lijepa ta zena?" "Nije nesto posebno." "Pa je li pametna?" "Srednja zalost." "Ima li para?" "Nema, siromasna je". "Sto je bolan onda ozeni?" "E prijatelju ali ima gliste."


Avatar
darkopopic
Haman Štela
Postovi:54
Pridružen/a:29 pro 2008, 00:42
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gliste

Post Postao/la darkopopic » 25 vel 2009, 23:52

Došao Haso da obiđe Muju u bolnici i pita ga:
- "Kako si bolan nastradao?"
- "Zbog pecanja."
- "Pa kako si pecao, crni Mujo?"
- "Prvo sam pecao na gliste ali me mrzelo da skupljam gliste pa su mi pokazali štos sa baterijom - vežeš žice za jedan i drugi kraj baterije, gurneš ih u zemlju i gliste same izlaze.
Onda ja uzmem akumulator od kola, vežem žice i gurnem ih u zemlju kad ono izlaze rovci. Uzmem dve žice, vežem ih za šteker u zidu, izlaze krtice.
Gledam ja onda onaj dalekovod pored moje kuce, gledam ga i ne dade mi šejtan mira - bacim dve kuke do žica i zabodem ih u zemlju."
- "I šta bi?"
- "Izađe treća smjena Kreke, ubi Boga u meni!" :D :D :D :D :D
RODJEN DA PECA A TJERAJU GA DA RADI

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gliste

Post Postao/la Seha » 26 vel 2009, 14:22

haha dobar !
slika

Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gliste

Post Postao/la adem93 » 13 srp 2009, 20:25

najludji vic

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vicevi, šale, pošalice”