hair

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori
Avatar
sajdin
Piskaralo
Postovi:210
Pridružen/a:27 sij 2011, 16:30
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: hair

Post Postao/la sajdin » 18 vel 2011, 18:51

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LYJVqpSd ... re=related[/youtube]

bolje ovako sajdine :wink:
Da bi to učinili, nije važno da li smo "sportski" ili "profesionalci" ... Dovoljno je da budemo ljudi!


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: hair

Post Postao/la angler » 18 vel 2011, 19:19


Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: hair

Post Postao/la angler » 18 vel 2011, 19:23


Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la @ldin » 19 vel 2011, 21:22

ovaj Wishobne Ash nisam imao prlike da slušam do sada , zanimljivo , svidja mi se ... trebam skinuti
"flojdovi" :grin: zao mi je što nisam imao prilike da ih gledam u zivo ...imam nešto orginala ploca, od CD-ova samp Puls orginal ostalo kopije :(
"parpl " sam gledao zadnji koncert u Sa. fenomenalno šteta što nije bilo pive osim bezalcoholne :) al zato smo mi u stanu cijeli dan vršili pripreme , da nebi slučajno dehidrirali ...

evo nešto domaće ... palo mi na pamet <12345>

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WsDEQX-qiiQ[/youtube]
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la zlaja » 19 vel 2011, 22:55

hej ovaj sevdah vam je prva liga,super tema za sklanjače šiški sa očiju :wink: ja nekad u poslu ono kad se zaradim pravo volim da Goran tiho pjeva,pravi umjetnik a zvuk dobar,sirov,podrumski ili iz garaže...baš onako kako volim...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hqc7sTWH ... detailpage[/youtube]


Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la @ldin » 19 vel 2011, 23:12

odakle dolaziš ljepotice ,nikada nisam vidio takvo ....

dobar je Bare pravo . samo ga gaDro hebe ... prisustvovao sam jednom u staroj Slozi Sarajevu , podavno , basista i bunnjar ga izmedju sebe iznesoše do mikrofona i on samo " JA NEEE MOOOOGUUUU" i to je to nema svirke .... al sve u svemu respekt ...
evo još jedna u kantry stilu 8)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VznoAJJeq6w[/youtube]
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la zlaja » 19 vel 2011, 23:33

Hvala druže,isto draga pjesma,jeste ubija se ali je umjetnik,sa nove cro scene ono moje subjektivno-Goran i moj imenjak dalje me baš ništa ne može zainteresovati...
A kod nas Irina mi je princeza,volim je ono iskreno pravo,ako se sjećate Viktorije u ono doba njeni pjesmica,meni ima nešto zajedničko u tom glasu samo je Irina profinjenija,obratite pažnju kada se otvori i krene u pola pjesme,mene ono obara ,volim je i eto ...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=b5FNBBxM ... detailpage[/youtube]

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la @ldin » 20 vel 2011, 00:02

dobra je , ako ništa jedina curka koja se trudi da ne pjeve nešto komercijalno i u turbo-folk fazonu... dosljedna urbananoj populaciji , mada je već pravo dugo nema nigdje ??? da je minicu obukla i cike izvalila do sada bi ceć bentlyja vozala ...
Dobro si Vikrotija eee imala je glasinu malo je reć...
pored tvog imenajka , bareta i irine ima i bolan još dobrih sastava novijeg matičnog broja Letu štuke su bend koji je pravo osvjezenje na našoj sceni , tek kad par puta preslušaš album onda počneš da vezes ... odličan je textopisac , piše za dosta ljudi izmedu ostalog cijeli album Luke Nizetića su njegovi textovi ....

ovu je posvetio Štuliću iz Azre za malo zbog ovog revoltizma na kraju zbog kojeg se prašina digla po izlasku iste , da je ne zabrane mada se nikad oficijalno nije vrtila po drzvavnim ili javnim emiterima ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=24Yubszwmmg[/youtube]
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la @ldin » 20 vel 2011, 00:06

muzika " Die Purple " text Šaban .... to moze samo let-3 :456: ne zna čovjek kako bi shvatio ovo ko parodiju , ozbiljnu stvar ili... ili ... stjuardesa je zakon ...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XNSKKOaHVFY[/youtube]
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la zlaja » 20 vel 2011, 00:13

Druže meni to nije ukusno u tom pravcu-opet moje subjektivno...Edo i Frenki trenutnu zbilju... znaju protestovati,znaju napraviti parodiju ma svega oko toga...ali ovi momci kada vidim uradak nekako sa moje lične tačke gledišta su promašili,blagi oblici protesta u ovom njihovom muzičkom pravcu mene natjeraju da mi je dosadno u pola pjesme...al Edo brate kad roka-roka jer taj rap dozvoljava izričaj,eto nadam se da sam uspio objasniti ...

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la @ldin » 20 vel 2011, 00:19

ma ja šta si ukusi su isto daMu savko ima svoje :wink: i o tome se neda puno tabirit , al muzički kvalitet je neupitan...

Damir Urban ... bez komentara ... od benada laufer pa do slolo karijere meni uvjek predobar....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GvTmdkqp45M[/youtube]

šta si mi ovo dva puta odgovorio kao da te dobro saslušam :135:
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la tare » 20 vel 2011, 00:23

Irinine sad nigdje,propala u zemlju....
@Aldine
poslije Balasha,Pink Flojd je grupa za koju bi bio spreman sve dati da ih gledam uzivo,nikad niko nece raditi konerte ko oni,majstori,bolje zvuce uzivo nego u studijski,njihov The Wall je jedan od njajacih koncerata ikad,nikad niko onako nesto nece uradit...

Avatar
zlaja
Nobelovac
Postovi:4882
Pridružen/a:17 sij 2007, 20:39
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la zlaja » 20 vel 2011, 00:32

Ma nešto me zeza net pa ja dvaput klikno :grin: dok pregleda ovaj silni sevdah pojede mi gige :grin:

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la tare » 20 vel 2011, 00:41

Zlaja,sto se tice repera trenutno kod nas je meni vrh Marchello,i Edo I Frenkie su dobri pravo,al Marchello je Marchello,samo Balash od njega ima bolje tekstove :grin: A i kad se zahebaje,opet isapadaju predobre pjesme...Evo jedna luda pravo:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Uo0DuAgjq38[/youtube]

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hair

Post Postao/la @ldin » 20 vel 2011, 00:41

eeeee da letu štuke su više onako socijalno-ljubavni bend , upravo sam izmislio novi termin :135: i edo i frenki su legende
sve je to dobro samo bez dare bubamare, jovana ,seka ,šekija i naravno dŽej opet sa moje s kromne tačke gledišta , normalno ko voli nek izvoli ...
mislim da za savaki ovaj tip , da ne imenujem posebno izvodjača čovjek generalno treba bit raspolozen i u tom filmu , što znači ja ne mogu sada slušati recimo letu štuke , i mozda neću mjesec dva tri onda naleti period kad mi leze te njihove stvari isti slučaj je i sa Baretom , ne ide non stop s Flojdovima , s bilo čim .... evo neku noć mi pade Azra na pamet i slušam je po vazdan , prije mjesec bi prst usta stavio , a sad mi lezi .... i eto ti super poredjenja kako je on to u "onom " sistemu morao sve fino da zamota i pošalje poruku inače bato goli otok ...a danas ovi laju na sve i svašta i sve ostaje na tome ...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L6MbBCqSfFk[/youtube]

Evo Tare spomenu i Blaša o njemu je svaka suvišna ... a Flojdovi naš gitarista i prijatelj Čupo , zna ga Zlaja imao je priliku da gleda koncert mislim i zadnji u Njemačkoj i kod nejga se naslušam i nagledam dobrih fotki teško je to gledati na tv. il tak nešto opisat da i ne govorim , prvi su se počeli sluziti lasirima nekim specijalnim ozvučenjima , kaze 20 kamiona ih prati i pored tehnologije silne oni će ostati dugo dugo upamceni ... i meni je pravo zao sto me nije zakačilo da ih pogledam u zivo :(

P.S. marchello ... kapa dole ;)
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Muzika”