Kako uloviti ribu mimo svih rezona - bass

Kako, čime, na koji način, gdje, kada...svaka riba - jedna tema

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Kako uloviti ribu mimo svih rezona

Post Postao/la zlaja » 24 svi 2010, 20:47

Džafa da li si pecao sa ovim xps suspendima?


LJUBUNCIC
Piskaralo
Postovi:264
Pridružen/a:10 pro 2006, 00:19
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kako uloviti ribu mimo svih rezona

Post Postao/la LJUBUNCIC » 24 svi 2010, 21:00

zlaja je napisao/la:Džafa da li si pecao sa ovim xps suspendima?
Jesam ali poodavno tako da ti ne mogu nesto konkretno reci...
inace to su ti Kineske kopije od Japanskih a oni kopiraju sve zivo....te su ti kopije od yo-zuria

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kako uloviti ribu mimo svih rezona

Post Postao/la zlaja » 24 svi 2010, 21:45

Ja mislio da bass pro shop ozbiljno radi...ali nema veze čim se vode smire probaću ih.

Avatar
senad
Gledač u vodu
Postovi:3608
Pridružen/a:20 lip 2006, 17:05
Lokacija:Sarajevo
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kako uloviti ribu mimo svih rezona

Post Postao/la senad » 24 svi 2010, 23:01

zlaja je napisao/la:Dobro vam je Seha rekao-isti jehovini svjedoci-dođu na vrata i hajd s nama-hajd s nama
Moraš im kupit časopis sa nekom čaršijom u po neba da te puste na miru <valjanjeodsmijeha>
's Witnesses.jpg
:mrgreen:
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Ustvari, ja volim sjediti kraj vode i gledati u vodu.
Štapove nosim da bi me zvali ribolovcem, a ne "budalom koja gleda u vodu".

by Kapo Senad :mrgreen:

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Kako uloviti ribu mimo svih rezona

Post Postao/la angler » 25 svi 2010, 04:12

LJUBUNCIC je napisao/la: Sta jehovci!! oni su male mace za ove nase musicare.....ako ih Seha naziva Jehovci ja im dajem ime Vehabije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
U nasoj porodici nije postojala razlika izmedju musicarenja i religije.... Citat iz filma Rijeka uspomena. <jelmekotrazio>

Na ovoj Senadovoj slici ko pocetak "neoflyfishizma"...prvo milom a onda silom <valjanjeodsmijeha>

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=w_SnDSEkBLw[/youtube]

E sad sam fakat o'sho u <offtopic>


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kako uloviti ribu mimo svih rezona

Post Postao/la montana » 25 svi 2010, 07:21

LJUBUNCIC je napisao/la:
zlaja je napisao/la:Dobro vam je Seha rekao-isti jehovini svjedoci-dođu na vrata i hajd s nama-hajd s nama
Moraš im kupit časopis sa nekom čaršijom u po neba da te puste na miru <valjanjeodsmijeha>
Sta jehovci!! oni su male mace za ove nase musicare.....ako ih Seha naziva Jehovci ja im dajem ime Vehabije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vidi Angleru, meni promaklo da su Jehovini svjedoci i Vehabije musicari? Pa ljudi moji svi dodjose tobe, samo ne varalicari! Gledam ove uredne djecake sto dijele casopise, Senade jel' ovo nasa pionirska sekcija iz UG-a? Citiracu J.B.Tita, "Musicari koji imaju ovakvu omladinu, ne treba da se brinu za svoju buducnost!" i "Masite opusteno, kao da ima ribe na bacanje-trudite se da joj prezentirate musicu, kao da je to zadnja riba na svijetu". Ovaj iz Waltera isjecak mi ulijeva strah da nam ovi varalicavi ne ubace "laznog Waltera"?
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kako uloviti ribu mimo svih rezona - bass

Post Postao/la @ldin » 18 ruj 2010, 22:52

nisam mogao odoliti , vidim da su prastari postovi prelistao sam od 1-5 st. jako poucnih stvari , al ova dva klinca na fotki od senada mi lice na hor Bečkih djecaka " ;) <valjanjeodsmijeha> steta sto nema dalje taman se pocelo zahuktavat ........
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kako uloviti ribu mimo svih rezona - bass

Post Postao/la zlaja » 18 ruj 2010, 23:04

To je zato što smo dogovorili primirje ali je krhko ko perce u cece :twisted:

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kako uloviti ribu mimo svih rezona - bass

Post Postao/la rusko » 19 ruj 2010, 06:21

kako se trokuke indirektno izbacuju... :lol:
slika slika

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kako uloviti ribu mimo svih rezona - bass

Post Postao/la montana » 19 ruj 2010, 11:35

@ldin je napisao/la:nisam mogao odoliti , vidim da su prastari postovi prelistao sam od 1-5 st. jako poucnih stvari , al ova dva klinca na fotki od senada mi lice na hor Bečkih djecaka " ;) <valjanjeodsmijeha> steta sto nema dalje taman se pocelo zahuktavat ........
"Mirovnjak" Seha nam je otvorio posebnu rubriku "musicarenje vs. varalicarenje" za "prijateljsko natezanje" i uzaludno ubjedjivanje. Dzaba sve to, ovi "nevjernici" sve gori i gori! <jelmekotrazio>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Varaličarenje po vrstama riba”