Evo par dobrih

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Odgovori
Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Evo par dobrih

Post Postao/la tare » 03 vel 2011, 23:21

Chuck Norris je prekinuo akciju u Konzumu
(ako neko nije prijetio,u konzumu je uvijek akcija)

a evo jos jedan padobranac:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZmpaXEadwKY[/youtube]


Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la tare » 19 ožu 2011, 19:08

Postrojio Mujezinovic svoje ministre i naredi im da se skinu goli.
Okrenu guzice,kaze dobre su vam guzice za fotelja,hajd okrenite se naprijed.
Oni se okrenu,on pogleda pa rece:Al neznam cime hebaste toliki narod.

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Kovach » 25 ožu 2011, 00:35

Otisao Mujo kod Torabija.
Ovaj ga dirne rukom po stomaku i kaze mu "Hodat ces"
Mujo zacudjen gleda pa kaze "Ali ja ..."
Prekine ga Torabi i kaze "Rekao sam ti hodat ces, hajde idi!"
Ode Mujo i konta u sebi :"Ja budale majko mila, pa ja hodam"
Kad izadje ispred Zetre skonta da mu je neko ukrao Golfa.

Avatar
montana
Nobelovac
Postovi:4867
Pridružen/a:16 ožu 2009, 18:16
Lokacija:USA
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la montana » 25 ožu 2011, 01:59

<valjanjeodsmijeha> :456: <valjanjeodsmijeha>
"Kad bi se svi ljudi koncentrirali samo na bitne stvari u zivotu, nastupila bi velika nestasica musicarskog pribora!"

"Da je Bog predvidio ljude kao vegetarijance, vjerovatno bi smo svi sada musicarili karfiol."

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Kovach » 26 ožu 2011, 00:18

Dosao covjek kod doktorice i zali joj se:
"Doktorice, ima vec 10 dana stalno imam erekciju,
sta god da uradim ne pomaze, mogu imati odnos 24 sata i ne pomaze."
Pita ga doktorica . "Jeste li isli kod nekog doktora"
"Jesam i dao mi neke tablete, ali ne pomazu pa dosao da vidi sta mi vi mozete dati"
Doktorica ce na to: "Pa ja ti mogu dati stan i hranu!"


Avatar
soha
Nobelovac
Postovi:1431
Pridružen/a:13 lis 2008, 00:10
Lokacija:Stari grad Soko
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la soha » 26 ožu 2011, 02:38

senad je napisao/la:Oplakah! :135: <valjanjeodsmijeha> :135:
Radi se o jednom privatniku (zanatliji), koji je povodom radne nezgode uputio ispunjen formular svom osiguravajućem zavodu za preuzimanje nastalih troškova. Sve ovo se desilo u Švajcarskoj gde se ovaj dogadjaj mogao pročitati u Zuricher Kosmos-u. U tom formularu oštećeni je, na pitanje načina dešavanja te nezgode naveo, da je NEPLANIRANO odreagovao u jednom trenutku. Takav iskaz je za SUVI (Švajcarski osiguravajući zavod za Privatnike) bio dosta neprecizan, tako da su službenici iz osiguranja zamolili privatnika, da im to malo detaljnije objasni, jer je neophodno za daljnje razmatranje... Zanatlija odgovara na tu molbu sledeće:

Cijenjene Dame i Gospodo, u odgovaranju na vašu molbu za dobivanje dodatnih informacija mogu vam sljedeće reći:Kod pitanja 3 u formularu naveo sam neplanirano reagovanje kao uzrok nesreće. Zamolili ste me da vam to pojasnim, što ovim putem želim da učinim. Kao što već znate, po zanimanju sam krovopokrivač.

Tog kobnog dana nalazio sam se sam na krovu jedne šestospratnice. Kada sam završio sa svojim poslom imao sam 250kg crijepova viška na krovu koje je trebalo snijeti. Pošto nisam imao namjeru da ih u bezbroj navrata nosim stepenicama, odlučio sam da ih stavim u veliku kantu. Kanta koja inače služi za dizanje ili spuštanje tereta na visine. Sišao sam na dno i vukao sam konopac preko role dok nisam digao kantu, koja je bila vezana za isti, na visinu na kojoj mi je trebala. Konopac sam naknadno čvorom vezao i time sam stabilizovao kantu na visini šestog sprata. Nakon toga sam otišao na krov i natovario kantu da bi poslije toga sišao dole. Odvezao sam konopac u namjeri da kontrolisano spustim kantu koju sam natovario sa 250kg crijepova. Ako pročitate pitanje broj 11 iz prethodnog formulara, ustanovićete da sam u to vrijeme vagao nekih 75kg. Veoma iznenadjen povodom gubljenja dna pod nogama, izgubio sam "duhovnu prisebnost" i zaboravio u svoj toj frci da ispustim konopac iz ruku. Mogu reći da u tom trenutku nisam bio pri sebi. Mislim da ovde ne treba da navodim, da sam velikom brzinom išao prema gore. Otprilike u visini 3. sprata sam se sreo s kantom (uh).. . Taj susret objašnjava frakturu lobanje i lom ključne kosti. . .

Neznatno sporije nastavio sam putanju ka vrhu i tek sam se zaustavio kad su mi vrhovi prstiju upali u rolu koja je označavala najvišu tacku. Bol koji ne mogu da vam opišem je ujedno zadužen za lomljenje 3 prsta i dva nokta. Mimo svih bolova, ja ne gubim svoju prisebnost i odrzavam se na konopcu, kojeg ne smijem da ispustim iz ruku ni pod koju cjenu. Kanta, koja je u medjuvremenu stigla na cilj, pod jačinom udara izbija i lomi svoje dno. Time dolazi do izpražnjivanja iste... Kao što rekoh u prošlom formularu kod tačke 11, vagao sam 75kg i samim time znatno teži od prazne kante u tom trenutku. Kao što već možete da zamislite, počeo je veoma brz silazak..

U visini 3. sprata sam ponovo sreo kantu ovaj put odozdo dolazeći. Susret koji kao posljedice nosi sljedeće: Slomljeni zglobovi na obe noge, lom lijevog koljena i ogrebotine po nogama i rukama. Ovaj put znatno usporen nastavio sam putanju ka dnu, gdje sam pri prizemljivanju na izlomljene crijepove slomio 3 pršljena, bol koji nisam ni registrovao..

Dok sam tako ležao dole, sav izlomljen na izlomljenim crijepovima i posmatrao kantu koja je bez dna visila na visini šestog sprata, ostao sam ponovo bez svoje "duhovne prisutnosti" i pustio sam konopac. Ovaj put je kanta bez ikakvih zastoja krenula ka meni i izbila mi 3 zuba i slomila nos..

Veoma mi je žao zbog svega ovoga i nadam se da sam vam ovim olakšao buduće razmatranje. U slučaju da vam nedostaju precizniji detalji, spreman sam da vam stojim na raspolaganju.
umalo ja da zavrsim na hitnoj, radi ovog luđaka, a što je najzalosnije ovo je 100% istina

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 26 ožu 2011, 14:34

8734_156311591508_538666508_2621068_5922737_n.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
slika

Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la rusko » 26 ožu 2011, 16:21

slika slika

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Seha » 30 ožu 2011, 11:41

Protestuje 5.000 ljudi zbog nezaposlenosti.
Naiđe tip u crnom mercedesu, zaustavi se i pita jednog od prisutnih:
- Je li, a šta to radite?
Ovaj mu odgovori da se bune zato što nema posla.
Tip nosarlantno izvadi vizit kartu iz džepa i kaže:
- Evo, možeš odmah sutra početi raditi u mojoj firmi.
A ovaj će njemu:
- Pa, #"!&/ te, đe baš mene nađe od ovih 5.000 ljudi...


Reportaza u jutarnjem programu - voditeljica na pijaci pita neku nanu koja prodaje suho meso:
Dobro, recite mi zasto su vam proizvodi tako skupi?
A nan, odgovara: Nisu mi proizvodi sine skupi, vec si se ti lose udala!
slika

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Kovach » 30 ožu 2011, 13:33

Mujo lovac otisao jednog dana u lov.
Vratio se i nosi medvjeda.
Pita ga Suljo: "Svaka cast jarane Mujo, kako ga ulovi?"
Mujo kaze : "Ma suti gadno, pucao sam 1.000 puta."
SUljo: "Pa kako ga pogodi"
A Mujo kaze: "nisam ga ni pogodio, crkao on sam od smjeha!"



Autobus koji saobraca na medjunarodnoj liniji zaustavi se u Travniku da odmara.
Kondukter, prije nego su putnici izasli objasnjava: "postovani putnici, nalazimo se u Travniku
i odmaracemo 15 minuta. Ako neko ima neku fiziolosku potrebu neka obavi ili neka popije kaficu i sok
u obliznjim kaficima, a ako neko ima zelju moze zavrsiti i neki fakultet pa krecemo dalje!"

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nema veze sa pecanjem, ali ...

Post Postao/la @ldin » 19 tra 2011, 21:08

neznam gdje da je strpam, i evo reko ovdje

u haustoru <valjanjeodsmijeha> :135:
slika
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
angler
Nobelovac
Postovi:5498
Pridružen/a:23 lip 2006, 07:49
Lokacija:Pored vode
Kontakt:

Re: Nema veze sa pecanjem, ali ...

Post Postao/la angler » 20 tra 2011, 05:54

:135: :135: <valjanjeodsmijeha>

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la Kovach » 10 svi 2011, 01:56

Nenadmasivi Miodrag Petrovic Ckalja, rodjen je 01.04.1924. i njegov citav zivot je bio u znaku prvoaprilske sale. Evo ga kao sportski komentator. E kod nas je sad ovakva situacija sa komentatorima.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fzsl7gIB ... re=related[/youtube]

Avatar
@ldin
Nobelovac
Postovi:1253
Pridružen/a:02 ruj 2010, 22:44
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la @ldin » 10 svi 2011, 09:24

<valjanjeodsmijeha>
Starost počinje kad kajanje zamijeni snove !!!

Avatar
adem93
Piskaralo
Postovi:294
Pridružen/a:05 srp 2009, 13:13
Lokacija:Srebrenik|Spionica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Evo par dobrih

Post Postao/la adem93 » 18 svi 2011, 19:15

Priča mi drugar <valjanjeodsmijeha> <valjanjeodsmijeha>

Krenuo Muju da se objesi i pored rijeke vidi staru Vrbu kad uze konopac baci preko stegnu za granu pope se omota oko vrata,skoči puče grana on tras u vodu , kad poče se tušit i na sreću ispliva i veli " bemtii vješanje kad se ne utuši " :))))

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Vicevi, šale, pošalice”