Pomoc oko provodnika stapa

Sve o priboru koji koriste varaličari

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Pomoc oko provodnika stapa

Post Postao/la angler » 17 lip 2016, 18:14

Seha je napisao/la:Dvokomponentni epoxy nije krut
Tako je. I ne samo tog proizvodjaca. Mijenjao sam ringle na nekoliko (4) stapova i do sad im nista ne fali.
Trenutna ljepila su porozna.
Lak kod svih proizvodjaca ne puca. Sve zavisi koliko paznje ko posvecuje tom detalju. Da li je lakirano jednom ili 3-4-5 puta.
Kod nekih konac skines za cas jer nije upio lak, a kod drugih se slomijes skidajuci.
Kod nekih se igras sa ringlom i savijas je kako hoces ali lak/epoxy ne puca.
Kvalitetan lak za nokte moze rijesiti mnoge sitnice u kojima mi vidimo velike probleme.


elo
Prava Štela
Postovi:125
Pridružen/a:29 stu 2009, 15:31
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc oko provodnika stapa

Post Postao/la elo » 25 srp 2016, 11:19

Ako ti se ringla ne mrda, a hoćeš to da riješiš estetski I da ti slana voda ne uđe, onda uzmi bizom (bison) ljepilo za gumu (čizme, čamci I sl.). Dovoljno je tečno da uđe u pukotinu, a maksimalno je fleksibilno tako da kod ponovnog naprezanja sigurno neće doći do pucanja. I prozirno je tako da si riješio I estetiku. Et' ako može pomoć' šta.

my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pomoc oko provodnika stapa

Post Postao/la my_wayy_1 » 25 srp 2016, 19:50

Hvala na odgovorima. mislim da cu ipak da ostavim, pa ako krene dalje onda ljepim.

Bistro!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i mašinice”