ROD POD-Uradi sam

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
astoraurora
Nobelovac
Postovi:1229
Pridružen/a:04 kol 2008, 23:59
Lokacija:TZ
Kontakt:
Re: ROD POD-Uradi sam

Post Postao/la astoraurora » 27 kol 2010, 11:32

Hvala na informaciji. Ma nisam ni ja siguran koje pare bih mogao odvojiti za rod-pod...još sam u dilemi. Nešto smo jaran i ja sebi napravili, pa onda poslije izvjesnog koristenja, skontali moglo bi se nešto bolje, onda, kontam, moglo bi se možda nešto konstruktivno kupiti, pa onda kontam, možda bi se moglo i nešto polovno, uzeti, jer kontam, nema se na njemu šta posebno pokvariti, pa reko bolje bi bilo dati manje para, možda čovjek bude sreće pa naleti nešto baš dobro a jeftino. S druge strane, sve više prelazim na feeder tehniku, a tu je već situacija drugacija. Maksimalno koristiš dva štapa i tu ne treba rod-pod nego idu obične sohe....
FACEBOOK - FeederTeamTZ Astor


rocarp
Početnik
Postovi:1
Pridružen/a:06 sij 2011, 13:16
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ROD POD-Uradi sam

Post Postao/la rocarp » 06 sij 2011, 13:39

Pozrdav!ja sam dugo razmisljao o kupnji rodpoda,dok se nisam sjetio da si mogu sam napravit,posto sam vodoinstalater i instalater grijanja.... imao sam kodkuce nekoliko komada BAKRENIH cijevi fi 18 i odgovarajuce fitinge (koljena ,t-komada) i sastavio po svojoj zelji rodpod.mozda malo zvuci smijesno,ali kad sam prelakirao izgledao je kao kupovni.lagan je,čvrst,može se rastavit i znam da je moja proizvodnja!!!sve to me izaslo oko 200-tinjak kuna!!!bit ce i slika!!!poz

stefan češka
Prava Štela
Postovi:100
Pridružen/a:22 kol 2009, 09:17
Lokacija:Czech Republic
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ROD POD-Uradi sam

Post Postao/la stefan češka » 25 sij 2011, 20:52

Zdravo .! Ovaj rodpod je naibole za mene .i koje sam pokušao puno .
http://www.rybarskepotreby-shop.cz/stoj ... y-137.html#

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Štapovi, mašinice, stalci za štapove”