Morski FF

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Odgovori
Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Morski FF

Post Postao/la rusko » 10 ožu 2013, 18:19

Ne mogu... vidi kako me umiljato gleda <valjanjeodsmijeha>

slika
slika slika


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la montana » 10 ožu 2013, 18:25

Pravi zaljubljeni pogled! <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Hajde, kad budes ovo probavao na lljeto, usnimi klipic, da vidimo kako to ide na vodi?
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Morski FF

Post Postao/la angler » 10 ožu 2013, 19:06

Vidi sta radi zimska letargija...artiljerija do zuba. Od plovila preko "vertikale" do baja. <valjanjeodsmijeha>
Ovi ti racici prva liga!. Naravno prve prilike utisci o ovom GPX-u.
Za zabaciti po jakom vjetru nebu pod oblake preporucujem Rio Outbound Short intermedia sa "clear" tonucom glavom.

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la rusko » 10 ožu 2013, 20:44

Ja inace koristim Rio Outbound... i potpisujem Anglerovo misljenje...

Ovo je nova SA snjura za koju tvrde da je nadmasila Outbound... Ima i fazon da tone 15-20 cm i onda ostaje na tom nivou pri povlacenju... ako je tako (sto cu uskoro ispitati)... onda je ovo ultimatna snjura za morski ribolov.

Sto se zabacivanja tice, ako ima karakteristike obicne GPX snjure, onda je i po tom pitanju idealna... bumo vidli...

Nego... evo i jednog ljubimca za Balticko more... nevjerovatno jednostavan i isto tako efikasan... gos'n "Mrki":

slika

a evo da ne bude sam:

slika
slika slika

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Morski FF

Post Postao/la angler » 11 ožu 2013, 05:21

Al ih cifras Rusko svaka cast. <titinpionir> <championvanja>


Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la montana » 11 ožu 2013, 07:13

Nabaci jos kakvog strimera gavuna uz ove morske plodove i eto seta za obracun sa invazivnim vrstama u Jadran! <championvanja>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la Seha » 11 ožu 2013, 11:58

Dobri racici ovi i kod mene zimi "piju vode" kad zimi lovim pastrmku u fjordu. Bravo majstore
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Morski FF

Post Postao/la rusko » 11 ožu 2013, 21:38

Hvala Seha, rakovi skoro uvijek dobro rade i u mojim krajevima... ja ih koristim najvise od januara (kad se moze) do maja... onda stavljam imitacije riba do polovine juna (pastrmka konkurise sa iglicom), juni-juli koristim vecinom imitaciju morskog crva do kraja sezone u septembru... nocu (ljeti) lovim ili na crva ili na krupne muddlere oblika "cigarete" (paraju povrsinu vode). Posljednjih par sezona sam malo zanemario ribolov na moru zbog projekta na "mojoj" rijeci... ali ove sezone me nesto vuce da opet malo zagazim u dubine... a planiram i jedan izlet na Bornholm, samo nisam jos provalio pravu semu i mjesto... spijuniram uveliko :-)
slika slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Tehnike i taktike mušičarenja”