Guidline XP4

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Guidline XP4

Post Postao/la mokeSA » 14 ožu 2015, 14:38

Bistro ribici..dakle radi se o stapu Guideline XP4 kojeg razmisljam da kupim, sada mi jedno sto nije jasno koje je AKcije ono tipa brzi spori, sto ne mogu skontat ili mi pise a ne znam, jer se nisam susretao sa ovim ovako ovoga tipa, pretezno mlatim sa Amaterskim prutevima...pa bih vas molio ako nije problem da bacite koji komentar, sto se mene tice ono na prvu stap je dosta osjetljiv i savitljiv nema mi onu ostrinu kao sto ima ovaj moj Arezzo od Ron Thomsona, on je AFTM #5/6 evo i slika o cemu je rijec...
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.


Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Guidline XP4

Post Postao/la mokeSA » 14 ožu 2015, 14:54

Evo nasao sam do duse malo kasno dok sam nabasao, pa evo koga bude interesovalo slicno pitanje ima ovdje sve, jedino jos ako neko ima iskustvo iz prve ruke, kako mu je lego prut itd..

link http://www.guideline.no/?module=Webshop ... engWebshop

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Guidline XP4

Post Postao/la montana » 14 ožu 2015, 16:19

Vidi, najbitnije ti je da pokrijes situaciju na vodama na kojima lovis. Mislim da ti je stap koji si odabrao dovoljan za vecinu situacija na srednjim vodama. Malo je kratak za velike vode, a #4 ima problem da izbaci teze nimfe na vece daljine. Ipak, dobijas super ljetnji stap za suhu muhu I sitnije nimfe, a malo brza akcija ce ti omoguciti malo dalji izbacaj. Sa ovim stapom neces moci strimerati, ali ako zadrzis taj stari #5-6 imas sve sto ti treba...
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Guidline XP4

Post Postao/la angler » 14 ožu 2015, 22:31

Vjerujem da cete stap odlicno sluziti. Kako Monty rece opleti sa suhim bajama i manjim nimfama.
Ovo sta pise na njihovom linku nista ne znaci dok ga ne probas. Medium fast stapova ima bukadar, a svi razliciti.
EXP4 sam probao kod Dine ali u nizoj klasi, 3# 7'6". Odmah da kazem da mi se svidjeo, lagan stapic sa akcijom koja mi je odmah legla i pedantno uradjen. Po mom misljenju vise tezi onome "fast" nego "medium fast", ali i to "fast" nije krut vec tamam.
E jedno je mlatiti na suho, a drugo je lov na vodi. Na zalost na vodi ga nisam probao. Takodje moze biti i razlika izmedju 3# i 4#, ovim ne mislim na klasu.

Avatar
mokeSA
Prava Štela
Postovi:121
Pridružen/a:07 ruj 2014, 20:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Guidline XP4

Post Postao/la mokeSA » 15 ožu 2015, 01:32

Ma i ja sam danas to malo odvagao na ruci, prvi utisak lagan je previse i djeluje dosta krhko, e sada kao sto kazes dok legne Cekrk pa snjura na vodu izadje, probati par zabaca tek tada mozes znati, ovako je to sve u havi. Vidjecu u glavnom ima jedan Greys jos da pogledam u istoj klasi a i nije neka velika razlika u lovi pa skontam nesto.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi i čekrci”