Buta lures

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Buta
Početnik
Postovi:16
Pridružen/a:16 stu 2011, 14:59
Kontakt:
Buta lures

Post Postao/la Buta » 07 lis 2012, 20:54

Vidim da dosta vas predstavlja svoje voblere na ovim stranicama, pa reko da i ja predstavim malo svoje
Naime ne bavim se dugo izradom voblera ali u ovo kratko vrijeme imam nekih uradaka, pa vas molim vaša mišljenja i sl.

Evo i nekoliko slikica
Dekor još nisam izabrao ali i to će se osmisliti s vremenom dok naiđe ideja u glavu
slikaslikaslika
Onda evo jedne lagane serije, još samo oči i lak
slikaslika
Zatim evo jednog dvodjelca, rađeni u dekoru pastrve po želji prijatelja, još samo zjenica i lak
slika
Tema je otvorena pa slobodno komentirajte, bit će uskoro i novijih slikica i uradaka
Samo da napomenem da su ovo moji tkr. prvi uradci i zato nemojte baš jako kritizirati


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Buta lures

Post Postao/la AlaS » 07 lis 2012, 21:37

Kralju ovo izgleda dobro samo jos finisiraj to ,pa na vodu da se vidi ono najvaznije ,kako love .... <championvanja>
slika
Bistro

Buta
Početnik
Postovi:16
Pridružen/a:16 stu 2011, 14:59
Kontakt:

Re: Buta lures

Post Postao/la Buta » 09 lis 2012, 20:50

Hvala na komentarima

Kao što sam i obećao, evo nekoliko slikica sada već polakiranih voblerčića sa kljunovima i trokukakama, testirano, uštelano i spremno za lov

slikaslikaslikaslika

Buta
Početnik
Postovi:16
Pridružen/a:16 stu 2011, 14:59
Kontakt:

Re: Buta lures

Post Postao/la Buta » 11 lis 2012, 11:28

evo još nekih slikica
slikaslikaslika
slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Buta lures

Post Postao/la Seha » 11 lis 2012, 18:20

Jao sine gdje me nadje sa fore tiger dekorom :shock:
Super radovi bravo
slika


Buta
Početnik
Postovi:16
Pridružen/a:16 stu 2011, 14:59
Kontakt:

Re: Buta lures

Post Postao/la Buta » 13 lis 2012, 16:16

Hvala na komentarima
uskoro 2 nova modela

Buta
Početnik
Postovi:16
Pridružen/a:16 stu 2011, 14:59
Kontakt:

Re: Buta lures

Post Postao/la Buta » 19 lis 2012, 19:55

Evo malo i slikica moje "radione"
slikaslikaslika
Zatim evo malo slikica gdje se suše vobleri
slikaslikaslikaslika
A evo i dva modela

Prvi model je meka kako bi rekli kopija Salmo Thrilla, samo sam malo kljun više ukosio u odnosu na pravi Salmo Thrill
Težak je 20g i dugačak je 10cm
slikaslikaslika
Drugi model je ovaj, namijenjen je lovu štuje
Dugačak je 12cm i teži 16g, dubina zarona mu je nekih 1,5m a ima krasnu krupniju vibru
Fali mu još samo lak i vidi se da nema sjaja

slika

Pa eto da ćujem malo vaša mišljenja

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Wobleri”