Glavinjare PIKER

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
pastrmka 65
Štela
Postovi:84
Pridružen/a:28 lis 2010, 18:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Glavinjare PIKER

Post Postao/la pastrmka 65 » 20 pro 2011, 00:23

Bistro .
Moram vam ispricati ovu pricu jer za mene je ovo u danasnje doba za nepovjerovati.
Naime vidio sam ove glavinjare na jednom sajtu i kontaktirao sam momka i trazio info kako bih mogao kupiti njegove varalice .
Otisao sam na site PIKER glavinjare i iznenadio se kakve varke momak pravi ja ovo nisam do sada vidio a rucni radovi .
Kontaktirao sam ga opet i rekao mu ja ovo moram imati i tako malo smo se dopisivali i ja sam mu rekao da i ja ko biva radim neke svoje kucne radinosti i da sam iznenadjen kvalitetom koji sam vidio na njegovom sajtu .
Naime momak se zove Ivan i i on je iz Kragujevca nik mu je PikeR poceo je raditi varke za sebe i prijatelje i kako su lovili sa varkama prijatelji su ga nafurali da pocne raditi malo intenzivnije za njihove potrebe a i narod je poceo traziti njegove varke jer su bili odusevljeni kvalitetom i naravno ulovom i pristupacnim cijenama .
Onda je momak skontao da malo intenzivira svoj rad i podigao to sve na malo veci nivo .
Ja sam se cuo sa njim 2-3 puta e-mailom i trazio da kupim varke momak je malo bio iznenadjen da ga neko iz BIH zove i trazi varke pa smo pokusali da nadjemo nacin kako da mu platim .
On mi je rekao da ne salje pouzecem nemam pojma sto ali je rekao da ce mi poslati nekoliko komada da pecam i da mu javim kakve su varke i ne moram mu nista platiti kaze momak imas poklon od mene samo obavezno salji slike ulova to mi je vaznije nego pare .
Rekao je da je u poslu ovih dana ali da ce mi poslati varke ove sedmice u sto nisam sumnjao jer sam kroz dopisivanje skontao da je momak dobar i da nije neki nafurani privatnik nego je momak prvo ribar kao i mi pa tek onda proizvodjac varki.
Varke su stigle danas postom o Ivanovom trosku postarine i nisam mu nista platio 5 komada PIKER glavinjara - SSS1 -serija 15,20 i 25 grama i SSS2 serija 15g i stvarno su varke super uradjene kvalitet na nivou nijanse boja 3d oci ..
.Na varkama ne dolaze trokuke i halke jer momak nece da ulazi u ukuse i kaze neka sebi stavlja ko sta hoce da ne bude ....
Varke sam probao u kadi i imaju dva vjesanja odnosno dvije zakacke za razlicite radove sitni i malo krupniji rad i rade i na lagano potezanje SSS2serija izgleda na oko ista ali nije ista postoje sitne razlike na tijelu i na radu varalice .
Tako da me nebi neko pogresno skontao da reklamiram varalice ja samo objasnjavam kako su dobro uradjene za rucni rad i da su pristupacne po cijenama i da sam upoznao momka koji je morate se i vi sloziti jedinstven po svom potezu da mi posalje 5 varalica o svom trosku neznam koliko kosta postarina iz Srbije ali znam koliko kostaju glavinjare kod nas sto u danasnje vrijeme nije malo para
.Evo par slika od glavinjara i mozete otici na njegovu stranicu i pogledati varke i uvjeriti se u kvalitet i dezene o kojim vam pricam i naravno u pristupacne cijene i ulove sa ovim varalicama.
Momak ne salje u BIH bar nije do sada slao nadam se da ce se to promjeniti i da ce svi moci doci do ovih varalica po normalnim cijenama.Bistro
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.


Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Glavinjare PIKER

Post Postao/la AlaS » 20 pro 2011, 20:38

Svaka mu cast na prijateljskom odnosu a posebno za njegov rad
slika
Bistro

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Glavinjare PIKER

Post Postao/la zlaja » 20 pro 2011, 20:43

Na tu vrstu mamca smo se ljetos napecali ribe,ovdje vidim dobru foru -dvije alke za kačanje-dvije različite rezonanse,super stvar...

pastrmka 65
Štela
Postovi:84
Pridružen/a:28 lis 2010, 18:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Glavinjare PIKER

Post Postao/la pastrmka 65 » 20 pro 2011, 22:38

I ja sam pecao sa metalnim glavinjarama - brzotrzima ali ovo je nesto skroz drugacije .Prva halka mu je kao sitni rad veze na lagano povlacenje ali osjeti se da radi a druga je malo jaci rad ali ne prejak kao recimo brzotrz da samara tamo vamo .Neznam kako radi u brzinama ali ako ovako dobro rade u kadi mogu mislit kako ce radit na rijekama i jezerima .
Ja sam izvrsio testiranje u kadi nisam ih jos okupao jer sam ih juce dobio ali iskreno kako su uradene da nisam upoznao momka preko neta rekao bih da je neka zesca firma a ne rucni rad a govorim ovo iz nekakvog skoromnog znanja pravljenja varalica .
A za njegov postupak prema meni stvarno nemam rijeci iznenadio sam se pozitivno da postoje i takvi ljudi jer ja vjerujem da je on meni ovo dao kao ribar ribaru a ne kao neku reklamu ili tako nesto jer ja stvarno ne bih pisao ovo za nekih 5 varalica jer nisam od toga.
Uglavnom preporucujem da odete na njegovu stranicu i samo pogledate njegove radove i sami se uvjerite u ulove cak je momak dobio i sarana od 10 kg za usta na Piker glavinjaru.

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Glavinjare PIKER

Post Postao/la zlaja » 20 pro 2011, 23:06

Druže došlo je do smetnji na vezi,ja sam pisao o silikonskim glavinjarama samo je u pitanju drugi proizvođač :wink: o ovom proizvođaču mogu samo komentarisati da mi se sviđaju dvije pozicije, neću ništa dodati dok nebudem pecao sa njima...


pastrmka 65
Štela
Postovi:84
Pridružen/a:28 lis 2010, 18:01
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Glavinjare PIKER

Post Postao/la pastrmka 65 » 20 pro 2011, 23:45

Mozda se nismo skontali ja sam mislio da govoris o koleginim metalnim glavinjaram kojim ste super prolazili ove godine sad sam se sjetio da on pravi i silikonske i to kakve dokazao nam je neki dan uglavnom ja trenutno gotivim vise rucne radove domacih proizvodjaca jer su se u svojim radionicama i rucnim proizvodima priblizili nekim gigantima cak neke imaju i bolje rezultate nego zvucna imena.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Silikonci”