PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Moderatori/ce:emin,zlaja,angler

diver
Prava Štela
Postovi:184
Pridružen/a:27 lis 2006, 23:33
Lokacija:Bosanska Krupa
Kontakt:
PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la diver » 10 ožu 2008, 11:45

Bistro evo da otvorim jednu zanimljivu temu da postavimo slike sa rijeka,jezera a bogami i mora gdje lovimo i provodimo nama nezaboravne trenutke
slika


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la AlaS » 10 ožu 2008, 22:12

evo i od mene
slika
slika
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la Seha » 10 ožu 2008, 23:53

AlaS koje je ovo jezero. Super izgleda !
slika

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la AlaS » 11 ožu 2008, 21:00

e seha vjerovatno si tamo bio
kad pecas vidis kulu HUSEJN KAPETANA GRADASCEVICA
Jezero vidara bio za vikend malo pokvasio najlon al nije nista narocito bilo ulova kazu ribari jos rano temperatura vode niska
A vrijeme je extra bilo pa smo malo i rostilj upalili sve u svemu dobro isplati se otici
slika
Bistro

Miroslav
Početnik
Postovi:12
Pridružen/a:27 vel 2007, 18:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la Miroslav » 11 ožu 2008, 21:30

Evo od mene. Bistro!
Drina :
slika
Zadnja izmjena: Miroslav, dana/u 28 ožu 2008, 20:59, ukupno mijenjano 1 put.


Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la Seha » 11 ožu 2008, 21:59

Diver super pejsazi..... Svaka cast za majstora sa Une !
Miroslav takodje cista 10 ka za ovu fotku sa Drine !
AlaS nisam lovio na Vidari (nazalost).. Kakve ribe ima u jezeru ?

Bistro
Zadnja izmjena: Seha, dana/u 12 ožu 2008, 12:05, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Amir
Pravo piskaralo
Postovi:419
Pridružen/a:19 lip 2006, 21:28
Lokacija:Austrija
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la Amir » 12 ožu 2008, 07:09

Ja sam mislio da se jezero zove VIDRA i cuo sam da ima bijele ribe i sarana ali koliko je dobro za ribolov veze nemam.Super izgleda mozda ga i posijetim jer poznajem par ljudi koji su u Gradaccu.Jezero je poribljeno koliko je meni poznato par puta do sada a na izgled jezera nemam primjedbi.Alas vjerovatno ima bolje informacije da nas blize upozna sa ovim lijepim jezerom.

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la AlaS » 13 ožu 2008, 00:20

znas kako kazu "svaki cigo svoga konja fali" tako i gradascani e sad sto se tice dali ima ribe vjrovatno ima jer i ribara se moze vidjeti na obalama a sarana 100% ima posto sam obilazio malo teren i pricao sa dobrim ljudima i pregledo tu opremu u nedjelju su bili 90% sarndzije sa gomilom opreme i svaka vam cast treba to sve vucarat sa sobom tona materijala
kroz pricu sam cuo da ima stuka i smudj i tako te bijele ribe al som je obavezan i radi soma sam i isao
sledeci viken opet pa cu i sarana probat nabavio sam bioli neki proljetni mix ko fol
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la Seha » 15 ožu 2008, 21:16

Rijeka Gudena - Danska.

slika
Zadnja izmjena: Seha, dana/u 17 ožu 2008, 19:30, ukupno mijenjano 1 put.
slika

Avatar
DinGo
Štela
Postovi:95
Pridružen/a:17 vel 2008, 20:26
Lokacija:Zenica
Kontakt:

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la DinGo » 15 ožu 2008, 21:40

eto je seha ko Lašva
citaj: http://www.bistrobih.ba/Rijeka-Lasva.php
hahahahaaaaaaaaaaaaa

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la AlaS » 15 ožu 2008, 22:35

naoblacilo se u sehe dobro za stuku i smudja sad zabaciti
super slika treba se sjetiti sekundu prije zalaska uslikati
slika
Bistro

Robin
Početnik
Postovi:19
Pridružen/a:30 svi 2007, 02:36
Lokacija:Srebrenik
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vida

Post Postao/la Robin » 16 ožu 2008, 05:09

Alas moram vas ispraviti u vezi Gradackih jezera. Tamo postoje dva jezera : VIDARA ili Vida (dobilo po imenu mjesta kod kojeg se nalazi) i Hazna koja je smjestena Gotovo u samom gradu.
Malo o Vidi:
Jezero je ODLICNO, jako bogato ribom i krasi svojom ljepotom. Gradačačani ga jako dobro čuvaju jer je to njihovo kupalište a
kako okolo nema nikakvog zagađivača ribe ima u izobilju. Ima jako puno rukavaca gdje ljeti mozete vidjeti kako patrolira štuka
ili se odmaraju šarani kapitalci. U svakom slučaju raj za nas ribolovce. Ja sam prije dvije godine isao konstantno tamo svaki drugi da mada nisam dobio nista krupno , a tu su bili moji prvi koraci u ribolovu. Prosle godine umro je njihov ribocuvar pa je par mjeseci bilo bezzakonje na jezeru mrežari su radili . Ove godine kako sam cuo sve su to nadoknadili jer su nekako polovinom februara ubacili jako dosta ribe. Mislim da je ovo jezero prava stvar za Sehu jer stuke i sarana ima kao iz price. Da neduzim ima se toliko toga reci i kolikih sam riba vidio i kolikih je riba tamo uhvaceno. Alas jedno razocarenje ta tebe ja neznam mozda grijesim ali tamo uopste nema soma. Koliko se sjecam da su nam ljudi govorili da nikada nije pustan som i da ga u opste nema osim da nije ko onako od sebe ubacivao u vodu pa se sada to razvilo ali im je populacija mala pa ti nebih savjetovao da ga tamo trazis. Jezero ima samo jednu manu a to je nenormalna kolicina cvergle.

Hazna:

I to je vješstacko jezero ali puno manje u odnosu na predhodno. Svake godine se ubacuje odredjena kolicina sarana pa po potrebi smudja i stuke. Kvalitet vode u je jako los gotovo uvjek je mutno a kada dodju ljetne suse nesto smdi dali neka alga
ili nesto drugo neznam. Na ovom jezeru ima soma.

Dozvole idu kombinovano, jedan dan se peca na Vidi drugi dan na Hazni.

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la AlaS » 16 ožu 2008, 21:58

e to o jezeru svi znamo ima i na anketi na bih bistro jezera
a jedno je kad se ode tamo ja sam bio i vidio sam sta se peca mozda i nema velikih somova ali som ima i to mi je jedan mjestanin potvrdio jer je jednog hajmo rec manjeg od 4 kg ulovio i (pustio kaze on )za i smudja sam rekao a za stuku nisam ni pitao predpostavljo sam da ima ali nisam htjeo pisati jer neznam 100%
A sad da ti ja kazem za ovo drugo jezero sto je mutno i sto voda ljeti smrdi druze to su odpadne vode koje dolaze od svih onih kuca okolo jezera iznad svi su spojili kanalizaciju nizbrdo i pravo u jezero jedan covijek je zakupio da uredi i kad sam bio u prosli vikend tamo prica mi jaran sto zivi iznad tog jezera kaze najvjerovatnije odustaje jer je nemoguce da se ocisti to jezero od odpadnih voda.
kratko receno jezero sluzi za akumulaciju prelviva od septickih jama
ps.nisam iz GRADAČCA PA MOZDA I GRIJESIM
Ako laze taj sto je spojio svoju kanalizaciju u jezero onda lazem i ja
slika
Bistro

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: PEJZAZI -TERENI NA KOJIMA LOVIMO FOTO

Post Postao/la Seha » 16 ožu 2008, 23:54

Robin hvala ti na informacijama. Sigurno cu u nekim od sljedecih ribolova u BiH posjetiti ovu vodu. Dovoljno je da cujem rijec veliki saran i da vec kujem planove za buducnost. :mrgreen:

Bistro
slika

Avatar
labud
Pravo piskaralo
Postovi:342
Pridružen/a:14 sij 2008, 00:33
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Vida

Post Postao/la labud » 17 ožu 2008, 01:26

Robin je napisao/la:Alas moram vas ispraviti u vezi Gradackih jezera. Tamo postoje dva jezera : VIDARA ili Vida (dobilo po imenu mjesta kod kojeg se nalazi) i Hazna koja je smjestena Gotovo u samom gradu.
Malo o Vidi:
Jezero je ODLICNO, jako bogato ribom i krasi svojom ljepotom. Gradačačani ga jako dobro čuvaju jer je to njihovo kupalište a
kako okolo nema nikakvog zagađivača ribe ima u izobilju. Ima jako puno rukavaca gdje ljeti mozete vidjeti kako patrolira štuka
ili se odmaraju šarani kapitalci. U svakom slučaju raj za nas ribolovce. Ja sam prije dvije godine isao konstantno tamo svaki drugi da mada nisam dobio nista krupno , a tu su bili moji prvi koraci u ribolovu. Prosle godine umro je njihov ribocuvar pa je par mjeseci bilo bezzakonje na jezeru mrežari su radili . Ove godine kako sam cuo sve su to nadoknadili jer su nekako polovinom februara ubacili jako dosta ribe. Mislim da je ovo jezero prava stvar za Sehu jer stuke i sarana ima kao iz price. Da neduzim ima se toliko toga reci i kolikih sam riba vidio i kolikih je riba tamo uhvaceno. Alas jedno razocarenje ta tebe ja neznam mozda grijesim ali tamo uopste nema soma. Koliko se sjecam da su nam ljudi govorili da nikada nije pustan som i da ga u opste nema osim da nije ko onako od sebe ubacivao u vodu pa se sada to razvilo ali im je populacija mala pa ti nebih savjetovao da ga tamo trazis. Jezero ima samo jednu manu a to je nenormalna kolicina cvergle.

Hazna:

I to je vješstacko jezero ali puno manje u odnosu na predhodno. Svake godine se ubacuje odredjena kolicina sarana pa po potrebi smudja i stuke. Kvalitet vode u je jako los gotovo uvjek je mutno a kada dodju ljetne suse nesto smdi dali neka alga
ili nesto drugo neznam. Na ovom jezeru ima soma.

Dozvole idu kombinovano, jedan dan se peca na Vidi drugi dan na Hazni.
koje je jezero sto ima stub sred jezera i na obali predivan restoran a iz restorana sam ugledao 2 ribe ogrome oko 1,5m konobara sam pitao on mi je rekao da su to maskote jezera neznam kako rece koja je vrsta nije som nije saran sta je ?

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Arhiva starih tema”