Pastrmke

Kako, čime, na koji način, gdje, kada...svaka riba - jedna tema

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Musicarenje streamerima

Post Postao/la angler » 01 pro 2011, 17:27

Pa drug ti se bas dao na studije komsiluka. Skidam ti kapu za to pored svih svojih obaveza.
Doduse nije tesko sve to upratiti kad sistem postoji i funkcionise...to je tu tako i tacka. U ovim nasim vodama u po ciklusa lopovi uprskaju stvar.

A ja se sve pitam odakle ti taj tu potpis o golfu kad on ono ima svoje korijene :grin:


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje streamerima

Post Postao/la montana » 01 pro 2011, 18:30

Kad se upises u Golfere, ima rubrika o tebi. Kad tamo rekoh da sam musicar, kontaktirase me neki od njih koji idu po bijelom svijetu i kako pricaju da love pastrmke i po 3kg, a sve to samo 6000$! <jelmekotrazio>

Nisam imao srca, a iskreno ni zelje da im kazem da puno vece plivaju par metara od njih dok oni "pepaju" onu lopticu zeljeznim sohama.

Ovo za mrijest ne moze ti promaci, jer ja obicno parkiram auto na njihovom parkingu, jer odatle imam da predjem jednu zonu parka u kojem je odlican dio rijeke za ribolov (ove na slikama su odatle), a odmah iznad parka se nastavlja Golf teren. Mozda sutra navratim opet. Evo dao mi UPS dva dana placeno a slobodno <championvanja>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Musicarenje streamerima

Post Postao/la angler » 01 pro 2011, 18:55

Evo bacam grah. Kaze 'vako. Imas put i dobitak ali u kilama...neke dvocifreni brojevi....sve naki sucuri...ma zatvori ti se grah.
Ne propustaj tu priliku. Kasike su mi prljave poslije rucka pa cu pogledati drugi put <valjanjeodsmijeha>

KLIJEN (auto delete) <valjanjeodsmijeha>

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Musicarenje streamerima

Post Postao/la angler » 01 pro 2011, 18:59

montana je napisao/la:Nisam imao srca, a iskreno ni zelje da im kazem da puno vece plivaju par metara od njih dok oni "pepaju" onu lopticu zeljeznim sohama.
Joj ova ti je dobra <valjanjeodsmijeha>
A mozda im je cool reci da su pljunuli 6000$ pa bili ovdje ili ondje.

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Musicarenje streamerima

Post Postao/la montana » 01 pro 2011, 19:06

Jasta je, samo o parama pricaju. Uletim ja ponekad da se ugrijem kraj kamina, pa mi se povraca od price. Jos kad cuju da sam kamiondzija, da vidis zbrke u facama. Valjda odatle i ono u potpisu.

I sta veli grah? Ja znam samo kad je 3-3-3 da je to neka "dobitna kombinacija"? <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pastrmke

Post Postao/la rusko » 02 pro 2011, 06:41

izpremjestao sam neke postove... nadam se da se niko nece ljutiti, a ko se bude ljutio... bice da mu je tako grah pao... :grin:
slika slika

Memo
EFFA instruktor
Postovi:194
Pridružen/a:09 vel 2010, 21:10
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pastrmke

Post Postao/la Memo » 04 pro 2011, 11:14

Na Muru moze gospodin loviti do 31 Decembra ima dnevna karta revir Knitelfeld to nije daleko od Graza kontakt osoba Petar Hassler tel 0664 2320192 dnevna dozvola je oko 65 € .Ja sam trebao ici ovaj vikend ali se nije dalo visa sila . U svakom slucaju ima toliko lipljena da se nemoze desiti da se sta ne ulovi bez obzira kakav je ko musicar.Ja sam prosli mjesec ulovio jednu kalifu preko 5 kg i bezbroj lipljena slike sam stavio na fcb. kad uhvatim vremena postavit cu i na portal koju. Pozdrav iz Vienna.

my_wayy_1
Prava Štela
Postovi:164
Pridružen/a:18 kol 2011, 17:22
Lokacija:Lukavac/Graz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pastrmke

Post Postao/la my_wayy_1 » 04 pro 2011, 11:59

hvala na informacijama, trenutno sa mojim studentskim budetom mi je 65€ za dnevnu kartu malo previse, al nadam se da ce doci vrijeme kad to nece biti tako,ja imam godisnju(mur graz , mur nord ) koje izadu oko 150€ studentska i vise sam nego zadovoljan biciklom za 5 minuta sam na vodi :) nije bas lako uhvatit ribu al kad ubodes mjesto i vrijeme nema mahe pozdrav

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Pastrmke

Post Postao/la tommylee » 07 vel 2012, 15:11

Pastrmku obožavam da mušičarim,to mi je nešto najbolje!Šteta što se kod nas ne stavlja akcenat na ovu predivnu ribu.
Nažalost na divljim vodama je jako teško pronaći i uhvatiti,pogotov neku pristojnu.Zato valjda postoje reviri!

Ova je sa Drinjače,meni su ove divlje potočare fantazija:

slika

slika

Ista meta:

slika

slika

U dva različita izlazka na istom mjestu dobjam jako slične ribe,čak sam pomislio da je ista ?!?

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Pastrmke

Post Postao/la tommylee » 07 vel 2012, 15:14

Gradac:

slika

slika

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Pastrmke

Post Postao/la tommylee » 07 vel 2012, 15:16

Gradac:

slika

slika

slika

Ovdje je zabranjeno vaditi ribu van vode,ja nisam to tada znao!Bio sam vidno uzbuđen :)

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Pastrmke

Post Postao/la tommylee » 07 vel 2012, 15:20

Đetinja:

slika

slika

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Pastrmke

Post Postao/la tommylee » 07 vel 2012, 15:21

slika

slika

slika

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Pastrmke

Post Postao/la tommylee » 07 vel 2012, 15:23

Ovo je moja prva pastrmka na fly!Sav sam se bio upetljo <valjanjeodsmijeha>

slika

Avatar
tommylee
Nobelovac
Postovi:3038
Pridružen/a:21 srp 2010, 13:03
Lokacija:Zvornik
Kontakt:

Re: Pastrmke

Post Postao/la tommylee » 07 vel 2012, 15:24

I to na suvu!
Posle toga sam se i sa nimfom proslavio:

slika

Sad maštam da me na Drini neka debela obraduje,onako usput dok bacam lipljenu da zavali i da me dobro oznoji <adipiva>

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarenje po vrstama riba”