Anglerove putesestvije

Moderatori/ce:emin,rusko,Kovach,angler

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:
Re: Anglerove putesestvije

Post Postao/la angler » 30 lis 2011, 23:47

Moramo nekako uklopiti teferic rodjo bem mu misa :grin:

Aldine nisi mi mogao bolje pozeliti, to stalno i mastam, kakve kucice uz kakvu rijeku. I zena isto razmislja pa je pola posla zavrseno, nego ce me u trosak staviti, vec zagleda kombinezone za vodu i to ozbiljno <jelmekotrazio> :(

A zelja mi je isto tako da slijedeci put negdje u komsiluku da zamasemo skupa, valjda ce nas vrijeme sluziti, ma samo da vjetra jakog nema.


Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Anglerove putesestvije

Post Postao/la Kovach » 03 stu 2011, 01:09

Prijatelju svaka ti cast na reportazi i lijepim slikama, a posebno na izdvojenom vremenu i onoj kafici ovdje kod mene u Jablanici. Drago mi je da si bar negdje oceifijo, a eto ne dade nam se na Doljanku. Bice prilika aBd neka smo mi zivi i zdravi. Nije se meni bez razloga smagnulo na onu dvojku onako na prvi pogled! :456:

BISTRO!

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Anglerove putesestvije

Post Postao/la angler » 03 stu 2011, 05:21

Hvala Kovach, nek smo svi zivi i zdravi i da se sastajemo, a mahanja ce biti aBd.

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Mušičarski tereni”