Gdje pogledati vecerasnju tekmu

Moderatori/ce:emin,AlaS,zlaja,svirac

Avatar
AlaS
Nobelovac
Postovi:1590
Pridružen/a:19 vel 2008, 00:20
Lokacija:JELAH
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Re: Gdje pogledati vecerasnju tekmu

Post Postao/la AlaS » 11 lip 2011, 22:27

Evo par stvari kako ja to gledam ,1. nebranim Susica i mislim da nije idealan trener za nase zmajeve /jer zmajevima nijedan nece biti dobar/
2. nebranim ni nase dijamante i zvijezde koji se kurce po terenu stoje 85 minuta i cekaju da im se doda lopta da zabiju GO .
3.nasim zmajevima treba trener koji ce ih sve pomnoziti sa nulom i objasniti da se u dresu nacionalnog tima nemoze kenjat ,vec mora srce na terenu ostaviti /koliko puta smo citali neko se ne javlja neko bolestan neko nece /
4.koliko ima dobrih igraca koji mole boga svaki dan da zaigraju za BiH ali jednostavno nece niko da ih pozove pa se ovi nasi dijamanti i zvijezde vuku po terenu ko mrljine i znaju da mogu kenjat jer je rezervna klupa prazna /to je bila stvar do saveza i trenera do sada / a za dalje cemo viditi
5.Ciro je bio dobar za nabrijavanje ali strategija ili taktika mu je bila nula ,ko pamti zna koje je greske pravio dok je bio na trenerskoj klupi /cišćenje zuti kartona i zamjena igraca posebno nedavanje sanse mladim koji sad zabijaju golove/ ciro je samo grlio Dzeku i Misketa posle samo Dzeku,a ruku na srce ove zadnje utakmice je taj nas dijamant neotesani najgori i po meni treba ici na klupu i gledati kako se igra sa grbom na dresu /npr nek gleda Ibisevica ili Muslimovica/
6.Pape je jednostavno predobar prema igracima javno kaze nesmijem mijenjat pojedine igrace strah ga jer ce se taj mozda naljutiti i otici ,tu je slaba tacka ,znaci dzeko je 40 mil. i nesmije na klupu a pored dijamanta prolazi igras iz nase "premijer lige" nosi br 2 na ledjima i daje GO ,stace ora jadnik sam jer zna da dijamant stoji u nedozvoljenoj poziciji i gleda u nebo.
Pape je malo i rekao kad se vrato iz Rumunije treba njih sve pomnoziti sa nulom ,cast pojedincima 2-3 igraca ovo ostalo sve nesto visoko leti .Ja znam a i vi da igraci zele Barbareza za trenera ali nisu oni ti koji biraju trenera ,oni su tu da brane boju ove sjebane zemlje pa i kad gube a igraju srcem niko im nece prigovoriti ali ovo je sad vec kenjanje po terenu ,bistro i bez ljutnje ovako ja to gledam
slika
Bistro


Avatar
rusko
Nobelovac
Postovi:4760
Pridružen/a:30 stu 2009, 19:17
Lokacija:Svedska
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdje pogledati vecerasnju tekmu

Post Postao/la rusko » 12 lip 2011, 05:53

Ja mislim da se nasi igraci boje povreda... Svi igraju vani i dobro zaradjuju i ceka ih fina karijera, a da im se nesto desi na utakmici reprezentacije ko bi im rekao hvala i pomogao - drzava koja dozvoljava da djeca umiru od izljecivih bolesti ako raja ne skupi dovoljno kinte za lijecenje... dok istovremeno ulaze ogromne novce i otvara fondacije za finansiranje odbrana raznih generala i nadripoliticara (sa svih strana) osumnjicenih za ratne zlocine???

Nije niko lud da rizikuje povredu dok igra za repku drzave kojoj normalan covjek nista nije vrijedan, i da izgubi karijeru... zato i stoje i cekaju slucajnost kako bi dali GO...
slika slika

Avatar
Kovach
Nobelovac
Postovi:1493
Pridružen/a:13 kol 2006, 14:17
Lokacija:Jablanica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdje pogledati vecerasnju tekmu

Post Postao/la Kovach » 12 lip 2011, 21:18

Rusko potpisujem svaku rijec!

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdje pogledati vecerasnju tekmu

Post Postao/la Seha » 14 lip 2011, 12:16

Ako je tako onda bi bilo fer i korektno ostaviti dres u potpunosti i tako dati priliku onim koji zele igrati srcem.

Eto kao dali smo sve od sebe............ MRS !!
slika

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdje pogledati vecerasnju tekmu

Post Postao/la tare » 14 lip 2011, 12:29

Poslije svak utakmice je prica pali smo,umorli smo se,i uvijek se to opravdava,i komentator i novinar,a padnu oko 60-te minute,a za klub svi mogu igrati 90 min bez problema...


enko
Književnik
Postovi:646
Pridružen/a:20 vel 2007, 21:44
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdje pogledati vecerasnju tekmu

Post Postao/la enko » 20 lip 2011, 12:57

tare je napisao/la:Poslije svak utakmice je prica pali smo,umorli smo se,i uvijek se to opravdava,i komentator i novinar,a padnu oko 60-te minute,a za klub svi mogu igrati 90 min bez problema...
Dragi tare kakvih 90 minuta kad nam 90% reprezentacije grije klupu u svojim klubovima.I to je jedina razlika izmedju ovog i proslog ciklusa.Ciro je imao igrace koji su igrali svih 90 minuta u svojim klubovima dok Pape ima igrace koji griju klupu u svojim klubovima.

Avatar
tare
Nobelovac
Postovi:1304
Pridružen/a:14 lis 2008, 17:45
Lokacija:Zenica
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdje pogledati vecerasnju tekmu

Post Postao/la tare » 20 lip 2011, 13:41

Nebitno to,i dok je Ciro bio uvijek su se zalili na umor,pocevsi od Cire pa nadalje,a to je meni neshvatljivo,ipak si ti neki fudbaler.....

Avatar
Seha
Glasnogovornik za EU i Baltičke zemlje
Postovi:6122
Pridružen/a:19 lip 2006, 00:14
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gdje pogledati vecerasnju tekmu

Post Postao/la Seha » 21 lip 2011, 11:39

Kazem vam ljudi skupite u mahali ekipu (al da im Braco bude trener ;) ) ako ih nebudu rasturali pljunite me svi redom.
Slijedeca stvar kazu umor trema dobro treniras cijeli svoj zivot dodjes pred malte ne prazan go i fulis ga. Haj nem mi neko pojasni taj fenomen. To je kao da ides u ribu i u prosijeku svaki 10 put (kad sutas - zabacujes) fulis rijeku i fiknes mamac negdje u grane ili na suprotnu obalu. Bolan ja cu i nakon sto sam cijelu zimu bio "na klupi" uvijek mamac na 50 metara daljine ubaciti u lavor.
Mozda da promijenimo naziv teme ?
slika

Odgovori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Natrag na “Sport”