stap balzer

Sve o priboru koji koriste varaličari

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
blazer
Početnik
Postovi:24
Pridružen/a:02 lip 2010, 01:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
stap balzer

Post Postao/la blazer » 15 ruj 2010, 18:06

e ovako prije neki dan sam dobio stap iz francuske marke balzer spin60 ,20/30 gr ,11545/210 a duzina je 2.10 i pise jos PRONTO blue, mozel neko da mi kaze kakav je i jel dobar za varalicarenje :) :) :) hvalaa unaprijeddd :grin: :grin: :grin:
catch & release


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la zlaja » 15 ruj 2010, 20:48

Normalno da je dobar , po karakteristikama vidim da je to jerk štap,sa malim varkama ćeš imati belaja prilikom izbačaja i vođenja ali one varke od 20 i više grama ćeš odrađivati pravo...
Držao sam dosta spin štapova i kupovao i mijenjao ali što je Francuski Garbolino napravio seriju štapova to je čista perfekcija detekcije varke,parabole savijanja,kontrole ulova ma svega da ne nabrajam,mislim da iz te serije naš Alas ima jedan štap.
Dao mi čovjek da probam a on inače na taj Garbolino lovi na dubinsku :evil: svakakvi nas ima :evil:

Avatar
blazer
Početnik
Postovi:24
Pridružen/a:02 lip 2010, 01:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la blazer » 16 ruj 2010, 02:03

ja sam zadovoljan tiim stapom alli jbg nako inetresuje me kakvo vi misljenjeimate heheheh ja inace i pecam sa veccim kasikama i leptirima neveo sam u lovu stuke al et samo da vidim da nisam sa njim pogrijesio u lovu hehehehe :grin: :grin: :grin: meni se svida dobar je i kod varalica marke strike pro koje su tezine 11 gr osjeti se vibracija ....hvala jos jednom pecam na snjuru 0.25 do 90 kila carbon x i masinicom okuma zeon 40 :grin: :grin:
catch & release

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la AlaS » 16 ruj 2010, 20:44

Garbolino Hasky 270cm 10-30 gr je u mene i nebi ga dao ni za bilo koji shimano ili neznam sta ,ima taj stap nesto sto ja nemogu opisati ali se osjeti kad se zabaci i krene namotavati varalica ,cini mi se da ronim pored varalice i gledam u nju,extra stap.Sto se tice blazer tvog dobar je samo da je makar 2,70 ja sam licnog misljenja da su spin stapovi za nase potrebe 3,0 m idealni ja koristim 3,30 i nemam nikakvih problema cak dalje izbacujem varalicu sa 3,30 i jos da dodam to je i limit nebi trebali biti ni duzi mislim da bi sve preko 3,30 bili samo napor i smetnja kod spinanja
bistroo
slika
Bistro

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la zlaja » 16 ruj 2010, 20:59

Alas znam što pišeš,ima Srbija zastupnika za Garbolino a to je Travar-Novi Sad.Kada bi se našli u našim dućanima....kada bi baba imala muda...


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la AlaS » 16 ruj 2010, 21:07

zlaja je napisao/la:Alas znam što pišeš,ima Srbija zastupnika za Garbolino a to je Travar-Novi Sad.Kada bi se našli u našim dućanima....kada bi baba imala muda...
:grin: :grin: bila bi opet baba al" s mudima Stace to nama mi smo navikli na pijacu ili kiosk po ribolovni pribor
slika
Bistro

Avatar
blazer
Početnik
Postovi:24
Pridružen/a:02 lip 2010, 01:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la blazer » 17 ruj 2010, 03:38

jbg zadovoljan sam ja opet .. ne volim da je duzi ipak stima mi i kad sam u Sasi dosta cupa radi svoje recemo smanjenosti a za lov stuke meni i ne treba dalje zabacivanje jer je ona uvijek u granju i mjestima na kojim nisu potrebna dalja zabacivanja to je za sarandije imam ja i taj stap heheheeheh ... :grin: :grin:
catch & release

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la AlaS » 17 ruj 2010, 20:39

Ako ti stima za taj vid ribolova zasto nebi bio bolji ,ja sam samo iznijeo moje misljenje i s tim sam racunao da bi neki stap od 3.0m mogao posluziti kao univerzalni ,znaci i za tvoje stuke po sasi i za bucove na sredini rijeke ili smudja.Ja imam 3,30 za vece rijeke i jezera ali kad bi morao se negdje muhat po vrbama sasi onda bi normalno uzeo Garbolina 2,70 i to je to logika,bistro i slikaj nam koju stuku sto prije
slika
Bistro

Avatar
blazer
Početnik
Postovi:24
Pridružen/a:02 lip 2010, 01:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la blazer » 18 ruj 2010, 01:47

ima postavio sam reportazu o stukama koje sam ulovio na jezeru sicki kop jbg nisu nesto ali skoro je poribljeno a na you tube imas iste te stuke koje su vracene nazad u vodu ... a stap nije mucicarski da mozes sa njime buhe zabacivat <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> on je 2.70 obicni stap koji je namijenjen za ribolov varalicom a za muhe ide posebni stap koji masinicu ili tocak drzi ispod ruke :grin: :grin: :grin:
catch & release

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la AlaS » 18 ruj 2010, 20:39

Nema veze ,nisi ti mene skonto izgleda ,evo samo cu dodati jos ovo najbolji staj je onaj koji ribolovcu leži najbolje u ruci ,nebitno dali sportex shimano ,balzer itd.Svako od nas ribara ima drugi ukus i naviku /nacin,tehniku/koju koristimo prilikom pecanja,bistro
slika
Bistro

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la zlaja » 18 ruj 2010, 20:46

Za svaku spin tehniku i za svaku grabežljivicu i za svakakve mamce i za svakakve vode postoje svakakvi štapovi.Što bi Ruba rekao -pa zar da nosam štapove ko golf igrač? :grin:
Jebiga tako je ,zato imamo pune ormare-soške štapova...Ja svoj ormar ispraznio, ured pa sve podijelio na poklon ,valja mi sada ponovo skupljati...

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la AlaS » 18 ruj 2010, 21:23

Zlaja druze znas ti isto ko i ja da je to tako samo ako pocnes ganjat neku perfekciju ali realno za nasu disciplinu na nasim vodama moze se sa 2-3 stapa sve pokriti od laganog do teskog varalicarenja samo treba iskombinovati i netreba biti perfekcionista navikne se covjek,ajd reci kad su tvoj i moj caca pecali prije 40 god sa nekim xy stapovima i lovili ribe vece nego sto cemo mi ikad vidjeti a kamoli uloviti,jeli njih tad zanimao balans parabolik akcija carbon masina kocnica koliko provodnika koliko dijelova ,evo i dan danas moj otac kaze da je bambus bolji od mog shimana ,jarane poceli smo glumiti glumce :grin: izmisljamo dali je do nas ili do propagande koja nam puni glave da trosimo pare ,bistro rijeka nam je zelena sutra idem probat hocel brko na varalicu
slika
Bistro

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la zlaja » 18 ruj 2010, 22:39

Meni je dovoljno 4 štapa i tačka ,sa dva ne mogu pecati preko cijele godine ni sa tri ali 4 taman.Imam dva, 5 podijelio, još dva moram kupit,onda ću opet tri podijeliti :grin: jebiga istinu pišeš ali ima ćejfa u svemu tome,neko mijenja žene neko aute a mi štapove...
Inače smo mi ribolovci malo fanatici,malo čudaci a i hobi nam je malo blesav ali opet neki ljudi hronično skupljaju recimo poštanske markice i spremni su dati brdo para za neku tamo iz 43 god. i nama to čudno,tako smo drugoj raji a pogotovo vlastitoj ženi mi malo čudni...
Sutra i ja izlazim,nisam bio desetak dana na vodi zbog posla i već me fata kriza...

Avatar
blazer
Početnik
Postovi:24
Pridružen/a:02 lip 2010, 01:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la blazer » 19 ruj 2010, 01:21

ma sve je extra i super .. treba imat stapova jbg imam ih i ja more za sve vidove ribolovnog sporta heeheheeh i ja izlazim sutra na vodu odo na sicki kop da vidim jel iam krupnije sta ehehe pa ako bude sta postavim i reportazicu jednu malu hehehe ett,, <flag> pa neka nam je bistro hehe :grin: :grin:
catch & release

Avatar
blazer
Početnik
Postovi:24
Pridružen/a:02 lip 2010, 01:00
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: stap balzer

Post Postao/la blazer » 28 ruj 2010, 16:46

http://www.youtube.com/watch?v=bx-lhy6J ... re=related
fin video haha takmicenje najboljihh ima jos dva dijjelaa obavezno pogledajtee <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>
catch & release

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i mašinice”