Niđo - Banja Luka

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
amchuka
Haman Štela
Postovi:50
Pridružen/a:17 kol 2009, 22:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Niđo - Banja Luka

Post Postao/la amchuka » 12 lip 2011, 17:50

je li neko koristio, koristi li i bilo što. Čuo sma sve najbolje o njima što je najbitnije da je jako lovan silikonac i najzastupljeniji na Vrbasu. Ogromne količine naručene za otvaranje sezone u lovu Mladice u Krupi. Sam majstor je pobjednik ovog takmičenja mislim 2009 godine sa 5 Mladica za 2 dana. Imam 15 ak komada pa ću i slike postaviti


riverwolf
Početnik
Postovi:11
Pridružen/a:31 pro 2008, 09:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Niđo - Banja Luka

Post Postao/la riverwolf » 12 lip 2011, 21:42

licno meni medju prvim silikoncima po izradi,obliku i vibraciji o lovnosti govore mnogi ulovi kolega
imao sam ulove mladica na manje i vece modele

veci cca 15 cm ne preporucujem zbog tezine/najokorjeliiji mladicari odustanu nakon 1 do dva ribolova a nema velke razlike u lovnosti s manjim modelom(dekor potocara ili klen)

amchuka
Haman Štela
Postovi:50
Pridružen/a:17 kol 2009, 22:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Niđo - Banja Luka

Post Postao/la amchuka » 14 lip 2011, 21:37

niđina umjetnost
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Niđo - Banja Luka

Post Postao/la zlaja » 14 lip 2011, 22:10

Kod mene bile u jednom dućanu i trgovac ih precijenio,cener za komad a pri mladičarenju na Krivaji treba ponijeti pun ruksak,imam ja jarana koji pravi isto lovne kao i niđine a nek cenere daje neko drugi...

amchuka
Haman Štela
Postovi:50
Pridružen/a:17 kol 2009, 22:25
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Niđo - Banja Luka

Post Postao/la amchuka » 14 lip 2011, 22:13

Kod Niđe su duplo jeftiniji nego u Race isti ti njegovi,a kod race su od 5-10 KM po komadu. Svaki komentar je suvišan. I da ne pričam kad god uzmem da mi da par novih da probam. Nije da je samo dobar čovjek, a jeste, nego je i jako dobar ribolovac


Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Niđo - Banja Luka

Post Postao/la zlaja » 14 lip 2011, 22:16

Pa naravno da nije do Niđe nego do ovi naši trgovaca,odmah lupaju duplu ili troduplu cijenu

zabac glavinjare
Početnik
Postovi:6
Pridružen/a:19 pro 2012, 22:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Niđo - Banja Luka

Post Postao/la zabac glavinjare » 20 pro 2012, 23:45

zlaja je napisao/la:Pa naravno da nije do Niđe nego do ovi naši trgovaca,odmah lupaju duplu ili troduplu cijenu
naravno da je tako , svi trgovci kupuju glavinjare kod majstora i na istoj se ugradjuju,nista novo :roll:

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Niđo - Banja Luka

Post Postao/la tommylee » 21 pro 2012, 00:14

Nego Žabac daj tvoje glavinjare na sunce!
One što love po Vrbasu mladice <championvanja>

zabac glavinjare
Početnik
Postovi:6
Pridružen/a:19 pro 2012, 22:52
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Niđo - Banja Luka

Post Postao/la zabac glavinjare » 23 pro 2012, 02:16

tommylee je napisao/la:Nego Žabac daj tvoje glavinjare na sunce!
One što love po Vrbasu mladice <championvanja>
necu da se namecem , nov sam na forumu dok me upoznaju malo ljudi , :wink:

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Niđo - Banja Luka

Post Postao/la montana » 23 pro 2012, 08:46

Evo, znamo se! Dobrodosao na forum zabac (nista licno, sam si dao ime <jelmekotrazio> ) i nadam se da se vec osjecas kao kod kuce. <titinpionir>

Da i ja malo prokomentarisem glavinjare iz naslova. Odlicna i lovna stvar mi se pokazala u lovu mladice, doduse onih sitnijih do 6-7kg. Izrada im je odlicna i kvalitet je kod svake isti, tako da nema dobrih i losih. I kraca i duza verzija imaju odlicne rezultate, a ja preferiram onu duzu, jer mi je lakse skinuti mladicu sa nje, nego sa one manje koju proguta do grla, pa rizikujem da ubijem ribu, posebno one ispod mjere. Ove glavinjare, ja licno, ubrajam u varalice koje mladica guta, a ne gricka, a preporucio bih ih svakom u torbi, par komada. Zasto vise njih? To su teske varalice i jako brzo dodju na dno (gdje i treba), ali tu rizikujemo da se zakace za nesto. Odlicno i daleko se zabacuju i sa debljim silkom ili spagom, vibracija je jasna i uzivanje je voditi je kroz vodu. Iskreno, draza mi je nego cof i radje bih se za nju opredjelio. Kod majstora sam sjedio prije dvije godine u dvoristu pod vinovom lozom i pokazao mi je radionu. Vidio sam da ima i seriju za morski ribolov (nisam probao). Na ispracaju mi je poklonio desetak komada. Za ove varalice teba jaci pribor za preciznije zabacivanje, ali i za borbu sa cestim ulovom. Cijena im je jako prihvatljiva za nase uslove. Ocjenio bih ih sa 10+ <championvanja>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Niđo - Banja Luka

Post Postao/la tommylee » 23 pro 2012, 18:48

Nisam nešto dugo ih koristio,na Drini sam dobio jednog bucova koji me je odnjeo glavinjaru.Loš čvor na kopči!
Orginalni i visoko kvalitetni,al sa tom cjenom po radnjama slabo će proći.
Konkurencija je na ovom polju možda i najveća a ubijaju malim cjenama!

Avatar
Klenolovac
Piskaralo
Postovi:223
Pridružen/a:12 ožu 2012, 20:09
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Niđo - Banja Luka

Post Postao/la Klenolovac » 10 vel 2013, 23:47

slika

Ovaj Nižin šed se dobro pokazao za mladicu. Majstor ga pravi već dvije godine, ali na kaščicu, izgleda da još nije uradio pravi kalup. Dužina je čini mi se 13 cm, i dobro je naoružan, jakom jednokukom i trokukom po želji.
Vidi gnjurca voda mu do koljena, kad dođe plima...

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Silikonci”